Предлагам реклама в сайт за Новини !

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Здравейте Колеги,
Към момента Услугата е спряна, за което се извинявам!

За повече въпроси, запитвания и други, отправяйте на ЛС, формата за контакти и най-вече на имейла на Сайта.
За тези, които ги мързи или НЕ ЗНАЯТ да четат, повтарям: Имейла на сайта е [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Каква е цената за публикуване на статия и предлагаш ли написване?

Не, Статии не пиша, а цени давам само на ЛС! Ще ти пратя цени на ЛС, но мисля, че в темата има достатъчно информация! Поздрави: :)
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Какъв е проблема да пуснеш цени в темата за да няма после като в една друга тема се оплювахте с някой от форума за цени изпратени на лично
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Какъв е проблема да пуснеш цени в темата за да няма после като в една друга тема се оплювахте с някой от форума за цени изпратени на лично

Всичко е въпрос на принципи и личен избор. Някои хора предлагат реклама, но и сайтовете си НЕ пишат в темата, която пускат. А колкото за конкретният случай за който ми намекваш, не ме е яд, че ми е искал цени, а за това, че два дни ми досажда с всякакви въпроси и ми губи времето.
А колкото до теб, ако те интересуват тези цени, пиши ми ЛС! Ще ти ги дам, въпреки, че знам, че предлагаш реклама, като мен и много други Издатели! Мисля, че за всички има място под "Слънцето". Хубава вечер!
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

може ли инфо за трафика на сайта , средно дневно и от къде идва ?
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

може ли инфо за трафика на сайта , средно дневно и от къде идва ?

Колежке, мисля, че достатъчно инфо съм дал в началото на темата. Щом казвам, че Сайта е нов значи няма и 1 месец още, като казвам, че посещенията са малко значи няма и 100 дневно ( до момента са 80), а има още 3 часа до полунощ. Не знам само Аналитикса дали отчита в реално време или има някакво закъснение. Досега не съм минавал цифрата 100. Не лъжа и не задължавам никой да рекламира при мен. Всичко е въпрос на желание и предпочитание. Ето Ви снимка, към монента... Хубава вечер!

001.jpg
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Кои цени по точно искате: Банер, Линк или Статия?

Ами ако си направиш нормална оферта, в която да обявиш цените, позициите, както е редно да се направи, няма да ти се налага да питаш всеки път, все едно говориш с някое дете: Какво искате?
 
От: От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Ами ако си направиш нормална оферта, в която да обявиш цените, позициите, както е редно да се направи, няма да ти се налага да питаш всеки път, все едно говориш с някое дете: Какво искате?

Всеки е странен по свой начин, така и аз... Мисля, че Офертата е съвсем нормална и прекалено информативна. Позициите се виждат много ясно в Сайта и един Рекламодател би ми писал на ЛС, с конкретен въпрос за евентуална реклама и съответно ще получи конкретен отговор! Въпрос на принцип е да не си давам цените ТУК, докато има други предлагат реклама, дори и сайтовете си крият... Поздрави!
 
От: От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Позициите се виждат много ясно в Сайта и един Рекламодател би ми писал на ЛС, с конкретен въпрос за евентуална реклама и съответно ще получи конкретен отговор!

Тук си в дълбока грешка! Погледнах и сайта ти - и там видях грешки, които си допуснал. От опита който имам мога да ти спомена, че така отблъскваш потенциалните рекламодатели. Това не само аз ти го казвам, но и колегите преди мен са ти го написали.

...дори и сайтовете си крият... .

Те крият сайтовете си по друга причина, не е това, което си мислиш.
 
От: От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Тук си в дълбока грешка! Погледнах и сайта ти - и там видях грешки, които си допуснал. От опита който имам мога да ти спомена, че така отблъскваш потенциалните рекламодатели. Това не само аз ти го казвам, но и колегите преди мен са ти го написали.



Те крият сайтовете си по друга причина, не е това, което си мислиш.

Нямам нищо против твоите критики, дори ще ти бъда благодарен да ми посочиш тези грешки, тъй като аз не съм го правил този сайт, а други, за да се отстранят ако могат. Ако може на ЛС, за да не наспамваме темата тук.
А колкото до тези, които си крият сайтовете при реклама, въобще не ме интересува. Не си вра носа в чуждите паници, не се правя на интересен да питам за цени другите издатели, също така, не съм отправил критика и към отделни сайтове. В това трудно време, кой каквото може - това предлага! Хубава вечер!
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Остават свободни 4 ЛИНКа и множество рекламни полета. Публикации чакат и Вашите Статии ;) ! И всичко това на символични цени, само до края на 2014г. Ако има желаещи, нека пишат на ЛС! Поздрави! :)
 
От: Предлагам реклама в сайт за Новини !

Ъп на темата!
Предлагам публикуването на 8 (осем) Безплатни Статии, които да са написани грамотно, без жаргонни или други некоректни думи, да имат Уникалност над 80% + 1 снимка 600/400 + 1 линк. Дължината на Статията да не бъде повече от 500 думи.
Всички статии ще бъдат щателно преглеждани и след което ако отговарят на посочените критерии, ще бъдат публикувани в раздел "Полезно" и остават завинаги в Сайта !
Колеги, отново повтарям: Трябват ми само 8 (осем) качествени Статии, които ще бъдат публикувани безплатно и си запазвам правото да преценя и публикувам само най-добрите!
А всички други Статии, с възможност за публикация, както досега - на символични цени!
Пишете и пращайте Вашите материали на имейла на Сайта: [email protected]
Благодаря Ви предварително! Хубав и Спокоен ден!
 

Горе