Предлагам: Импортиране на продукти от XML в OpenCart

Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте,
предлагам импортиране на продукти от XML файл към OpenCart магазин. Предложението е по - скоро към дропшипърите, които имат предоставен XML файл с продукти от доставчик.

Какъв е процеса на импортиране?
1. Изпращате ми линк към XML файл.
2. Изработване на подходяща структура (ако е необходимо), за да е възможно продуктите да бъдат импортирани в OpenCart успешно.
3. Тестване на импорта на демо сървър.
4. Преглеждане на съдържанието на продуктите от клиента.
5. Ако всичко е наред се прави импортиране на XML-а, като преди това се създава бекъп на хостинга.

Функциите на модула
Работя с модула XML Import PRO, като могат да бъдат използвани пълните му функционалности.

ВАЖНО: Модула XML Import PRO е бил преработван многократно от мен, като са били изчиствани бъгове със снимките, ъпдейтването на опциите и др. Също така са били добавяни и нови функционалности.

1. Модула предлага възможност за различни настройки на всеки един доставчик.
2. Име на опция, ако не е налична в XML-а
3. Количество на опция и на продукт, ако не е дадено в XML-а.
4. SEO Keyword - product, category, manufacturer
5. Възможност за изтриване, изключване или задаване на кол. 0 при вече изчезнал продукт от XML-а.
6. Редакция на цената за всеки един продукт (процент +/- или фиксирана цена +/-).
7. Възможност за ъпдейт на продуктите от XML-а само на части от съдържанието.
Пример:
Ъпдейт само на цена, опции и количество.
8. Изтриване на XML-а с всичките му продукти (при прекратяване на работа с доставчика).
9. Възможност за автоматично обновяване на продуктите на даден интервал чрез CRON job задача.

Предишен опит
Имам опит с импортирането на XML-и на едни от най - известните доставчици на спортни стоки и аксесоари.

Изисквания:
- версия на OpenCart 1.5.x - 2.x.x

Какво получавате
- Импортиране на продуктите в OpenCart
- Възможност за бъдещо самостоятелно импортиране от друг доставчик (ако не се изисква преработка на XML)
- 15 дни поддръжка (в случай на въпроси или възникнали проблеми в процеса на работа)

ЗАПИТВАНИЯ ЗА ИМПОРТИРАНЕ
При всяко едно запитване за импортиране, моля да посочите следните няколко важни детайла, за да е възможно да съм по изчерпателен от към отговор на въпроса/ите Ви.
- Версия на OpenCart
- Линк към XML файл за импортиране
- Линк към вашия онлайн магазин

Цена
*Цената на преработка на XML-а + цената на импортиране.
*Цената на преработката зависи от това колко сложна и каква точно е преработката.

Начини за плащане
Еконт, Банков превод

Контакти
За всякаква друга информация и въпроси ЛС или e-mail [email protected]
 

Горе