Не предлагам нищо

Здравейте,
В сайта ви пише, че не предлагате дропшипинг, цитирам: "Ние НЕ предлагаме следните варианти:консигнация,отложено плащане,дропшипинг!"
Та да питам кое е вярно?
Поздрави,
 
След като съм написал тук,че търся дропшипинг партнйори значи е така!Та дя питам Вие имате реален бизнес и интерес към обявата или просто си оплътнявате времето във форумите?
Ще помоля без излишни бъдещи коментари.Нека да се свързват с мен хора,които действително имат някакъв интерес.
Да, имам бизнес и да, търся и други начини да го обогатя, а не си чешам просто езика. Целта на коментара ми не е да се заяждам, а защото, когато имам интерес да работя с някого, се опитвам първо да го проуча и ако имам въпроси питам. При вашия остър отговор честно да ви кажа, направо ме отказахте от бъдещи взаимотношения.
Поздрави,
 
Аз нямам бизнес и нямам никакъв интерес към обявата, но ми направиха впечатление следните неща за човека, който я е публикувал:
1. Лъже - в сайта си обявява едно, а тук друго.
2. Държи се арогантно като му се зададе нормален въпрос.
3. Пише неграмотно.

Извод: дори и да имах подобен бизнес не бих се занимавал с такъв човек, но всеки да си преценява. Когато някой си търси бизнес партньор, очаква добро и коректно отношение, а щом от началото се тръгва с рогата напред, какво ли ще е след това?
 

Горе