Предложение за съвместна работа.

Статус
Not open for further replies.

cecipenev

New Member
Добър ден,

повечето тук ме 'познават' и знаят, че държа на честността в работата и сериозни хора да седят отсреща. За това си позволявам да пусна тази тема, тъй като съм решил да пусна нов проект. Идеята не е доизмислена до край, но точно заради това пускам темата. Търся партньор за нов проект, може и двама. Имам хостинг план, остава идеята, купуването на подходящ домейн и осъществяване на проекта.
Нямам претенции какъв проект да е, а просто да е нещо търсене, полезно и хубаво.

Пишете в темата за повече контакт или на ЛС.
 
От: Предложение за съвместна работа.

Да, това е добър въпрос. Общо взето нямам много добри умения в по-важните програмни езици за правене на сайт. Имам опит в писане на статии, субмит. Голямо желание, възможност, време.
 
От: Предложение за съвместна работа.

ти си почти като мене - и аз имам един празен магазин и не ми идва на акъла какво да продавам в него :) и го ползвам като склад ама на пара има идеи няма :)

п.с. абе откъде с епроменя подписа?
 
От: Предложение за съвместна работа.

Здр Цеци, на каква тематика е приблизително проекта.
Аз съм Уеб програмист.
 
От: Предложение за съвместна работа.

Измисли първо проекта, виж ти какво ще правиш и тогава търси хора.
 
От: От: От: Предложение за съвместна работа.

Защо :)


Доколкото си спомням ти направих проект изцяло за моя сметка, който ти заряза на първата седмица.
От теб се искаше само да го поддържаш по 1 час на ден, каквато ни беше и уговорката, и която ти не спази.
Горкото сайтче остана на самотек, но пък сирачето и днес ти е донесло $ в акаунта.
Не мисля да продължавам да ти пиша в темата, защото все още си ми симпатичен и вероятно ще ми останеш такъв.:)
 
От: Предложение за съвместна работа.

Брад, знаеш мнението ми за това и сме го говорили. :)
Нямам нищо против теб, знаеш го, работили сме заедно, явно проекта не ми допадна до край, пък и сам предложи сам да си го продължиш, след като имаше пауза от моя страна :)
 
От: Предложение за съвместна работа.

Като те гледам колко си сериозен, сигурно вече ти е пълна пощата от предложения.
 
От: Предложение за съвместна работа.

"Орташката работа и кучетата не я ядат" - стара народна поговорка...Захващай си нещо сам и това е. Има си готови системи, управляват се лесно, така че няма да ти е проблем сам да си осъществиш някой проект.
 
От: Предложение за съвместна работа.

Не може да очакваш някой друг да почне нещата и ти по начало да не вложиш нищо (само теоретични вложения вбъдеще) и ако случайно не ти хареса, да зарежеш дадения проект. Това е крайно неизгодна сделка според мен. Ако трябва да е изгодна, то всички страни трябва да вложат нещо по начало.
 
От: Предложение за съвместна работа.

Брад, знаеш мнението ми за това и сме го говорили. :)
Нямам нищо против теб, знаеш го, работили сме заедно, явно проекта не ми допадна до край, пък и сам предложи сам да си го продължиш, след като имаше пауза от моя страна :)
Тая ти версия я чувам за първи път !
И като каниш партньори следващия път :
1.Купуваш домейн сам.
2.Плащаш хостинг план за 1 год. сам
3.Плащаш за copyright removal на скрипта сам
4.Правиш сайта сам.
5.Откриваш всякакви възможни акаунти за сайта, вкл. кандидатстваш пред Google със сайта за Adsense акаунт на името на партньора ти.
6.Адваш го в директории, търсачки и соц.мрежи.
7.Пускаш му линкове от твои други сайтове и всякакви други врътки.
8.Качваш му контент.
9.Сайта ти има 1090 инд.страници и е на 2-ра страница в Гугъл по някои думи - на англ.език./ И без да е поглеждан от месеци./
10.Криво-ляво има някакви кликове, които обаче все още получава партньора ти.
/Понеже и той има някакъв дял - качил е малко контент в началото и ти е кофти да го изпързаляш съвсем без нищо./
Накрая прочиташ в един форум, че проекта не допаднал докрай на партньора ти и поради тази причина те е зарязал.
Е, просто няма друг такъв филм !
П.П. Кофти тема, приятел.Не бих си отворил устата, ако не ме беше предизвикал и леко разядосал, или не я бях видял тази тема.
Погледни как изглеждат нещата и от моята камбанария.
Няма значение всъщност.
Може пък следващия проект да ти допадне повече.
Готин си, но порастни вече и се опитай сам.:)
 
От: Предложение за съвместна работа.

брад, нямам нищо против това което казваш. аз не съм путка, за да се крия зад моите действия.
всичко това което си написал е така.
Но общо взето това което стана помежду ни ме прави нечитав автоматично ли, недъгав, какъв? да спра да живейкам? :)
 
От: Предложение за съвместна работа.

аз незнам кой е крив и кой е прав но явно ти не си формулирал добре темата защото ти казваш имам хостинг - от вас се иска идея домейн и работа ?
зачети се ти може да го разбираш по друг начин но се разбира точно така :)
затов аи аз ти написах имам едно празно помещение ако някой иска да работим заедно да даде идея какво да бъде да даде стока и да нагласи всички бюрокращини после ще делим печалбабата :)

или с други думи - имам менче за мляко - някой да намери крава да я издои да направи сирене и да донесе и катофи да изпържим да ги поръсим със сирене и да хапнем :)
 
От: Предложение за съвместна работа.

брад, нямам нищо против това което казваш. аз не съм путка, за да се крия зад моите действия.
всичко това което си написал е така.
Но общо взето това което стана помежду ни ме прави нечитав автоматично ли, недъгав, какъв? да спра да живейкам? :)
Глупости ! Писах само да порастнеш и да станеш по-сериозен, както и да погледнеш нещата от моята камбанария.Не е необходимо да си добавяш ненужни квалификации.Урока е за мен и всичко е наред.
Ще се чуем скоро по скайпа и край най-накрая на тази тема.:)
 
Последно редактирано:
От: Предложение за съвместна работа.

Няма проблем, за мен. :) Разбрахме се преди 2-3 седмици и мисля, че тогава всичко приключи :)

амоун, казах просто че имам хостинг ( тоест няма да е нужно да се купува такъв ) а не, че чакам сега като го дам на някой, да направи нещо на него, туко така :)
 
От: Предложение за съвместна работа.

хахаха, направо ме разби с картофите :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе