Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

homestore

New Member
Здравейте колеги,
Предлагам Дропшипинг на голям асортимент стоки за дома и семейството - аксесоари за баня и кухня, спортни стоки, детски играчки, канцеларски и др. Стоките са внос от Германия и Франция.
Вносител съм и част от стоките са налични само при нас. Имаме много добри цени на германските фирми WENKO, KELLA и др.
Нов потребител съм и ще ви помоля за разбиране. :cry:
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Как да се свържем с теб, как да получим каталог на стоките и цените за дропшипърите?
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

ЗДРАВЕЙТЕ, И АЗ СЕ ИНТЕРЕСУВАМ ОТ ПРЕДЛАГАНИТЕ ОТ ВАС СТОКИ.
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Здравейте, интересувам се от някои от стоките, които предлагате. Може ли малко повече информация за начина на работа и разбира се каталог с цени?
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Давай да видим стоките и ако имах хубави предложения на хубави цени ще има и пазар. В момента в тези сектори имам около 50 заявки дневно, а все още търся свестни продукти с хубав марж. Можеш да се свържеш с мен чрез посочените в сайта от подписа ми телефони. Нарочно не ги пиша тук във форума. Може да пишеш и на майла.
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Здравейте, както казах имам голям брой артикули. Няма как да изпратя каталог на всичко. Видно и имейл не мога да оставя.
За контакт: 0888230540. Ще отговоря на всички.
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Склад (warehouse) в DE имате ли с възможност за доставка до DE купувачи (с едно или двудневно опаковане и изпращане/получаване от потребителят, и безплатна доставка до него, т.е. в цената да е вкл. доставката + по-евтини цени от тамошните търговци + 15-18% от цената поне сметнати като „загуба“, без profit дотук)? Поразгледах малко някои качени pics, а на „Филипчев и Ко“ влизат ли или не (предвид, че не са стоки за дома)?

Или стоката е предвидена само до BG пазар. Телефони не ползвам, освен за верификационни авт. SMS-и.
 
От: От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Не, нямаме склад в Германия, който да се занимава с това и да снимките на филипчев влизат в нашите артикули
 
От: От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

До тук ми беше разбирането че сте нов потребител....

Как точно предлагате нещо бе емайл, без каталог, без ценова листа.

Както казахте имате голям брой котки в чувала, обаче в дропшипинга снимките продават.


Здравейте, както казах имам голям брой артикули. Няма как да изпратя каталог на всичко. Видно и имейл не мога да оставя.
За контакт: 0888230540. Ще отговоря на всички.
 
От: От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

До тук ми беше разбирането че сте нов потребител....

Как точно предлагате нещо бе емайл, без каталог, без ценова листа.

Както казахте имате голям брой котки в чувала, обаче в дропшипинга снимките продават.
Сигурно ще издиктува всички стоки по телефона :) а снимките с ММС-и ще изпрати :) не се заяждам ама дайте някакви линкове към ваши ценови листи може и на ЛС или пък на емайл
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Тук има доста цени на снимките.

Най ми харесват снимките от банкетите на фирмата :) майтап, сега остава да гадаем за всички техни спецификации, цени за партньорите (на снимките са за крайни клиенти), начин на доставка, как ще се формира комисионната, как ще я изплащат, гаранции , то да беше един въпрос :)
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Ами лесно в магазини, но не онлайн. Продавах и през продавалника, но там нещо се промени, а аз нямам време за учене. Точно и по същата причина тръгнах да търся начини да си увелича продажбите. Човек като мен, който не е на ти с интернет магазините и няма време да се учи, решава да потърси някой, който знае как да продава.
Имейл не мога да оставя, защото се регистрирах снощи и нямам никакви коментари и като гледам е хубаво да не ги правя. То всъщност и снощи горе долу разбрах какво е дропшипинг. Позволих си да изпиша фирма, защото с продуктите на тази фирма няма да има проблеми със снимките и показва какъв кръг от клиенти ми е интересен и да ми даде представа има ли интерес (все пак не са "оригинални реплики" и маратонки).
И само за сведение, аз като внасям да не мислите, че някой ми дава снимки. Виждам на място, получавам един екселски файл дето и голяма фантазия да имам пак няма да позная какво ще дойде.
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Ами лесно в магазини, но не онлайн. Продавах и през продавалника, но там нещо се промени, а аз нямам време за учене. Точно и по същата причина тръгнах да търся начини да си увелича продажбите. Човек като мен, който не е на ти с интернет магазините и няма време да се учи, решава да потърси някой, който знае как да продава.
Имейл не мога да оставя, защото се регистрирах снощи и нямам никакви коментари и като гледам е хубаво да не ги правя. То всъщност и снощи горе долу разбрах какво е дропшипинг. Позволих си да изпиша фирма, защото с продуктите на тази фирма няма да има проблеми със снимките и показва какъв кръг от клиенти ми е интересен и да ми даде представа има ли интерес (все пак не са "оригинални реплики" и маратонки).
И само за сведение, аз като внасям да не мислите, че някой ми дава снимки. Виждам на място, получавам един екселски файл дето и голяма фантазия да имам пак няма да позная какво ще дойде.
Не разбрах търсиш офлайн или онлайн магазини и за дропшипинг ли говорим, за консигнация ли, за вид афилиейт ли, не става ясно
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Разбира се, че не се заяждате, просто идея си нямате как стоят нещата от другата страна, както и аз как стоят нещата при вас.
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Не че аз се заяждам, но никъде не съм казал, че продавам ВиК части, а написаното от мен е само за хора, които ме разбират
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Разбира се, че не се заяждате, просто идея си нямате как стоят нещата от другата страна, както и аз как стоят нещата при вас.
Ами трябва да намерим общ език :) . Ако целта е да намериш партньори с онлайн магазини, ще трябват някакви ценови листи (за партньорите с комисионната в проценти или точни суми за всеки продукт или група). Все някакви снимки пак ще трябва за всеки продукт, нали се сещаш, че няма как да продаваме бяла мивка на цена 345 лв примерно без снимка :) отделно и спецификации на всеки продукт трябва, размери, производител и подобни, никой не се интересува как стоят нещата при нас или при вас :) клиента си иска информацията и някакви нагледни снимки както и цени
 
От: Предлагам Дропшипинг на стоки за дома

Ами трябва, но не започваме добре. Останалото вече ми е ясно - искам да си увелича продажбите и съм гъвкав. Едно е сигурно стока без да ми е платена не давам за всичко друго може да се договорим.
 

Горе