Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

nan

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Страницата е с над 190 000 почитатели. 77% жени и 22% мъже. Основната възраст е 18-35г. Главно българи.

Цените на линковете варират между 2.50 и 10 лв. в зависимост от броя на линковете/до 7 бр. са по 10лв. и те са най-скъпи/.

Приемаме само банков превод!

Страницата и офертите на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

Ок, пускам я.

Едит: Успях ли?
 
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

Ще ми пуснеш ли страницата на лични, интересувам се от офертата?
 
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

Пуснах я, извинявам се за закъснението!
 
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

:D:DЕвала Колежке, много съм доволен- супер точна и коректна. Добра реклама на добри цени. Пак ще се възползвам тези дни
 
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

може ли и на мен инфо и линк към страницата за тази оферта
 
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

Прехвърлил си лимита на ЛС, пусни ми инфо за страницата ти.
 
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

Може ли и на мен страницата, моля?
 
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

Писах и на двамата. Почитателите са 178 500.
 
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

коя е страницата?
интересувам се за сайта roklite tochka com
 
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

здрасти, можеш ли да ми пуснеш страницата на ЛС, мерси!
 
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

Може ли някой от възползвалите се или автора на темата да каже приблизително колко посещения се генерират от линк при толкова фенове. Знам че това е много относително но все пак някакви ориентировъчни параметри. Мерси
 
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

Писах и на двамата по-горе.

Web, ние нямаме статистиката за кликовете, а само за показванията, които са средно 60 000 на линк, със средно 0.03 обратна връзка.
За посещенията питаме "възползвалите се" и наистина много варират. Мога да кажа между 100 и 500. Някои са много доволни, някои хич. Ние осигуряваме аудитория, а ваша работа е да накарате хората да цъкнат:)

По настоящем почитателите са над 183 000.
 
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

Аз съм ползвал услугите на въпросната страница. Доволен съм, както съм и писал по-рано на колежката. Та... пуснах два линка в един ден, на страницата, като не съм пускал на друго място във фейса и имах 513 уникални посещения. Което за мен беше повече от доволно.
 
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

При 500 клика 10лв съответстват на 2ст за клик което е в рамките на поносимото, обаче при 100 клика нещата отиват на 10ст което вече е тегава работа, но както каза колежката въпрос на майсторлък е да си докараш повече.
А колкото до втората колежка много и благодаря за инфото но когато някой има два поста и в тях хвали един и същи потребител обикновенно не му прави добра услуга.
 
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

Просто изразявам мнение. Имах нужда- ползвах. Как да кажа друго - като няма да е истина.
 
От: Предлагам рекламни линкове в голяма Фейсбук страница

Така е , Web, за 100 клика не си заслужава. Но за това пък всеки пробва и преценява.

А за по-големи количества има значителни отстъпки /два и нещо лв.. на линк/. В такъв случай и 100 клика пак е добре:)
 

Горе