Предлагам Дропшипинг

Deco90

Active Member
Здравейте, искам да Ви представя моето предложение за дропшипинг, по принцип дропшипинга (в превод по смисъл – Директна доставка) е процес при който, ние като търговец и производител (Дропшипър) доставяме продуктите, който вие предлагате на вашите клиенти, чрез онлайн магазин, онлайн аукцион или други уеб сайтове за електронна търговия. Вашата основна задача ще бъде в това да осигурите продажбите, като сами изберете начин.

Продукта, който аз предлагам е лула – тип класически стил от висококачествена пластмаса и желязо, вкарвана директно от Китай. Да, така е предлагам дропшипинг само на един продукт на този етап, защото не исках да инвестирам всичките си пари си в нещо което на този етап не знам дали ще има чак толкова добър резултат. Хубавото е че Вие не поемате никаква отговорност, а само осигурявате клиенти. Без никакви разходи от Ваша страна и без страховете за връщане на продукта, вие получавате възможността да увеличите асортимента на Вашият онлайн магазин с един артикул, което може да направите само за няколко минути. При добро развитие на плана, ще осигурим дропшипинг на още поне 15 продукта, но на този етап можем да Ви осигурим това и може би още два артикула.

Важно:

Лулата я продавам на цена 13 лева в които са включени и безплатна доставка до всеки офис на Еконт в страната. – Тази идея я предприех умишлено поради факта че повечето от Вас работите с няколко дропшипъра във вашите онлайн магазини и когато някой клиент (светия Клиент) в една поръчка си поръча артикули на трима различни дропшипъра, то тогава възниква проблема с доставката, който на всички е ясен, дали клиента ще очаква три различни пратки и какво правим ако трябва да плати поне две доставки, което изглежда нелепо и несериозно в Неговите очи и може да се стигне дори до отказване на поръчката. А когато в цената влиза и доставката, то Вие наистина няма от какво да се притеснявате.

Държа на цената и от друга гледна точка – когато някой клиент си поръча лулата и я огледа то за тази сума той винаги ще остане много доволен, а и самата мисъл, ако случайно се окаже твърде претенциозен, то връщането на стоката ще му струва около 7 лева, а да задържи лулата 13 лв. Така почти всички биха приели стоката. Но когато Вие завишите цената и е например 20 лева, то клиента може много да се замисли, дали да даде тези пари за китайска лула за около 5-6 лева или да се „прости” само с 7 лева и повече да не пазарува от вашият магазин, фейсбук страница или обява.

Все пак за всички, които вярват в успеха се в маркетинга и клиентопотока на своя сайт, имам специална оферта. Всеки успял да продаде повече от 20 броя от лулата в рамките на един месец, то на следващия има правото да продава лулата на по висока цена, каквато той си прецени.

Аз желая да развивам търговия. Това е моята идея. Аз желая да продавам артикула си. Предпочитам да имам 4-5 дропшипъра и всеки да продава, отколкото 50 записани имена и 4-5 поръчки месечно, а аз само да съм си изгубил времето като съм обяснявал на всеки по отделно, как точно ще стане процедурата.

Най-важната част: Вашата комисионна не е процент, а твърда сума на продадена бройка – 3 лв. На всеки продаден продукт на вас ще ви се начисляват въпросната сума. При натрупана сума над 21 лева може да поискате да Ви бъде изплатена по банков път, чрез пощенски Еконт, Paypal, Scrill и др.


За тези които харесват предложението ми, но мислят че продукта не се вписва в техният асортимент на продукти мога да им предложа на същият принцип и правила още два продукта – Плюшена играчка Олаф (от Замръзнало кралство) – височина 31 см. Цена на продажба също 13 лева, но комисионна – 2,50 лв. Също така и луксозен калъф за телефон iphone 5 и iphone 5 S на цена 9 лв. и комисионна 2 лв.

За съжаление при последните два продукта не се знае докога ще бъдат ще бъдат внасяни в България.

Очаквам на лично съобщение вашият проявен интерес и по какъв начин смятате да предлагате артикулите. Всеки, който притежава онлайн магазин ще очаквам да ми изпратите и него на лични съобщения.

Надявам се да ми спестите арогантните и леко заядливи коментари. Ако не Ви харесва предложението ми, просто го подминете. :)
 

Горе