Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

Stoyan Dimitrov

New Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте, предлагам текстова реклама в DimiSoft.net. Тектовите линкове се намират на изключително добро място, а цената е 150 лева за 6 месеца и 250 лева за цяла година.

ВНИМАНИЕ! Ако поръчате до този петък, цената на реклама за една година ще бъде намалена до 200 лева!!!!

На снимката може да видите къде ще се намира вашия линк:

134658694613832995271303989302mETGPOVrx9s3Odjal9Dj.GIF


Както сами виждате, мястото е перфектно. DimiSoft.net e с PR4.

За съжаление, местата са ограничени! Има само ДВЕ свободни места за вашите линкове.

Прилагам данни за посещенията през този месец:

11016681341359492861304087549aLYKxKYFIU7RY1B9Q9us.GIF


Очакваме Ви!

За връзка с нас - [email protected] или Skype: steinex92
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

мога да ти платя не повече $30 за 1 година,линка да ми е във футъра,ако си съгласен може да ми пишеш,
но разбери че цената която искаш е безумна!!!
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

Цената не е безумна, като се има напредвид индексираните страници на сайта му, както и посетителите.
Даже е доста добра според мен.
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

мога да ти платя не повече $30 за 1 година,линка да ми е във футъра,ако си съгласен може да ми пишеш,
но разбери че цената която искаш е безумна!!!

Не смятам, че цената е безумна. Ако направиш груба сметка, при 200 лева за година, линкът за месец излиза към 16 лева. Плюс това, линкът ще се вижда на АБСОЛЮТНО всички страници на сайта, а и местоположението е доста добро. Смятам дори, че цената е доста приемлива.

ПП. Кажи кой е сайта, който искаш да рекламираш във футера.
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

Здрасти, валидна ли е още офертата за реклама. Искам да пусна линк, но ако е валидна поще ми пиши на ЛС да се разберем
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

Здрасти, валидна ли е още офертата за реклама. Искам да пусна линк, но ако е валидна поще ми пиши на ЛС да се разберем

Да, офертата е валидна.
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

Не смятам, че цената е безумна. Ако направиш груба сметка, при 200 лева за година, линкът за месец излиза към 16 лева. Плюс това, линкът ще се вижда на АБСОЛЮТНО всички страници на сайта, а и местоположението е доста добро. Смятам дори, че цената е доста приемлива.

ПП. Кажи кой е сайта, който искаш да рекламираш във футера.


е аз имам сайтове със 120 000 + индексирани в гугъл и искам 20 $ даже за 18 $ ги давам за година
inlinks yahoo - 12000 +
да не говорим за други които имат милиони индексирани - значи трябва да искам 500 + $


а да не казвам че за тея пари ще си направя +++ линкбилдинг :)това са $ 170
ще имам и 1 пр6 1 пр5 1пр4 и незнам още колко тройки на различни ип

все пак ти предлагам,като не става не става
аз ли нещо бъркам или не съм в час с цените ?
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

Не знам какви са сайтовете ти, къде си поставил линковете си, а и не ме интересува.

Нека само тези, които имат интерес към офертата да коментират.
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

Не знам какви са сайтовете ти, къде си поставил линковете си, а и не ме интересува.

Нека само тези, които имат интерес към офертата да коментират.

мда ,то има кой да ги репортва,както за линкове така и за адсенс,така че скоро може да ти падне и ранга...
аз само питах,ем що не става не става
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

Абе вие побъркахте ли се??
Уондъра, специално към теб. И какъв е случая? До преди малко писа за злобата в интернет, сега ти се мяташ без особен смисъл, както виждам. Кви рипорти сега те подгониха. Сайта е ток и жица, няма никъде, нито подвеждаща, нито скрита реклама. И какво им е на линковете. Те се скъсват пет човека да пишат уникално съдържание..
Какво па са не му хареса.. и човека дори те запита за у футера..и пак ти е криво нещо.

Я се успокойте :)

Офертата е добра, мястото на линковете, тежеста, PR-а, а и не е скъпо
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

Абе вие побъркахте ли се??
Уондъра, специално към теб. И какъв е случая? До преди малко писа за злобата в интернет, сега ти се мяташ без особен смисъл, както виждам. Кви рипорти сега те подгониха. Сайта е ток и жица, няма никъде, нито подвеждаща, нито скрита реклама. И какво им е на линковете. Те се скъсват пет човека да пишат уникално съдържание..
Какво па са не му хареса.. и човека дори те запита за у футера..и пак ти е криво нещо.

Я се успокойте :)

Офертата е добра, мястото на линковете, тежеста, PR-а, а и не е скъпо


добре де кво лошо съм казал ?
а знаеш ли че можеш да отнесеш репорт дори и всичко да ти е наред ,после доказвай че нямаш сестра (нагледах се вече на кво ли не)
не мие докривяло,просто питам дали ще има начин за тея пари които предлагам ще иска да ми ги вземе
а това че съм намекнал, през 3 дена пуска за едно и също нещо тема и че преди това продаваше и сайта ,а ти ми кажи до колко мога да бъда сигурен дали линка ми ще остане там за 1 година
аз плащам 200 примерно ,гуджо муджо и бай иван и те - сайта се продава- всички гризваме дървото

реп 0 трейд 0

кво да очаквам от тоя човек(лошоботче) :)?
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

Тия момчета са сериозни, как ще те излъжат? Не вярвам. Принципно, сигурно може да си изискваш, документ, договор и тн. Определено (според мен) няма да пускат тема с идеята по-късно да изпържат някой за един линк.
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

Публичното продаване на линкове може да доведе до наказания от G. За това, който се е парил дава сайт от оферта на лично. Аз не разбрах нещо лошо ли попитах за истински аналитикс а не аустатс, че ме игнорираха :)
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

Малко омазахме темата, ама отново съм потресен с поредната новост за мен. Защо големият бот ще счете линка за некоректно сео?? Пак ново 20! Това в крайна сметка е реклама. Или греша? Дали ще е под формата на банер, на текст на линк, едва ли има значение - реклама си е от всякъде. И тогава ако твърдението ти е правилно излиза, че трябва да подбираме и самата реклама, така ли? Хах а накрая списъци с възможните начини, фирми и лица които ще можем да рекламираме ще ни раздадът ли :) И единят от начините за поддръжка на сайт трябва да бъде - писмо то майка Тереза? :D
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

Грешиш madgooglebot. Гугъл казва ако ще се вземат линкове да се вземат с rel=nofollow.
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

Относно последните въпроси. Сайта няма да се продава...поне в близките 3 години. А за аналитикса, имам данни само от wstats - не използвам други броячи.
 
От: Предлагам текстова реклама на добро място - изгодно, местата са ОГРАНИЧЕНИ!

Малко омазахме темата, ама отново съм потресен с поредната новост за мен. Защо големият бот ще счете линка за некоректно сео?? Пак ново 20! Това в крайна сметка е реклама. Или греша? Дали ще е под формата на банер, на текст на линк, едва ли има значение - реклама си е от всякъде. И тогава ако твърдението ти е правилно излиза, че трябва да подбираме и самата реклама, така ли? Хах а накрая списъци с възможните начини, фирми и лица които ще можем да рекламираме ще ни раздадът ли :) И единят от начините за поддръжка на сайт трябва да бъде - писмо то майка Тереза? :D

защото лошите ботове имат още... да слушат в час
то за 200 лева нофолоу-ХХХ-аз по добре да си купя 20 домейна и да им нашиткам по една безплатна система за по някой лев да им купя малко хост или да ги пръстна по тея дето имам и пак ще съм на далавера,чак и новини ще им докарам (пресни та парят)

и щом цял свят се върти около гугъл ,сега сме принудени и ние така да се въртим ,ако ще и до някой друг да пишем това е положението
 

Горе