Предлагам статия за Фън Шуй

От: Предлагам статия за Фън Шуй

И още една статия за Фън Шуй:

"Най-важните правила за кухнята, банята и спалнята според Фън Шуй" - 823 думи
 
От: Предлагам статия за Фън Шуй

И откъде сте сигурни, че информацията в тези статии е толкова достоверна, че да се плаща за нея?
 
От: Предлагам статия за Фън Шуй

И откъде сте сигурни, че информацията в тези статии е толкова достоверна, че да се плаща за нея?

А ти защо си мислиш, че не е достатъчно достоверна, за да не се плати за нея?
 
От: Предлагам статия за Фън Шуй

А на всичкото и отгоре приложих някой съвети от статията и това даде резултат. :)
 
От: Предлагам статия за Фън Шуй

Надявам се, че обърнахте внимание на въпроса ми, ако сте го прочели внимателно - попитах откъде сте сигурни в достоверността. Тъй като следя какви глупости за Фън Шуй се тиражират в нета от сайт в сайт, в повечето случаи неподписани материали, имам доста впечатления за качеството на подобна информация.
Името на първата статия ме отвежда до две книги:
1. "ФЪН ШУЙ ЗА 5 МИНУТИ" от Селена Самърс, където има девет лечения и над 50 грешки в цялата книга; справка: анализ на книгата в раздел ПУБЛИКАЦИИ в сайта ФЪН ШУЙ ЗА БЪЛГАРИ
2. "ФЪН ШУЙ: ВЪТРЕШЕН ДИЗАЙН" от Сара Росбах, където също има девет лечения и над 40 грешки в цялата книга; справка: пак там
Достоверната информация предполага сигурен източник. Такива са книгите на известните автори или техни публикации в интернет. За печатните издания обикновено има клауза са спазване на авторското право, затова не се спирам на тях. Тъй като се оказа, че и в книгите има доста грешки, трябва да се добави изискването авторът да познава материала. Броят на хората, отговарящи на второто изискване, в България е твърде ограничен. В повечето случаи публикациите на българските автори са отворени за ползване, а за такива хитреци, които пропускат да цитират източника, има раздел ПЛАГИАТСТВО.
Това, че някой от съветите в някой материал е истински и има резултат, е добре и е дори радостно. Но това по никакъв начин не сочи, че целият материал е качествен.
Ето тук е и главният проблем - когато човек няма необходимите знания, не може да прецени качеството на някоя статия или книга.
 
От: Предлагам статия за Фън Шуй

Забелязвам, че Вие сте от хората с НЕОБХОДИМИТЕ знания в областта, така че може да Ви ползваме, като анализатор преди да закупим статия за Фън Шуй. :wink:
 
От: Предлагам статия за Фън Шуй

Да, така е. Имам необходимите знания в областта на Фън Шуй и съм отделил много време и средства, за да ги получа. Бих могъл да съм полезен в преценката и предлагането на качествени знания за Фън Шуй в интернет. Както правя и досега с коментари и разяснения в много сайтове. Освен това мога да го правя безплатно, както са безплатни и всички статии в сайта ми. Цитирането е желателно.
 
От: Предлагам статия за Фън Шуй

Да, така е. Имам необходимите знания в областта на Фън Шуй и съм отделил много време и средства, за да ги получа. Бих могъл да съм полезен в преценката и предлагането на качествени знания за Фън Шуй в интернет. Както правя и досега с коментари и разяснения в много сайтове. Освен това мога да го правя безплатно, както са безплатни и всички статии в сайта ми. Цитирането е желателно.
Здравейте, бихте ли ми изпратили Вашият сайт за Фън Шуй, предполагам, че всичко е лично проверено от Вас. Благодаря Ви предварително.
 
От: Предлагам статия за Фън Шуй

Интересна статия, хубаво е, че има занаятчии, които имат желание да запазят традиционните занаяти.
Но, нали усещате, че израз като "българският Фън Шуй" или "нашето Фън Шуй" звучи като "ескимоският Фън Шуй" или "аборигенският Фън Шуй"?
 
Последно редактирано:

Горе