Предлагам преводи и статии с френски език

amelie

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Предлагам преводи от/на френски език. Гарантирам прецизност, високо качество и изпълнение в срок. Цените се определят на база брой символи и са в размери, както следва:
Стандартни преводи + преводи в областта на хуманитаристиката, социалните и политически науки, икономическа литература – 4.00лв/стандартна машинописна страница (1800 символа с интервалите)
Специализирани преводи (медицинска литература, литература в областта на инженерните науки и др., съдържаща специфична терминология)– 5.00лв/стандартна машинописна страница (1800 символа с интервалите)
Превод от английски на френски език – 5.00лв/стандартна машинописна страница
Всеки, поръчал 5 страници превод (може и „на парче“, без ограничение във времето), получава 1 страница безплатно. Клиенти, изразили желание за дългосрочна съвместна работа, получават отстъпка от цената в размер на 20%.

Предлагам и адаптиране на френски статии на български език с елемент на авторство. Цената е 0.015лв/дума.
Примерни статии показвам при поискване. Примерни преводи към момента не предлагам.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам преводи и статии с френски език

Работил съм с @amelie. Бързо реагира на всичките ми капризи,направи ми добри отстъпки. В тази област тя е професионалист-удоволствие е да се работи с такъв човек. Препоръчвам с две ръце.
 
От: Предлагам преводи и статии с френски език

Възползвах се от услугите, които предлага @amelie и съм доволна. Комуникацията протече гладко, статиите са написани професионално на идеален френски и с много творчески подход. Срокът също беше спазен. Смятам да се възползвам в дългосрочен план от услугите на @amelie, затова я препоръчвам на всеки който има нужда от подобна услуга.
 
От: Предлагам преводи и статии с френски език

Празнични промоции!

Всички поръчки, направени от днес, 18.10, до 21.10 получават 50% процента отстъпка:
- стандартни преводи: 2.25лв/стр
- специализирани преводи: 2.75лв/стр.
- превод от английски на френски: 2.75лв/стр.
- статии: 0.008лв/дума
 
От: Предлагам преводи и статии с френски език

Повдигам си темата и актуализирам цените.
 

Горе