Предложение за сайт

sportwinner

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Привет на всички акули.
Знам че ще бъда забелязан, за това пиша направо.

Търся да закупя домейн+хостинг. Сайт в който да се качват видео файлове с формат (mpg;avi;mov) + възможност под видеота място за коментар + стандартно меню [За нас,Новни,Проекти,Качи виде, Контакти
( 6 менюта)]


Допълнително: За мен няма значение дали е com,co,info или прочие (без hit.bg)
Големината на файловете за качване да е до 350мб
При съответствие на даденито от мен изисквания, в допълнение ще добавя, че се приема и
качване на снимки до 2,5MB формати (JPEG,TIFF).
 
От: Предложение за сайт

2150 лева.
И 340 лв/мес. за хостинга
 
От: Предложение за сайт

Не, ама за няколко дни ши стани :)

ПС: даже до довечера ше е готово... Само ше аутсорсна таз работка с уплоуд-страницата.
1000 лева за PHP програмистина ако свърши до довечерка!

ПС2: Даже 1500. Веднага ги превеждам само Спортуинър да прати парата...
 
Последно редактирано:
От: Предложение за сайт

След като, тръгвате да правите сайт, не мислите ли че е удачно да питате поне за дизайна?
 
От: Предложение за сайт

Чи то аз съм дизайнер - не ми трябва да питам такива работи :) .
Трябва ми само да знам предназначението на сайта.

ПС: Абе тоз юзър май не Иво Пиф?! Що го фърлихте у кофата? :)
.. Да са излагам тука.
 
Re: От: Предложение за сайт

ПС: Абе тоз юзър май не Иво Пиф?! Що го фърлихте у кофата? :) .. Да са излагам тука.

Вярно не е май :). Оня не може да пише толкова правилно.
 
От: Предложение за сайт

Забелязах из темите, че говорите за някакъв спамер. Но не мисля, че съм такъв. Търся си човек, който явно ще ми прави сайт. Щом няма предложения за готов сайт. Но тогава се променат правилата и почва дизайнерското мислене, аджаба как да изглежда сайта. Ако все пак има някой добър дизайнер, нека пише и покаже така нареченото от мен "trailer" сайт, подобен на мойте изсиквания ( говорим си за дизайнер).
 
От: Предложение за сайт

Нека узнаем изискванията в такъв случай :) .
 
От: Re: От: Предложение за сайт

Това ми прозвуча малко, като закачка, но както и да е.
До 1 час ще ви отгворя, все пак не съм мислил за дизайн, но бързо ще го измисля.
 
От: Предложение за сайт

Не се лигавя при положение, че има вероятност и аз да се поинтересувам от проекта.

Най-полезно би било да се разкаже за темата на сайта; бизнес-целите дето се гонят с него; профилът на посетителя, който се таргетира.

Дизайнът е работа на дизайнера. Той затова е дизайнер - да има квалификацията да реши какъв дизайн би бил най-подходящ. Да влезе под кожата на потенциалния посетител/клиент. Затова му се и плаща в крайна сметка.
 
От: Предложение за сайт

Да прав сте до някъде г-не. Значе целите на сайта да могат всички хора "за момента само България" да могат да качват свойте филми, който са създали. Както НБУ София "Кино и Тв", така и НАТФИЗ и всички останали, който искат да покажат, какво са занели и направили. Един от раздели ще бъде "Проекти", това е място където хората ще търсят други хора, за съвметсни проекти за сниманене на крусови задачи,клипове,филми и прочие. Както така и за финансово търсене на свойте проекти. Замисляме и една иниацитива за снимков материал от всички, който могат да предложат на другите екипи, като реквизит - коли,апартаменти,техника,статисти,актьори и други. За улесняване и по качественно заснимана на техните Филми,клипове и прочие...
За сега печалба от сайта, не се замисля. Евентуална Реклама на сайта, може да има само за подържането на сайта и другите пари, да влизат във фонд Проекти, с който да се помага на младите творци. Но това завбъдеще.
ЗА сега иницитивата е моя "студент съм", но когато бъде пуснат сайта, ще има доста наплив. Направих едно проучване,от което 211 човека, бяха съгласни да си качват филмите в сайта.
 
От: Предложение за сайт

Раздел "Интервюта", в който ще се качват също видео файлове. В тези Интервюта ще се показват хората, който са създали, даден филм,клип и прочие. Идеята е да бъдат забелязани от гостите на сайта, както и от други групи и привличането им към тях.
 
От: Предложение за сайт

Раздел "Спцеиалности", това е място където различните специалности, ще имат обща тема, като форум, където ще обменят информация и опит. Като : видео обрабтока и специални ефекти,анимация,операторско майсторство,режисура,сценаристи,актьори,Фотография.
 
От: Предложение за сайт

Но, най-вече искам да се направи първата част, мястото за качване на клиповете.
Ето примерно от мен, как бих искал да изглежда, още съм под въпрос, дали да е на бял фон със сиви кунтури отделните неща, или да се разкраси по "кинаджиски", но както каза, за това са Дизайнерите, за да предлагат и съответно да си избираме.
 
От: Предложение за сайт

http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/f8fca56139a1852ce7de704eaf9ae681/proekt_kino
 
Ти както го описа детаилно този проект, някой хитрец ще вземе да си го направи за него :).
Защо не питаш някой админ да ти махне темата от Кофата?
 
От: Предложение за сайт

А тези хитреци, знаят ли колко бързо мога да премахна потока от хора, който ще влезнат в него, защото 70% от хората ме познават и само с няколко думи: НЕ е мой сайта, няма да има никаква посещаемост и ще си пропилее парите. Ами и аз чакам, някой да я извади от Кофата, но явно не е актуална темата, не знам.
 
От: Предложение за сайт

Интересен проект. Аз не съм специалист ама мене ми изглежда технически тежък. И това с тия формати на видеата... Ще се конвертират ли, няма ли, Флаш сървър ли ше се инсталира...

За програмист работа.

Ако има отделно търсене за дизайнер, html/css, javascript - евентуално мога да се кандидатирам.
 

Горе