Предлагам Facebook development(приложения,бутони,коментари,вход и други API)

krisopk

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте уважаеми съфорумници,

Забелязвам тенденция да се търсят фейсбук приложения и цялостна интеграция на Facebook в сайтове,
затова в тази тема ще предложа моите услуги.

Обобщена информация в какви сфери на фейсбук се занимавам:

* Първо започвам с неща които са насочени за Facebook страници:

- бутон "Харесва ми (like)" - image1.png - [8~12 лв.]
- бутон "Абониране (subscribe)" - image2.png [10~14 лв.]
- Поле за преглед на коментари и добавяне на такъв (подобен на image3.png ) [10~14 лв.]
- Последна дейност image4.png [10~14 лв.]
- Like box - image5.png [10~14 лв.]
- Споделяне на стената [10~14 лв.]

Срок на изпълнение: 24 часа от взимане на поръчката
Цена: написана е след всяка услуга. Цената варира относно това на каква система трябва да се слагат.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
*Фейсбук приложения (facebook application)
- Тук всичко е многообразно.
- Разни неща от рода на късметчета, снимки, статуси, видеота. Примерно показват се някакви случайни( или не толкова случайни) неща и човека може да го сподели, да го хареса и т.н.
- Ако имате идея за фейсбук игра примерно
- Специален изглед(дизайн) за приложението също може, да се направя.

Срок на изпълнение: Специфично за проекта. Средно около 10 дни.
Цена: Специфично за проекта. Около 100~150лв.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
* Facebook API
- Вход в сайта Ви чрез facebook. Съответно мога да направя така че да се направи И обикновен профил посредством данните, които ще взема от фейсбук профила.
Публикуване на стената на човек, който е в сайта Ви, от рода на сподели, но тук се публикува от негово име.( публикуването на стената е екстра към вход в сайта и се заплаща допълнително )
-Има възможност за интеграция към CMS системи!

Срок на изпълнение: Специфично за проекта. Средно около 10 дни.
Цена: Специфично за проекта. Средно около 100лв.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Начин на плащане: PayPal,AlertPay,ePay,Банков превод,Наложен платеж чрез куриерска фирма,Български пощи,EasyPay


Ако имате въпроси, мнения, препоръки или пък дори от някаква друга услуга например, да се изгради страница и в нея да се сложат facebook инструментите или пък друга услуга свързана с фейсбук, не се колебайте да ми пишете, ще се опитам да бъда максимално изчерпателен!

Предложените цени подлежат на коментар. За по-големи поръчки предлагам намаления.


Внимание,
Не предлагам хубав дизайн, но се старая да има приличен вид (важи само за приложенията)! Ако имате желание от професионален дизайн с по-специални елементи, можем заедно да говорим с някой дизайнер, а защо не и да не е някой колега от форума.

Използваните снимки са взети от страницата на facebook developers и случайни картинки от google images и е възможна разлика с това което ще се покаже в сайта Ви.
При по-специфични поръчки е възможно да има цена доста по-различна от обявената.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам Facebook development(приложения,бутони,коментари,вход и други API)

Момчето си разбира от работата.. свършихме няколко неща с него.. и ги разбира нещата..
Препоръчвам го.. ще останете доволни ;)
 
От: Предлагам Facebook development(приложения,бутони,коментари,вход и други API)

Нещо за фейсбук лендинг пейдж? Имам предвид такава, която се появява като идват нови посетители и ги подканя да я харесат преди да влязат. Даже май съм виждал страници в които не можеш да влезнеш, ако не натиснеш харесва ми преди това. Колко струва подобно нещо?
 
От: Предлагам Facebook development(приложения,бутони,коментари,вход и други API)

интересувам се, пиши ми
 
От: От: Предлагам Facebook development(приложения,бутони,коментари,вход и други API)

Нещо за фейсбук лендинг пейдж? Имам предвид такава, която се появява като идват нови посетители и ги подканя да я харесат преди да влязат. Даже май съм виждал страници в които не можеш да влезнеш, ако не натиснеш харесва ми преди това. Колко струва подобно нещо?

Здравей, Благодаря за изявения интерес към услугите ми.
Мога да направя и двете неща. Нарича се modal dialog, но по-често му казват popup. (При влизане се отваря прозорец, където има бутон за харесване на страницата и други данни за нея, като посетители ).
Второто нещо, където за да видиш какво има в сайта трябва да си харесал страницата или пък да си приел фейсбук приложението - също мога да го направя, но за момента не мога да предоставя такава услуга заради вече поети ангажименти.

Тъй, като това не е честа услуга цената може да бъде договорена с мен на ЛС в отношение цена:срок:сайт на който ще бъде качен скрипта.
 

Горе