Продава се: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Дай малко данни за тоя сайт който сте издигнали на ЛС
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Дай малко данни за тоя сайт който сте издигнали на ЛС

Всичко е анонимно, просто това е информативно. :)
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Всичко е анонимно, просто това е информативно. :)
Колко посещения е получил от бгтоп и за колко време е стоял на 1 място?
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Колко посещения е получил от бгтоп и за колко време е стоял на 1 място?
Ами то зависи в каква категория е сайта ти и дали имаш сериозни конкуренти и колко гласа ще искаш. За ден около 10 влизания г/д. Но тук не говорим за посещения, а за гласове и предни позиции в категории. Дори ако искаш можем да започнем на 1 февруари и да се опитаме да държим на първа страница в бгтоп. Лично нашият сайт сме го държали 20-25 дена на първа страница. Най-много стигнахме до 5 място.
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

И каква файда има от това, като всеки месец се занулява?
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

И каква файда има от това, като всеки месец се занулява?

Ами когато напишат някоя ключова дума в гугъл, която съвпада със сайта ти и в повечето случай излиза резултат от търсене в бгтоп ( и отваря категорията на самият сайт ) и в тази категория, ако си на последно място.. малко хора ще започнат да търсят из страниците за точният сайт, а като си на първо,второ или трето място шанса е много по-голям, а и не е само това 'файдата'.

Определено си има "файда" от гласовете. Ако не беше така нямаше сайтове за торенти да събират гласове.. :)
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Сайтове за торенти? Това ли е примера? Ало, BgTop ли е? 2001 година ли сме? :)

Edit: Спуквам си задника да търся в Гугъл, честно!! Не знам как не съм попадал на BgTop от повече от 3 години.
 
От: От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Сайтове за торенти? Това ли е примера? Ало, BgTop ли е? 2001 година ли сме? :)

Edit: Спуквам си задника да търся в Гугъл, честно!! Не знам как не съм попадал на BgTop от повече от 3 години.

Ох.. хайде само заинтересовани да пишат..
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Хайде бе хораа.. колко се търсиха тия гласувания - сега ги пуснах, а тук от форума само един се включи.. Днес за 30 минути около 40 гласувания получихме.
 
Последно редактирано:
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Пусни на някой мераклия 1-2 ревюта без пари, после да ти напишат отзив за получената услуга, за 10 лева - получих ... посещения от тоя сайт и .... толкова продажби или пари от монетизация, така ще се види какво точно има като ефект от тази услуга. Иначе за 10 кинта ще си пусне всеки едни 100-200 посещения от сайтове като адуордс или фацебук и т.н. по ключови думи и фрази


Иначе през тор браузера презареди 100 пъти и си цъкни на банерчето и си спести тея 10 кинта
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Пусни на някой мераклия 1-2 ревюта без пари, после да ти напишат отзив за получената услуга, за 10 лева - получих ... посещения от тоя сайт и .... толкова продажби или пари от монетизация, така ще се види какво точно има като ефект от тази услуга. Иначе за 10 кинта ще си пусне всеки едни 100-200 посещения от сайтове като адуордс или фацебук и т.н. по ключови думи и фрази


Иначе през тор браузера презареди 100 пъти и си цъкни на банерчето и си спести тея 10 кинта

От едно айпи може веднъж на 24 часа да се гласува. Ами то трябва да е скоро.. защото сега са супер активните гласове..
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Всеки знае че може веднъж, затова презареди 100 пъти тора, ще ти даде 100 айпита и ти взимам десетте лева
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Сега влезнах в БгТоп за първи път от много години. Т.е. искаш ми 10лв, за да ми се листне сайта със невероятни сайтове:
- торенти;
- сайтове за пиратска музика;
- пиратски сървъри на игри;
- фен клубове на коли;
- сайтове за печелена на пари онлайн с кликане по реклами;
- и други малоумщини бол.

Хаха, неееееее честно, разцъках почти всички категории, как не видях един свестен сайт, а само келешлъци.. и супер непрестижни сайтове. По дяволите, кой вече си добавя сайта в БгТоп.. наистина :) Даже си мислех, че не работи вече този сайт...

Казваш, че преди се е търсело? Преди колко - 10 години?
Виж, наистина не пиша, за да се заяждам. Честно! Не мога да разбера какво е value-то на тази услуга? Можеш ли да ми обясниш или се търсят балъци?
 
От: От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Сега влезнах в БгТоп за първи път от много години. Т.е. искаш ми 10лв, за да ми се листне сайта със невероятни сайтове:
- торенти;
- сайтове за пиратска музика;
- пиратски сървъри на игри;
- фен клубове на коли;
- сайтове за печелена на пари онлайн с кликане по реклами;
- и други малоумщини бол.

Хаха, неееееее честно, разцъках почти всички категории, как не видях един свестен сайт, а само келешлъци.. и супер непрестижни сайтове. По дяволите, кой вече си добавя сайта в БгТоп.. наистина :) Даже си мислех, че не работи вече този сайт...

Казваш, че преди се е търсело? Преди колко - 10 години?
Виж, наистина не пиша, за да се заяждам. Честно! Не мога да разбера какво е value-то на тази услуга? Можеш ли да ми обясниш или се търсят балъци?
Ако има реални посещения от там може и да си струва.
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

Кви посещения можеш да имаш от сайт, който акумулира най-нисшата прослойка от уеба. А и да има някъв трафик, ще е супер минимален и се замисли колко качествен трафик може да праща сайт с такова съдържание. Как може да не видях един свестен сайт... айде свестен не, да речем сайт, за който някога през живота си да съм чувал поне :)
 
От: Предлагат се гласувания в BGTOP - напълно истински.

@bhopz пич ти и тука ли налази бре! Днес се жалваше да ти изтрием темата в друг форум щото уж някои ти бил споменал егн-то което го има на няколко публични места, сега и тука се правиш на факир! Само момиш охрата. Съветвам никои да не се възползва от услугите! А как обиждаш само пфффффф недостоен си!

//Грешката е моя, казаното не се отнася за този потребител. Връщам си думите и искрено се извинявам на потребителя.
 
Последно редактирано:

Горе