Предлагам работа в онлайн магазин

roskobe

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, колеги. Предлагам Ви работа в онлайн магазин. Търся хора, с които да разпространяваме, развиваме и монетезираме магазина. Сравнително нов на пазара, но ще потръгне. В него има 2700 артикула и е насочен към българската аудитория. Който е съгласен да делим процента от печалбата, моля да се свърже с мен на ЛС.
П.П Също така са подходящи хора с големи и развити ФБ страници, с които ще подпомогнат разпространението.:wink:

Поздрави!
 
От: Предлагам работа в онлайн магазин

Здравей, може ли повече информация за артикулите? Какви са, на дроп шипинг ли ги получаваш, средно какъв процент печалба получаваш от продукт?
 
От: Предлагам работа в онлайн магазин

Ако може прати на лични повече инфо относно идеята за развитие и работата свързана с магазина
 
От: Предлагам работа в онлайн магазин

Заинтересована съм от предложението, но понеже съм новорегистрирана, не мога да пратя лично съобщение. Затова ще ви помоля да ми пишете, за повече разяснения, ако разбира се все още имате нужда от хора. Благодаря! :)
 
От: Предлагам работа в онлайн магазин

дали още важи обявата?

Ти как мислиш, година по-късно дали важи обявата? Айде банвайте ги тези, където само спамят по стари теми, за да си правят бройката мнения...
 
От: Предлагам работа в онлайн магазин

Може ли да ми пратите повече информация на лично.
 

Горе