Предлагам: Предлагам поддържане на Facebook страници с индивидуални постове и ежеденвни публикации

EVITA

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам поддържане на Facebook страници с индивидуални постове и ежеденвни публикации:

Вариант 1:
3 поста дневно (сутрин, обед, вечер), съдържащи индивидуални качествени и свързани с тематиката текст и снимка
Цена: 120 лв. годишно
При авансово плащане: цена 100 лв. годишно
При двукратно плащане: цена 120 лв. годишно (60 лв. + 60 лв.)

Вариант 2:
5 поста дневно (в избрани от вас и договорени часове) с индивидуални качествени и свързани с тематиката текстове и снимки
Цена: 160 лв. годишно
При авансово плащане: цена 140 лв. годишно
При двукратно плащане: цена 160 лв. (80 лв. + 80 лв.)

Можете да разгледате част от страниците, които поддържам:
Barista Secret
Ортодонтски Зъботехник
Как да печелим пари от вкъщи
Ami-Style
Like A Lady

Разполагам с неизчерпаем ресурс от всякакви занимателни текстове, качествени снимки и материали.
 
Здравейте, отговорих на лично на зададените въпроси на ka64ei.
Машини, ще се радвам да обсъдим темата на лично. Ще очаквам да ми пишете с конкретни въпроси. :)
 
Искам да благодаря на всички, които проявиха интерес, както и на тези, с които се договорихме да работим.
Ще се радвам да работим заедно и на всякакви нови въпроси и предложения, които да развием и обсъдим.
 
Препоръчвам услугата на Evita. Пробвах тестово няколко дни и съм доволен. Дори ще й възложа втора Fb страница. Много точна и коректна.
Благодаря за положителния коментар. Радвам се, че сме си взаимно полезни.
 
Предложението ми все още е активно. Имам още малко свободен капацитет.
 
Предложението все още е актуално. Повдигам темата! Благодаря на всички, които ми се довериха до сега!
 
Привет, има ли вариант за по-кратък период за да тестваме услугата, например седмица? Също така, ако може и линкове към някои страници в които извършвате тази услуга за да добием представа за работата Ви.

Поздрави!
 
Привет, има ли вариант за по-кратък период за да тестваме услугата, например седмица? Също така, ако може и линкове към някои страници в които извършвате тази услуга за да добием представа за работата Ви.

Поздрави!
Здравейте, имате ЛС с отговори на вашите въпроси. На разположение съм за всякакви допълнители въпроси.
 

Горе