Предложете директории за статии

StefanIvanov

New Member
След дълго проучване, не можах да си направя качествен списък с директории за статии. Засега от всичките ми тестове само няколко са добри:

kak-da.com
socialdude.net
blogomania.org
statiiki.com
authorbg.com
statii.net

Намерих още много, но незнам поради каква причина, на повечето от тях регистрацията е забранена. Други пък не одобряват публикациите и последните са от месеци, че даже и години, явно са зарязани. Предложете, ако знаете, някоя качествена директория, в която да може да се публикува по нормален начин! Благодаря предварително :)
 
От: Предложете директории за статии

Аз ще ви отговоря защо не приемат статии

Да притежаваш директория за статии и да я управляваш изиска много нерви, време, търпение ...
Ако сте видяли директория за статии, която не позволява регистрация, то свържете се със собствениците и питайте какво възнаграждение биха пожелали за да публикувате материал с цел ПР в техния проект... Това време, тази енергия в повечето случаи искат да я избият, макър и символично

P.S. аз отговарям за блогомания и ако някой има проблем с тази директория за статии, може да ми пише ...
отделно мога да пусна платени публикации в топбг орг
 
От: Предложете директории за статии

Какво ще публикуваш - в каква ниша
 
От: Предложете директории за статии

От доста време публикувам много статии ежедневно и ще ви кажа какви са впечатленията ми досега, а вие ако се сещате за друг сайт, можете да го споделите.

Засега само тези сайтове са сериозни и одобряват редовно:

kak-da.com
socialdude.net
blogomania.org
statiiki.com
authorbg.com
statii.net
paiak.net
rozovadolina.net
seoabv.com

Тези пък са зле, повечето от тях са изоставени или не им работи регистрацията:

bularticles.com/
interesnoto.com
goodlinq.info/
ipotpal.bg/
arzid.com
webstatii.net/
tunko.info/
obyavi.biz/
inarticle.info
web-lookup.com
ipotpal.webpossessor.com
withscope.com
fhlink.com
article-bg.eu/
praz.eu/
eadvise.info/
linknotize.eu/
xn--80aqa7afb.com/
statii.obnovi.eu/
bg10.net/
obqvi.org/
marinkovi.com
warminaz.com

При тези пък има други проблеми:

statii.saitbg.com - в условията пише, че трябва да се качат 2 статии, като само едната е с линк. Направих го, спазих условието за брой думи и бяха 100% уникални, чаках 1 месец и не ги одобриха, а уж одобряват до 2 дни

spodeli.eu - знаете на кой е тази директория, аз се отказах от нея. Уж има ясни правила над колко броя думи да е статията и с каква уникалност. Е, пуснах статия с повече думи, 100% уникална и много добре написана, въобще не беше одобрена. Направих запитване за причината и не получих никакъв отговор. Такова несериозно отношение естествено ме наведе на мисълта, че става въпрос за несериозен сайт, от който се отказах

В заключение мога да кажа, че повечето такива директории са направени с цел бърза печалба без много замисъл. Като виждат, че парите не почват да валят от небето, ги зарязват. Рядкост са хората, които наистина държат на качеството и не го правят само за парите. Именно техните сайтове са най-добри. За момента мога да кажа, че най-добрите ми впечатления са от rozovadolina и socialdude.

Ако се сещате за някоя друга директория, която не е в списъка ми, можете да я споделите.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Предложете директории за статии

От доста време публикувам много статии ежедневно и ще ви кажа какви са впечатленията ми досега, а вие ако се сещате за друг сайт, можете да го споделите.

Засега само тези сайтове са сериозни и одобряват редовно:

kak-da.com
socialdude.net
blogomania.org
statiiki.com
authorbg.com
statii.net
paiak.net
rozovadolina.net
seoabv.com

Тези пък са зле, повечето от тях са изоставени или не им работи регистрацията:

bularticles.com/
interesnoto.com
goodlinq.info/
ipotpal.bg/
arzid.com
webstatii.net/
tunko.info/
obyavi.biz/
inarticle.info
web-lookup.com
ipotpal.webpossessor.com
withscope.com
fhlink.com
websuper.net
article-bg.eu/
praz.eu/
eadvise.info/
linknotize.eu/
xn--80aqa7afb.com/
statii.obnovi.eu/
bg10.net/
obqvi.org/
marinkovi.com
warminaz.com

При тези пък има други проблеми:

statii.saitbg.com - в условията пише, че трябва да се качат 2 статии, като само едната е с линк. Направих го, спазих условието за брой думи и бяха 100% уникални, чаках 1 месец и не ги одобриха, а уж одобряват до 2 дни

spodeli.eu - знаете на кой е тази директория, аз се отказах от нея. Уж има ясни правила над колко броя думи да е статията и с каква уникалност. Е, пуснах статия с повече думи, 100% уникална и много добре написана, въобще не беше одобрена. Направих запитване за причината и не получих никакъв отговор. Такова несериозно отношение естествено ме наведе на мисълта, че става въпрос за несериозен сайт, от който се отказах

В заключение мога да кажа, че повечето такива директории са направени с цел бърза печалба без много замисъл. Като виждат, че парите не почват да валят от небето, ги зарязват. Рядкост са хората, които наистина държат на качеството и не го правят само за парите. Именно техните сайтове са най-добри. За момента мога да кажа, че най-добрите ми впечатления са от rozovadolina и socialdude.

Ако се сещате за някоя друга директория, която не е в списъка ми, можете да я споделите.
Здравейте мисля, че списъкът: "Тези пък са зле, повечето от тях са изоставени или не им работи регистрацията" е несправедлив. Открих сайта си сред тези директории, аз нямам никакви проблеми със сайта и той е достъпен за всички, въпреки това е записан както не работеха директория. Публикувам в моята директория статии и се стремя да го развивам. Вкарал съм във него средства и не мисля че заслужава да е в графа: "Засега само тези сайтове са сериозни и одобряват редовно"
Директорията за статии, която развивам е: websuper.net
 
В заключение мога да кажа, че повечето такива директории са направени с цел бърза печалба без много замисъл. Като виждат, че парите не почват да валят от небето, ги зарязват. Рядкост са хората, които наистина държат на качеството и не го правят само за парите. Именно техните сайтове са най-добри. За момента мога да кажа, че най-добрите ми впечатления са от rozovadolina и socialdude.

Благодаря за оценката за rozovadolina! :)

Да поддържаш директория и то качествена не е лесно, реално е загуба на време без нищо насреща. Може би някой ден нещата ще се променят, но от 2012 година досега си я поддържам напълно безплатно. И по този повод искам да ви се похваля, че получих първото си и единствено дарение от 5 долара през вече изминалия месец декември 2016 и съм много щастлив. Благодаря ви! :)

Честита Нова 2017 година! Бъдете здрави и много щастливи!!!
 
Директорията websuper.net работи и се развива непрекъснато от създаването си, домейна е регистриран за първи път през 2002 година, от 2013 започва работа като директория за статии. Човека направил списъка по-горе да напише мотивите си защо websuper.net да е представена, като не работеща или изоставена директория за статии. Това е сайт, който поддържам и бих искал да знам, защо е в този списък. Проверка за нови статии се извършва ежедневно по няколко пъти, от вчера има опция да се добавят статии без регистрация.
 
Последно редактирано:

Горе