Предлагам: Предлагани услуги в здравен сайт

cMe7eH

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Малко суха статистика за здравния сайт: с богата история и доста ценни линкове към него, 8-годишен сайт и домейн; около 1500 посещения/дн. в зимните месеци; PA/DA = 36/23; PR4. Понеже предлагам и годишна услуга – 373 000 посещения/ годишно с 469 500 импресии, като около тези посещения се върти статистиката в последните 5 години поради ред причини.

Услугите:

1. Банер реклама

1.1. Банер реклама с размери 728x90 под главното меню (и адаптивна такава в мобилната версия на сайта) във всички страници на сайта за 1 година при макс. ротиращи се 5 реклами, т.е. над 90 000 импресии на банера при максимален интерес във форума. Ако проявилите интерес са 2-ма (или 1), импресиите ще бъдат съответно 235 000 (или всичките). Цената при всички случаи е 60 лв/годишно.

1.2. Банер реклама с размери 300х600 в sidebar - за всички страници, без частта с форум и без мобилната част на сайта - 50 лв/годишно при ротация на 4 банера. При проявен интерес ще дам повече подробности за посещенията.

2. Писане от мен и публикуване на статия във въпросния здравен сайт с 1 вечен линк в нея по зададена от вас тема. Задължително условие е статията да е писана от мен и одобрена от вас, тъй като това гарантира медицинската коректност на информацията, което е много важно за сайта. При интерес – максималният брой на статии 2 статии./седм. Цена 40 лв/статия.

Отворен съм за предложения.

Поздрави.
 
Последно редактирано:
Имам интерес за статии, може ли инфо на ЛС
 

Горе