Предлагам писане на статии

radoslav.parvanov

New Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте, поздрави за форума и вас уважаеми колеги. След доста прекарано време във форума се престраших и аз да пусна една тема.
Пиша статии на тема спорт, култура, история, туризъм, актуални новини всичко.
Препис, превод, пренаписване и съставяне на чисто ново УНИКАЛНО съдържание.
Също така мога да изработя дизайн на рекламен продукт при желание /визитна картичка, брошура, презентация, лого и др./
Възнагражденията, които ме задоволяват:
За статии на български език.
- статия 200 думи - 2 лева
- статия 300 думи - 2,5 - 3 лева
- статия 500 думи - 4 лева
- статия 1000 думи - 7 лева
Английски език
- статия 200 думи - 3 лева
- статия 300 думи - 3,5 лева
- статия 500 думи - 4,5 лева
- статия 1000 думи - 8 лева
По предложение и след преценка може да се включа и с друг вид работа, която ми е по възможностите.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам писане на статии

- статия 200 думи - 2 лева - Поръчвам си 5 бройки + 3 безплатни = 8, ако съм доволен, ще има още статии
 
От: Предлагам писане на статии

Здравейте,
възможно ли е да ми пратите ЛС с примерни Ваши статии
Благодаря
 
От: Предлагам писане на статии

До момента работих с един клиент,който е доволен ако някой има някакви съмнения може спокойно да ми погледне итрейдъра .
 
Последно редактирано:
От: Предлагам писане на статии

Колега, не се хвали сам,а чакай другите да те хвалят! Относно този itrader- толкова ли ти е важен,при мен сигурно едно 60% от доволните клиентите не сами поставили itrader.Освент това,който има интерес от теб винаги предварително ще ти иска пробни статии, никой не гледа само itrader-a.

Не казвам,че не е важен, но просто не може след три дневна работа и 5 изпратени статии вече да сте си изградили бизнес отношения и да се оценявате обективно !
 
От: Предлагам писане на статии

Здравейте!

Моля за Ваш телефон и Skype.

Поздрави!
Л.Никова
skype:lilya.nikova
 
От: Предлагам писане на статии

Приключих и поредния проект. Моля не го разбирайте като хвалба, а като израз на това, че съм свободен :)
 

Горе