Предлагам дропшипинг или вид афилиейт на Лудата Буболечка - The Crazy Bug

pa_lta

Well-Known Member
[video=youtube_share;atRI8BubCy8]http://youtu.be/atRI8BubCy8[/video]

[video=youtube_share;4qTFb0gr6BY]http://youtu.be/4qTFb0gr6BY[/video]

Предлагам тази буба на всички с онлайн магазини.
Отворен съм към всякакви варианти! Може Вие да пращате куриер и периодично да плащате, аз да пращам стоката и периодично да Ви изплащам 20% от стойността на цената, на която я продавате, мога да го пращам от Ваше име и плащането да е при Вас от клиента, може да го закупите на едрова цена и да си е при Вас...
Общо взето приемам всякакви предложения и коментари стига и двете страни да са доволни.

Ако имате предложения и/или въпроси ЛС, detski.rai.8 (@) gmail.com или скайп.
П.П. В момента се продава онлайн само в профила ни в olx на 4 лв и в сайта на един колега на малко по-висока цена. Смятам скоро да го пусна и аз в едно скалъпено само за продукта сайтче, на не по-ниска от 4 лв. цена.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам дропшипинг или вид афилиейт на Лудата Буболечка - The Crazy Bug

Това ми беше и първоначалната идея, но тъй като сега дечурлигите /чети учениците/ или са във ваканция или изпити.... и едва ли ще е много успешен ход, просто за Фейса най-много разчитам на тях, пък после на някой и друг родител! Та за това се и ослушвам :)
 
От: Предлагам дропшипинг или вид афилиейт на Лудата Буболечка - The Crazy Bug

Колега, телефона нещо не е актуален.
 
От: Предлагам дропшипинг или вид афилиейт на Лудата Буболечка - The Crazy Bug

Това нещо има едни витамини за деца които го раздават при покупка. Поне така изглежда на тв рекламата. Евалата ако колегата е намесен, въпреки че нямам исея къде ги произвеждат витамините.
 
От: Предлагам дропшипинг или вид афилиейт на Лудата Буболечка - The Crazy Bug

Здравейте!

Бихте ли ми предоставили, моля Ви, допълнителна информация относно това предложение, на лично съобщение?

Благодаря Ви предварително!
 
От: От: Предлагам дропшипинг или вид афилиейт на Лудата Буболечка - The Crazy Bug

Ще си позволя да пиша тук, за да не пита и някой друг, така и така си изтупал от нафталина темата! :wink:
Офертата не е актуална към момента, що се отнася до дропшипинг-а - т.е. имам останали към 50-60 бройки сигурно, ако някой иска да ги награби, да свирка - 2лв за бройка ако пазарите всички! :roll: ?

П.П. Що си червеничък?8)

Имаше и едни снимки тук, но явно линка не бачка, щом не излизат, ако някой държи, мога да пратя.


Здравейте!

Бихте ли ми предоставили, моля Ви, допълнителна информация относно това предложение, на лично съобщение?

Благодаря Ви предварително!
 
Последно редактирано:

Горе