Предлагам SEO оптимизация на ниски цени

sinan

Member
Здравейте

Предлагам SEO оптимизация на сайт или онлайн магазин.
Така сайта ви ще излиза на първи места в Google.
Цената е около 10-15лв.
За инфо на ЛС.

Svetliooo

Well-Known Member
Ей ти ги уби ! Евалата ! Тука идват някакви смешници, където искат по няколко стотака месечно, а ти за 15 лв ще направиш всичко, шапка ти свалям ! Покажи им как се прави бизнес !

Голям шегаджия!

Аз не мисля че ако плащаш 500-600лв ще си топ в класацийте. Няма да има нито един който се занимава със СЕО и да каже плащаш еди колко си и след 6 месеца си топ, ако не връщаме ти парите!!! Тогава за какво да ги плащаш.... да се чустваш оптимизиран?

cuam4o

Member
Аз не мисля че ако плащаш 500-600лв ще си топ в класацийте. Няма да има нито един който се занимава със СЕО и да каже плащаш еди колко си и след 6 месеца си топ, ако не връщаме ти парите!!! Тогава за какво да ги плащаш.... да се чустваш оптимизиран?
Е що ще те оптимизирам, с гаранция да си първи резултат.. най-отгоре.. дето пише "ads" :D

Станимир И

Active Member
Може ли твое портфолио или някакви резултати :)

Dafa Web

Active Member
Е що ще те оптимизирам, с гаранция да си първи резултат.. най-отгоре.. дето пише "ads" :D
Аз като търсещ дадена услуга когато ми потрябва НИКОГА не се доверявам на ads секцията... Защо ли ....

Dafa Web

Active Member
И аз така, но е факт, че рекламите обират до 40% от кликовете...
Въпроса е какво носят кликовете, дали кликвачи и разглеждачи или клиенти ?! За доста от услугите гугъл рекламата най-често носи кликвачи, но не и клиенти.

cross

Well-Known Member
Ще цитирам един човек:
i made so much money that i have two bank accounts, my current account is my right pocket and my savings account is my left pocket imagine how easy it is for me to transfer money.

D.D.

Active Member
Въпроса е какво носят кликовете, дали кликвачи и разглеждачи или клиенти ?! За доста от услугите гугъл рекламата най-често носи кликвачи, но не и клиенти.
Може ли да предоставите някакви данни от достоверна статистика?
Предполагам, не съм единствения тук който ползва рекламните предложения на Гугъл и ми е важно, ако има варианти за намаляне на разходите и увеличаване на кликовете, да се ориентираме към други гарантирани решения. Вече имаме статистика какво плащаме и какво получаваме като кликове от Гугъл и съм готов да приема всяко различно и доказуемо решение превъзхождащо тяхното. Предполагам, че бих могъл да ви предоставя всякаква необходима ви информация улесняваща представянето на оферта.

Горе