Предлагам ........ цък и разбери :]

Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам партньорство с цел реклама на настоящи и утвърдени сайтове.Предлагам 100% ефективна реклама (изготвяне на банери,рекламиращи листовки, плакати, картички,реклама по други сайтове в мрежата,чат сайтове , реклама в сайтове за комуникиране, и още много! Услугата ще ви донесе много нови посещения на сайта от юзъри !Цената на услугата по договаряне!Търсете ме на а за емайл на ЛС защото не ми дава да го побликувам, ако обичате само сериозни предложения!Моля в емайла да посочите адреса на сайта и какво точно желаете!Чакам предложения!
 
Последно редактирано:
От: Предлагам ........ цък и разбери :]

знаеш ли значението на думата рекламациЯ?:lol:
 
От: От: От: Предлагам ........ цък и разбери :]

усетих се :p благодаря че ме светна че вобще се онесах :D
Така вече се разбира...абе аз викам тоя човечец как ще прави рекламация ...ахаххаха:mrgreen: Всеки прави грешки...:lol:
 
От: Предлагам ........ цък и разбери :]

С тоя правопис не те виждам ;)
 
От: Предлагам ........ цък и разбери :]

С тоя правопис не те виждам ;)
и аз не се виждам че нямам тъпата фонетика и стея малките червенички буквички се взирам и докато напиша нещо направо си умирам .... и се изнервям и хем трудно пиша хем с грещки :(:oops::oops::oops:
 
От: Предлагам ........ цък и разбери :]

Да бе- сега програмата ти е виновна, че не можеш да пишеш... :)
Имам чувството и че фонетиката те затруднява, а какво остава за изготвяне на банери и реклама на сайтове?
 
От: Предлагам ........ цък и разбери :]

Вероятно рекламата включва ключови фрази, като "илати ми вишти сайтъ":lol:
 
От: От: Предлагам ........ цък и разбери :]

Да бе- сега програмата ти е виновна, че не можеш да пишеш... :)
Имам чувството и че фонетиката те затруднява, а какво остава за изготвяне на банери и реклама на сайтове?
не ги правя аз и се правят на
Adobe Photoshop CS2/3
 
От: Предлагам ........ цък и разбери :]

В тази криза всеки пробва всичко. Много е забавно в Предприемач. :lol:
 
От: От: Предлагам ........ цък и разбери :]

и аз не се виждам че нямам тъпата фонетика и стея малките червенички буквички се взирам и докато напиша нещо направо си умирам .... и се изнервям и хем трудно пиша хем с грещки :(:oops::oops::oops:

Фонетиката се сменя за не повече от половин минута.

Възмутена съм, обаче, от учителите ти от първи до... който клас си достигнал. И не само от твоите преподаватели съм втрещена - до степен загуба на речников запас.

Образованието ни ридае и без да му пригласям.
 
От: От: От: Предлагам ........ цък и разбери :]

Фонетиката се сменя за не повече от половин минута.

Възмутена съм, обаче, от учителите ти от първи до... който клас си достигнал. И не само от твоите преподаватели съм втрещена - до степен загуба на речников запас.

Образованието ни ридае и без да му пригласям.
ако не си забелязал/ла образованието в държавата е под всякаква критика !!!
 
От: От: От: От: Предлагам ........ цък и разбери :]

ако не си забелязал/ла образованието в държавата е под всякаква критика !!!
Много си интересен. Това извинение ли е за качеството на услугите, които предлагаш?
 
От: Предлагам ........ цък и разбери :]

идеята ми звучи интересна.. а кои са тези сайтове в които рекламираш?
 
От: От: От: От: Предлагам ........ цък и разбери :]

ако не си забелязала, образованието в държавата е под всякаква критика !!!

Забелязах. И се образовах в иностранство.

В същото време се радвам на... поставени на място български пунктуационни знаци.

Дали имаше възможност да изгледаш предаването на Карбовски днес? Може би - ще ме разбереш.

Хубава вечер,

Л.
 

Горе