Предлагам дизайнерски услуги

stanislawtonkow

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, няма да казвам от колко време се занимавам с графичен дизайн и колко съм добър в тази сфера, защото нямате гаранция, че не лъжа за това. Единственото, което е важно за Вас като информация е портфолиото ми и цените, на които работя. Разглеждайки във форума видях, че има колеги, които работят на по-ниски цени и това не влияе на качеството им на работа и ги поздравявам за това, но аз лично поставих цени, които малко или много ще ме мотивират да работя и да Ви дам най-доброто от себе си. Благодаря Ви за отделеното време, май е време да преминем към това, което Ви интересува.

ЦЕНОВА ЛИСТА:

Лого Дизайн:
50лв. - 3 предложения (от 3 до 5 дни)
100лв. - 5 предложения + бонус дизайн на визитни картички (от 5 до 7 дни)

Уеб Дизайн:
120лв. - сайт без админ панел (от 5 до 10 дни)
150лв. - сайт с админ панел (от 7 до 12 дни)

Дизайн на банери:
20лв. - в два размера по Ваш избор (от 2 до 4 дни)
40лв. - в пет размера по Ваш избор (от 3 до 7 дни)

Дизайн на визитни картички:
20лв. - еднолицева, 1 предложение (от 1 до 3 дни)
30лв. - еднолицева, 3 предложения (от 3 до 5 дни)
50лв. - двулицева, 3 предложения (от 3 до 5 дни)

Корпоративен дизайн:
200лв. - Включва лого дизайн, визитки, бланки, флаери, пликове (от 10 до 14 дни)

Ще добавя цени и за други услуги скоро, ако имате запитване съм винаги готов да отговоря на въпросите Ви!

ПОРТФОЛИО:
http://www.coroflot.com/stanislawtonkow
 
Последно редактирано:
От: Предлагам дизайнерски услуги

Да, добра идея е да не оставящ тук портфолио.. 24 часа също е доста добър срок за отговор :) 50лв за лого дори е малко според мен..
На прав път си..тука няма дизайнери в тоя форум и ти ще бъдеш на първо четене.. разбира се
 
От: Предлагам дизайнерски услуги

портфолио имате ли?
Както съм посочил в първия пост имам и ще Ви бъде изпратено на ЛС. Благодаря за заинтересоваността. Поздрави!
Да, добра идея е да не оставящ тук портфолио.. 24 часа също е доста добър срок за отговор :) 50лв за лого дори е малко според мен..
На прав път си..тука няма дизайнери в тоя форум и ти ще бъдеш на първо четене.. разбира се
Благодаря за положителния коментар. И аз мисля, че са малко, но от една страна все още съм непонятен за хората тук, а от друга все пак сме в България и.. разбирате ме :) Надявам се да има проекти и да оправдая очакванията на хората, които се обръщат към мен. Поздрави!
За да не пукнете от любопитство докат чакате 24 часа
Добри умения за агент :) Благодаря за мини рекламата, но нещата тук са малко старички не съм го ъпдейтвал много време, ако трябва да сме честни дори го бях забравил. За напред ще го поддържам, за да преглеждате проектите там. Тази вечер ще събера нещата, които съм правил, защото са малко разхвърляни и ще го обновя. Поздрави!

Поизчистих нещата качени там и сега започвам да събирам останалите, които съм правил през последните "7 месеца" или поне така твърди coroflot :) Очаквайте най-късно до утре вечер ъпдейт и се надявам да има интерес.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам дизайнерски услуги

Коментарът на madgooglebot беше по-скоро ироничен, отколкото положителен. Разбира се, че трябва да покажеш портфолиото си. Все пак, е в твой интерес.
 
От: Предлагам дизайнерски услуги

Коментарът на madgooglebot беше по-скоро ироничен, отколкото положителен. Разбира се, че трябва да покажеш портфолиото си. Все пак, е в твой интерес.

Не съм вникнал в коментара му явно, но ако е така иронията за цената е малко смешна, защото много хора не оценяват стойността на едно лого и не мисля, че 50лв. са много. Само за сравнение ще дам един от сайтовете за дизайн-конкурси (някои дизайнери със сигурност вече се досещат кой точно е сайта, но няма да го назовавам, за да не му правя реклама), където най-малката сума, която се дава за лого е 200$. Вярно, че сме в България, но от 300лв да падаме на 20.. това са 15 пъти по-малко. Може би коментара е повлиян от цените на останалите дизайнери във форума, но не съм привърженик на подбиването на цените, а не мисля, че реалната стойност на едно лого е 20лв., както и че една статия 500 думи може да струва 2лв. Когато някой подбива цените в твоята област това е грях, но когато е в друга, от която имаш нужда в момента, то тогава хората, които се стараят да запазят цените на ниво са грешниците. Не искам да обидя никого с коментара си, просто изказвам личното си мнение. Относно портфолиото ще го кача в посочения по-горе срок. Поздрави!
 
От: Предлагам дизайнерски услуги

Пусни си някои от най-добрите работи,без да се притесняваш, направо тук в темата. Хората са мързеливи и може и да не ти пишат. Ако им грабнеш вниманието, може и да ти се отвори работа.

Ако качеството е високо, цените са приемливи.
 
От: Предлагам дизайнерски услуги

Цените ти са абсолютно твоя работа. Дали ще взимаш 20 или 200 лева си е твое решение. В грешка си, ако си мислиш, че можеш да не се съобразяваш с цените на останалите дизайнери. Колкото и несправедливи да ти изглеждат някои цени, няма как да не се отразят и на твоя пазар. Търсенето определя предлагането. Ако ще и най-якото лого на света да направиш, ако няма кой да го купи...полза никаква.

Образуването на ценоразписа си е ключов момент от маркетинга на която и да е услуга. От него до голяма степен зависи печалбата ти. Все пак, най-важното е да имаш продажби. И аз съм писал 500 думи за 5-6 лева. И на мен не ми е било приятно да си продавам творенията срещу една кутия цигари. Другият вариант е да си ги чета сам. Всички се съобразяваме с пазарните цени, били те подбити или не.

Трябва да разбереш, че в България за креативност не се плаща. Като правиш лого, плаща ти се направата на логото. Никой не ти плаща за измислянето. Като пишеш статия, ти плащат самото писане. Никой не ти плаща за творчеството. Каквото и да правиш, клиентът не включва креативността ти в крайното ценообразуване. Искат да минат тънко хората. От какъв зор ще плащат за такива неясни понятия. Ако имаш продажби с тези цени, значи всичко е точно. Ако нямаш, ще се наложи да промениш нещо. Аз лично ти пожелавам успех и много поръчки.
 
От: Предлагам дизайнерски услуги

Да поствам линка не беше много любезно ама без него шансът някой да се свърже с тебе е минимален. Понеже да постваш само цени без портфолио е рядко странна маркетингова стратегия, дето едва ли ще те докара донякъде. Виж, обратното може да е по-успешно.

Специално за тоя форум може да предложиш ниски цени и посредствено качество - колкото да си запълваш времето. Консумация на изпипани неща тук почти няма.
 
От: Предлагам дизайнерски услуги

На мен ми изпрати портфолио, има страхотни неща.

Скоро ще се възползвам от услугите му за лого.
 
От: Предлагам дизайнерски услуги

Пусни си някои от най-добрите работи,без да се притесняваш, направо тук в темата. Хората са мързеливи и може и да не ти пишат. Ако им грабнеш вниманието, може и да ти се отвори работа.

Ако качеството е високо, цените са приемливи.
Благодаря за съвета, ще кача няколко неща, но не са с оптимално качество, за което се извинявам. Поздрави!


Цените ти са абсолютно твоя работа. Дали ще взимаш 20 или 200 лева си е твое решение. В грешка си, ако си мислиш, че можеш да не се съобразяваш с цените на останалите дизайнери. Колкото и несправедливи да ти изглеждат някои цени, няма как да не се отразят и на твоя пазар. Търсенето определя предлагането. Ако ще и най-якото лого на света да направиш, ако няма кой да го купи...полза никаква.

Образуването на ценоразписа си е ключов момент от маркетинга на която и да е услуга. От него до голяма степен зависи печалбата ти. Все пак, най-важното е да имаш продажби. И аз съм писал 500 думи за 5-6 лева. И на мен не ми е било приятно да си продавам творенията срещу една кутия цигари. Другият вариант е да си ги чета сам. Всички се съобразяваме с пазарните цени, били те подбити или не.

Трябва да разбереш, че в България за креативност не се плаща. Като правиш лого, плаща ти се направата на логото. Никой не ти плаща за измислянето. Като пишеш статия, ти плащат самото писане. Никой не ти плаща за творчеството. Каквото и да правиш, клиентът не включва креативността ти в крайното ценообразуване. Искат да минат тънко хората. От какъв зор ще плащат за такива неясни понятия. Ако имаш продажби с тези цени, значи всичко е точно. Ако нямаш, ще се наложи да промениш нещо. Аз лично ти пожелавам успех и много поръчки.
Не мисля, че цените ми не са съобразени с на останалите дизайнери, даже много биха ме обвинили в подбиване на цените, но според мен в момента малко хора биха дали над 100лв. за лого. Иначе си прав за доста от нещата. Ще видим как ще се развият нещата. Благодаря, успехи и на теб.


Да поствам линка не беше много любезно ама без него шансът някой да се свърже с тебе е минимален. Понеже да постваш само цени без портфолио е рядко странна маркетингова стратегия, дето едва ли ще те докара донякъде. Виж, обратното може да е по-успешно.

Специално за тоя форум може да предложиш ниски цени и посредствено качество - колкото да си запълваш времето. Консумация на изпипани неща тук почти няма.
Няма проблем, то така или иначе все ще се покаже портфолиото, на който има нужда. Мисълта ми беше портфолиото да не се качва тук, защото има хора, с които не може да се излезе на глава и може да спорят с теб до последно. Може и да не ме разберете, но съм се сблъсквал с този проблем, надявам се тук да не се повтори. Поздрави!



На мен ми изпрати портфолио, има страхотни неща.

Скоро ще се възползвам от услугите му за лого.
Благодаря Ви първо, че "играхте по моите правила" (така да го кажем), като ми поискахте портфолио и търпеливо изчакахте около 8 часа. И второ за отзивите. Ще се радвам, ако мога да съм Ви полезен. Поздрави!
 
От: От: Предлагам дизайнерски услуги

Качих портфолиото си (или поне по-голямата част от него) в първия пост и може да считаме дискусията около него за завършена :) Надявам се да Ви харесат работите, ако има нещо съм на Ваше разположение. Поздрави!
 
От: Предлагам дизайнерски услуги

Ето малко нови неща и някои по-стари, които бях пропуснал. Поздрави!

7215853-original
wssdcoa.png
7861055-original
7426943-original
8536782-original
8029758-original

zoombucks.png

dinamoruse.png
 
От: Предлагам дизайнерски услуги

Не съм специалист, но мисля че нещата ти са на високо ниво. Дано имаш повече поръчки! Желая ти успех...
 
От: Предлагам дизайнерски услуги

Мисля, че с тази работа повече си струва да си намериш някоя агенция. Ще ти плащат по-добре.
 
От: Предлагам дизайнерски услуги

Благодаря за съвета, но нямам нужното време и желание да работя за агенции. От друга страна знам, че има много още какво да уча, а в момента, както казах нямам необходимото време да отделя за това. Поздрави и успехи!
 

Горе