Предлагам изработка на CV

От: Предлагам изработка на CV

Автобиографична книга ли ще пишеш? :)

При положение, че има доста формуляри из нета на БГ и EN трябва да си егати изостаналия, че да не можеш сам да си я попълниш.

Без да ми се обиждаш ама ми се струва малко надута цената:)
 
От: Предлагам изработка на CV

Пусни офертата и в някой друг сайт за обяви, мисля че ще има по-голям ефект от колкото тук :)
 
От: От: Предлагам изработка на CV

Пусни офертата и в някой друг сайт за обяви, мисля че ще има по-голям ефект от колкото тук :)

и аз съм на същото мнение, освен ако предлаганата услуга е нещп повече от CVто в jobs.bg примерно, но път от друга страна какво толкова може да има в едно CV?
 
От: Предлагам изработка на CV

Аз предлагам цена от 15 лв за английския вариант. За още 10 лв ще имате статия от Ezine, възхваляваща най-забележителните постижения в живота Ви и линкната към Вашата автобиография. :mrgreen:
 
От: Предлагам изработка на CV

Какъв идиот трябва да си, за да не можеш да си направиш сам автобиографията :) Я дай примерни автобиографии направни от теб :)
 
От: Предлагам изработка на CV

Какъв идиот трябва да си, за да не можеш да си направиш сам автобиографията.....

Защо да си идиот?
Аз не мога сам да си напиша, ползвам от жобс.бг и един шаблон на уърд.
Ама съм изредил супер глупаво, кое от кога до кога и кое мога, само едно голямо изреждане. Доста тъпо се получи, чак се чудя как ми отговарят на кандидатурите.
А като кажат и мотивационно писмо и напрао ме фарлят в дивия....
 
От: От: Предлагам изработка на CV

Защо да си идиот?
Аз не мога сам да си напиша, ползвам от жобс.бг и един шаблон на уърд.
Ама съм изредил супер глупаво, кое от кога до кога и кое мога, само едно голямо изреждане. Доста тъпо се получи, чак се чудя как ми отговарят на кандидатурите.
А като кажат и мотивационно писмо и напрао ме фарлят в дивия....

МИсълта ми беше, че из нета има много и лесни за употреба шаблони и инструменти, които правят писането на CV лесно занимание :) Също така има и за мот. писма :) Е ако вече някой го мързи да използва и тях, тогава вече да прибягва до тези услуги :D
 

Горе