Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Колко получава дропшипъра?
От кой град ги пращате?
Как се определя с кой от 2та куриера ще се праща?
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Искам малко инфо на лично.
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

И аз искам малко повече инфо на лично...
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Понеже ми се включват най-интересни хора, които мислят и от мое име и мой интерес в качеството си на управител на тази фирма реших да Ви информирам какво означава дропшипинг като цяло в България и как действат механизмите в подробности...
1. Дропшипинг понятие:
Dropshipping - Drop (пускам) Shipping (доставям) или както вече се досещате... това означава, че Вие предлагате чужди стоки, които дори не сте виждали във Ваш канал за продажба... без значение какъв е той... дали е онлайн магазин или някакъв друг онлайн метод за продаване на нещо си...
2. Метод на действие при обща работа с нас:
При посещение в www.cell.bg Вие ще намерите информация ЗА НАС и съответно там можете да разберете, че ние сме вносител на аксесоари за телефони и други... отгоре пише НА ЕДРО... няма как да го пропуснете. Там сме формулирали една заявка, която се пуска към нас в случай, че искате да станете наш дилър... Аз трябва да съм наясно от къде идвате Вие и какво представлявате, какви са Ви намеренията, какъв Ви е бизнес плана за действие... просто искам да зная и да съм сигурен, че със сигурност искате да изкарвате пари. Във формата попълвате всички полета коректно като в Допълнителния текст към заявката пишете, че сте от Предприемач.ком за да съм наясно от къде идвате и какво искате.
3. Мога да Ви дам съвети как да си увеличавате продажбите... аз имам интерес Вие да продавате повече !
4. Вие виждате цените на едро и знаете реално колко ще спечелите от всяка една реализирана продажба.
5. Вкарвате продуктите във вашата платформа за да ги виждат и купуват хората...
6. Реализиране на продажба - Получавате поръчка от клиент "Х" който си е оставил задължително пълния адрес за доставка, две имена и телефон... Вие пък ни препращате поръчката, за да я обработим и изпратим (преди това Вие трябва да звъннете на клиента и да го попитате дали потвърждава поръчката). След потвърждение от страна на клиента... ние изпращаме поръчката и на следващия работен ден, той я получава... поръчките всеки ден стават до 15:30ч... след това минава за следващия работен ден !
7. Финализиране на продажбата наричаме тогава, когато усвоим наложения платеж... тоест, тогава Вие можете да сте сигурни, че сте реализирали успешно своята продажба.
8. В края на седмицата или началото на седмицата Вие получавате разликата между цената на едро и цената на дребно.
9. Вие нямате никакъв ангажимент... да купувате стоки (да затваряте пари) да ги изпращате с куриери... или каквото и да било... Вашата работа се формира в това - Вие да си изградите перфектен канал за продажби, а това единствено зависи от Вас самите !
Мисля, че бях достатъчно изчерпателен, ако има някой въпрос ... чувствайте се свободни да пишете... със сигурност ще ви отговоря - въпрос на свободно време.
ПС: Извинявам се, ако съм допуснал някъде правописна грешка... 02:39 е обаче се подразних от факта, че някой мисли вместо мен !
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Няколко въпроса който може би интересуват повече хора:

XML предоставяте ли за онлайн магазини?
Стоката от ваше име ли се изпраща или от името на партньора, как стоят нещата документално, касови бележки, фактури, към клиента и към партньора?
Подписва ли се договор и само със фирми или и с физически лица работите?
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Препоръчвам потребителя cellbg , адски коректен предприемач и определено може да се разчита на него за всичко! Аз съм му дилър от месец и половина вече може би и съм повече от доволен. Няма да сгрешите , ако се пробвате!
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Да, резонни са въпросите.
1. XML ще подготвим.. възложил съм го на програмиста.
2. Стоката се изпраща от наше име (защото договорите подписани с куриерите са на наше име) няма как да изпратим нещо чрез куриер от името на някой друг, когато куриера идва в нашия офис и наложения платеж идва в нашата сметка.
3. Към клиентите изпращаме касови бележки и фактури... към партньорите няма как да изпратим допълнителен касов бон - след като вече сме изпратили такъв към клиента... единия счетоводен вариант е да продаваме стоките на Вас и Вие да се оправяте с касови бонове към клиентите и съответно да си затворите парите... за мен е едно и също, но за Вас ще е по-добре ако не влагате никакъв ресурс освен интелектуален в разработването на този бизнес... До сега някой предлагал ли Ви е да не вложите нищо, а същевременно да реализирате продажби ?
4. Не се подписва договор...
5. Нашите клиенти няма от какво да се притесняват по отношение на това, че ще си получат парите в края на седмицата или началото на следващата... ако ние ги прецакаме с 1 лев, това означава, че ще има недоволна страна по взаимоотношенията... което не е опция за нас или нашата политика. Това е варианта всички да са доволни.
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Благодаря за бързия отговор, може би и аз ще се възползвам по-нататък.
Не видях обаче какъв процент отстъпка предлагате или за всеки е индивидуално и обвързано ли е това по някакъв начин с продажбите на партньора?
Какъв ви е адреса между другото, нямате ли складова база някъде, понеже не видях физически адрес в сайта, може и да съм пропуснал?
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Имаме офис .. във Варна и е затворен в момента... ВИК-Варна ни наводни и бяхме принудени да затворим... малко да се постопли времето и ще направим основен ремонт и ще се върнем в офиса. Складовите бази - във Варна и в София
Би било несериозно от моя страна да Ви напиша процента тук.
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Здравейте, искам да попитам дали имате някакви изисквания за упражняване на дейност в сферата на мобилните телефони?
Ако не е проблем изпратете ми телефон на РМ да ви се обадя за допълнителни въпроси.
Поздрави
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Привет,

И аз имам питане, което може би на другите е известно: как стои въпроса с гаранцията на въпросните устройства? Кой я покрива?
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Имаме офис .. във Варна и е затворен в момента... ВИК-Варна ни наводни и бяхме принудени да затворим... малко да се постопли времето и ще направим основен ремонт и ще се върнем в офиса. Складовите бази - във Варна и в София
Би било несериозно от моя страна да Ви напиша процента тук.
И аз се интересувам от същата информация като колегата. Очаквам отговор на лс.
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

инфо на лично плс
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Дайте да си пишеме тука, че да може всички да виждат... и да не си задаваме едни и същи въпроси по много пъти.
Придобих голям опит от както написах първия си коментар в тази тема... тъй като тогава реално стартирах тази услуга... ще ви споделя какво научих и какво питат всички.
1. Конкуренцията предлага - 25-29% комисионна за дропшипъра.
2. Конкуренцията иска гарантирам месечен оборот.
3. Чести въпроси на дропшипъри :
- Каква е комисионната ? -> 50% в CELL.BG. Продавате нещо за 20 лв... и 10 си остават за вас.
- Трябва ли ми договор ? -> Не
- Трябва ли да имам онлайн магазин ? -> Не е задължително, но е препоръчително и то мноооого препоръчително ! Иначе всеки ден ще едитваш или адваш продукти в olx или базар
- Кога си получавам парите ? -> парите се получават в края на седмицата, ако са повече от 20 лв (комисионните) щото няма смисъл да превеждам пари по 5-10 лв.
- Имате ли XML файл и какво съдържа той ? -> Имаме , съдържа информация (Заглавие, описание, цена, наличност, снимки и квото се сетите още)
- Гаранция има единствено за телефоните, които продаваме на консигнация (но не вкарваме ние в страната). Гаранция за аксесоари на телефони някой дава ли ви ? По законов ред всеки клиент може да върне закупената стока в 14 дневен срок .... това е което евентуално може да ви притесни.
- Офиса още не е готов, защото му трябва основен ремонт... а е моя собственост и няма как да отидем на друго място.
- Всичко е описано тука .... http://cell.bg/дропшипинг/
- Заявление за дропшипинг се попълва тук ....http://cell.bg/на-едро/
- 0885907478 - звънете когато прецените / преди 22ч и след 7 сутринта/.
Поздрави,
 
От: Предлагам дропшипинг на телефони и аксесоари за телефони

Относно другите марки телефони... не, не смятаме, че ще предлагаме други марки телефони освен тези които имат официални сервизи в България ... а именно Samsung , Apple даже трябва да включим и Sony.. толкова по този въпрос... качваме всички налични стоки.
Тук за този дропшипинг има два варианта за развитие... така ги виждам аз нещата... защото мога да си направя сметката и то много добре, кой работи и кой си почива.
1. Ако решите да си почивате ще правите по 250-500 лв на месец от тва и ще ви е все едно
2. Ако си дадете малко повече газ (6-8 часа на ден) явно ще достигнете четирицифрения праг
3. Ако си дадете много газ (над 10 часа дневно) определено това може да се окаже един много добре доходоносен ОСНОВЕН бизнес.
иначе при точка 1 и 2 ... се използва като допълнителна работа. И тук всичко опира до това... кой как действа и каква стратегия използва... никога не си мислете, че сте по умни от другите. Начертайте си план... като го напишете го прочетете на глас и вижте дали е логичен. Ако е логичен... го следвайте квото и да стане ... трябва да имате седмичен план, дневен план и месечен план .... ще помогна на всеки един и няма да върна никого... ако някой поиска помощ или съвет от мен !
 

Горе