Предлагам се като рекламен агент

gormar

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Имам вече известен опит, макар и горчив, но ми се струва, че тук може да се намерят и почтени работодатели!
 
От: Предлагам се като рекламен агент

Какво искаш, какво предлагаш, и какъв опит имаш. Колко и какви клиенти можеш да ми намериш. Само за интернет услуги ли можеш да намираш клиенти. Интересува ме твоята оферта но ми е необходимо да знам повечко за тебе. За изработване на рекламни материали можеш ли да намираш клиенти. Ако си сериозен човек пиши ми тука или на ЛС.
 
От: Предлагам се като рекламен агент

Какво искаш, какво предлагаш, и какъв опит имаш. Колко и какви клиенти можеш да ми намериш. Само за интернет услуги ли можеш да намираш клиенти. Интересува ме твоята оферта но ми е необходимо да знам повечко за тебе. За изработване на рекламни материали можеш ли да намираш клиенти. Ако си сериозен човек пиши ми тука или на ЛС.

Работила съм като рекламен агент за два сайта, но също така, съм била и н-к "Икономически и маркетинг" в едно мебелно предприятие, където почти две години аз съм се занимавала с рекламата.Бих желала да работя на процент от продажбите.Живея в Добрич, където има много "хляб" за туристически и селскостопански бизнес.Разбира се, пътните разноски сега са ми проблем, защото съм безработна в момента.
Не виждам никакъв проблем да намирам изпълнители на рекламни материали.Телефон бих дала на Скайп-gormar51.
 
От: Предлагам се като рекламен агент

всъщност не предлагаш онлайн услуга а реална работа като рекламен агент в района на добрич?
 
Последно редактирано:
От: Предлагам се като рекламен агент

всъщност не предлагаш онлайн услуга а реална работа като рекламен агент в района на добрич?

И двете, защото имам и достъп до Интернет.Просто исках да уточня района за повече информация.
 
От: От: Предлагам се като рекламен агент

И двете, защото имам и достъп до Интернет.Просто исках да уточня района за повече информация.

Просто мисля,че може да постна и моето разочарование от този ми работодател миналата година! Не получих нито лев за два месеца работа (около 500 лв), но тогава все още прощъпулвах в този бизнес с онлайн-рекламата! Никога не правете онлайн-бизнес с Емил Бунев!

Пометить это письмо флагомRe: zapitvane

Четверг, 10 июль 2008, 19:26

От:
"for100 millions" <[email protected]>
Просмотр контактных данных

Кому:
[email protected]


Здравейте,Мариянка!
Начислената Ви сума като възнаграждение за м. юни е 182,6$.
Тъй като в момента PAYPAL не извършва преводи в България Вашето възнаграждение може да получите чрез:
1.Превод по сметка
- в $ - ако притежавате разплащателна сметка в $.
- в лв. - по курса на БНБ в момента на превода - ако притежавате разплащателна сметка в лв.
2. Пощенски запис в лв. - в този случай се удържат разходите за записа.

Посочете предпочитания от Вас начин, по който да се извърши разплащането.
Изплащането на възнаграждението ще се извършва в периода 25 - 30 07, 2008г.
Ако желаете да продължите дейност ще Ви изпратя информация за рекламната кампания, както и започващата нова кампания.
С пожелание за много успехи в личен и професионален план - инж. Бунев.


Колко пъти си исках парите, но уви. Дори си смени телефоните!А пуска отново в jobs.bg обяви за представители!
А това е новият му сайт:
http://sitekreator.bg/bulbg.info/6_1.html
 
Последно редактирано:

Горе