Предложение МЛМ

MariqCvetkova

New Member
Здравейте!
От самото начало искам да се извиня ако темата ,която създавам нарушава някакви правила и това ,което ще напиша не е по-темата на форума.Само искам да прочетете внимателно въпросите ми и ще съм много щастлива ако ми отговорите на тях.
1.Наистина ли искате да започнете свой бизнес?
2.Наистина ли смятате,че сте амбициозни?
3.Сигурността на работното място,основна ваша цел ли е?
4.Достатъчно смели ли сте,за да мечтаете и да вярвате в мечтите си?
5.Обичате ли да помагате на други хора?
6.Какво знаете за МЛМ?

И нека сключим сделка:Вие отговорете на въпросите ми и аз ще отговоря на ваще!
 
Re: Предложение

Здравей и добре дошла,
мисля че няма смисъл да отговаряме на въпросите, всеки който е тук или вече печели от интернет или е в етап навлизане, но със сигурност всеки е мотивиран да печели тъй че без да звуча грубо "зарежи подробностите и просто кажи какво предлагаш" :)
 
Re: Предложение

Здравейте Цветкова.
Добре дошла и честит 3-ти Март.
Интересен и провокиращ пост. Ето и моите орговори:
1. Да, но смятам интернет средата да бъде съпътстваща а не основна част от бъдещия ми бизнес.
2. Наистина смятам така. Аз съм един от най-амбициозните хора за които се сещам.
3. Safety first ! Пише го с големи червени букви на много места на работното ми място (извинявам се за тафталогията, но по добре не можах да го измисля).
4. Достатъчно смел за да рискувам живота и здравето си за добрия стандарт на семейството си.
5. Правя го с удоволствие, когато сметна за необходимо. Мисля че "Обичам" е неподходящо подбрана дума.
6. В момента не знам нищо за МЛМ (Изкушавам се да потърся в google и да ви отговоря че знам всичко).

Ето и моите въпроси:
1. Какъв вятър ви довя тук ?
2. Зашо не разкрихте абревиатурата на МЛМ.
3. Имате ли опит с дефектацията на ГПВН на ГКДВГ в състава на КСУ ?

Приятен и ползотворен ден.
 
Re: Предложение

Това да не кратка анкета предхождаща предложение за включване в Mlm програма ?
 
Re: Предложение

Това да не кратка анкета предхождаща предложение за включване в Mlm програма ?
Май е такова.:) Нямам нищо против зарибявките, но да ми кажат повече и дали има реални шансове да се правят читави пари от това. :lol: А не тази програма е много яка, вземи се включи под мен и давай с кинтите.:) Дай малко инфо, помощ и ако е добра, а аз се съмнявам да е такава - примери как да си стартираш. :shock:
 
Re: Предложение

"Мулти Левел Маркетинга" не е табу, защо всички сте толкова негативно настроени?
Ако работиш със сериозна фирма след горе долу една година hard work можеш да си осигуриш бъдещето.. Аз примерно когато бях на 18-19 години бях се зарибил да работя с една руска фирма VIP - Vision International People Group и наистина нещата които научих когато бях в програмата доста ми помогнаха и даже все още ми помагат, единствения проблем е че аз нямам постоянство и постоянно се хвърлям в други неща и дори за това се отказах..!! Както и да е това което искам да кажа е че не е толкова лоша идея другите хора да работят за теб :)

Ето и малко инфо за акциите на фирмата ТУК за да видите, че не е майтап работа :)
 
Последно редактирано:
Re: Предложение

Първо такива постове правят лошо впечатление.
Второ такива потребители завършват в ignore листата ми (която май не работи в Predpriemach).
Трето не вярвам в MLM.
моето мнение е същото :twisted:
 
Re: Предложение

Прекалено хубаво е кое? Ние така и не чухме оферта. Познавам доста хора (предимно моимичета) които си докарваха някакъв приход през студентските години продавайки продукти на Avon и пр. Това също се води МЛМ нали ? За дребните риби обикновено няма риск.
 
Re: Предложение

Е хубаво беше да разберем за коя програма програма става дума .
Но Според мен всяка програма при който човек печели от тези които са се записали чрез и под него е Мулти Левал Маркетинг, вкл. и Gb,mn и т.н. или греша .
 
Re: Предложение

Здравейте на всички,жалко ,че не съм видяла по-рано всички тези отговори.Но сега ще се опитам да отговоря на всеки.
1.banditko.info
Прево благодаря,че ми отговори на въпросите!Сега е мой ред!
Вятърът ,който ме доведе тук е желанието ми да потърся хора,които искат да се развиват чрез МЛМ бизнес.Също така да разбера какво е мнението на хората за този вид бизнес.
Защо не казах какво значи МЛМ мисля ,че е ясно искам да разбера кой наистина знае какво е това и за мое щастие наистина има хора ,които са наясно.
А за третият ви въпрос -нямам си никаква представа и вие ме хванахте на тясно,ще се радвам ако ми кажете.
А искам да питам защо решихте ,че не искате да се занимавате с МЛМ бизнес?
И да, компанията от която съм част и тази на Аven са наистина от един и същ вид ,но системата, по която са устроена е съвсем различна.Ако искаш мога да ти кажа разликите.
2.Biks.
Сега ще отговоря и на вашия въпрос.Да,това може да е предложение да се включите в екипа на компанията,но само ако това представлява интерес за вас.Никой не ви е агитирал за това ,нали.И поста ми има за цел да провокира хората ,да се замислят за някои теми и да разбера какво е отношението им към този вид бизнес.
3.Cybertack
Радвам се ,че си се занимавам с това и ще разгледам инфото ,което си препоръчал,ще се радвам да науча нещо ново.
4.SSH ON
Искам да питам защо не вярваш в МЛМ бизнеса?

Е надявам се да съм отговорила на всичкии,А да трябва да кажа за коя компания става въпрос,така ще е честно --HERBALIFE.
Ако някой иска да научи повече за компанията нека влезне в novstandart.com и на код за достъп напишете 0237 и натиснете ENTER.
А с другите нека да обсъдим МЛМ бизнаса.
 
Re: Предложение

Защо не вярвам?

Бихте ли искали:
- Да прекарвате повече време със семейството си?
- Да можете да планирате собственото си бъдеще?
- Да станете финансово независими?
- Да работите от дома си?
- Да си бъдете сам началник?
- Да се отървете от скучната и стресираща работа?
- Да пътувате по света?
- Да покажете на какво сте способни?
Просто не ми харесва демагогията и празните приказки :)
 
Re: Предложение

е то това съм го виждал в много сайтове от типа мейк мъни онлайн ;) то кой не иска...
 
Re: Предложение

Всичко зависи от гледната точка и от мотивацията, попринцип се печели от всичко или трябва да се накланяш за да ги вземеш от земята или трябва да се протегнеш за да ги хванеш във въздуха.. Недейте да се плашите като чуете МЛМ, просто преценете риска :)
 
Re: Предложение

Hello @MariqCvetkova

Форума е добро място за представяне на нови програма / както спомена Blinky/ .

Ако искаш да я представиш супер - давай направо / тук е мястото :) / Времето е кът и прелюдията не съм убеден, че е добър вариант. Лично аз в случая специално влязах за да намеря темата защото съм коментирал и очаквам отговор.

Ако искаш да пуснеш проучване - улесни си задачата - пиши на админстраторите дали има възможност да ти пуснат един voting pool. Хем ще събереш за кратко време много данни, хем ще можеш после лесно да ги анализираш. :)
 
Re: Предложение

Хмм в този сайт се бях регистрирал преди доста време. В писмото което получих пишеше, че Г-жа "не помня име" щяла да се свърже с мен, да ми помага/насочва/учи и т.н. Но не получих от нея отговор (става дума за февруари 2007)

И март месец намерих predpriemach.com :)
 

Горе