Предложете тема и плъгин (сайт за рецепти)

webmast367

Well-Known Member
Здравейте колеги, моля ако някой е попадал на готини безплатни теми подходящи за сайтове за рецепти да метне инфо!

Повече ме интересува някакъв плъгин (ако има БГ ще е по-добре)
Система WORDPRESS

Намерих и тествах над 30-40 плъгина, но всички са пълна боза...

Мисля, че няма нужда да обяснявам какво трябва да прави въпросният плъгин, та ако някой ще ме пита значи няма да ми помогне, а само ще ми губи времето :)

Очаквам предложения, Благодаря!
 
Здравейте колеги, моля ако някой е попадал на готини безплатни теми подходящи за сайтове за рецепти да метне инфо!

Повече ме интересува някакъв плъгин (ако има БГ ще е по-добре)
Система WORDPRESS

Намерих и тествах над 30-40 плъгина, но всички са пълна боза...

Мисля, че няма нужда да обяснявам какво трябва да прави въпросният плъгин, та ако някой ще ме пита значи няма да ми помогне, а само ще ми губи времето :)

Очаквам предложения, Благодаря!
От готварски сайт до готварски сайт има един балкан разлика....
 
От готварски сайт до готварски сайт има един балкан разлика....
Колега, не търся нещо космическо! Просто искам да има таблици в които да се наредят рецептите.
Пример;

Брашно: Еди колко си
Яйца: еди колко си
Сол: еди колко си

Сеш се!

Балканите са ясни! То и от новинарка до Блиц и др също има разлика, но тва не пречи да има още 1000 сайта с новини :D
 
Колега, не търся нещо космическо! Просто искам да има таблици в които да се наредят рецептите.
Пример;

Брашно: Еди колко си
Яйца: еди колко си
Сол: еди колко си

Сеш се!

Балканите са ясни! То и от новинарка до Блиц и др също има разлика, но тва не пречи да има още 1000 сайта с новини :D
Виж, че не е толкоз трудно да се напънеш и кажеш какво ти трябва.
Едва ли някой ще почне да ти предлага като на пазара един по един всички плъгини/теми и ти да си избираш.

Дет са вика задай си въпроса умно за да получиш и умен отговор.
 
Виж, че не е толкоз трудно да се напънеш и кажеш какво ти трябва.
Едва ли някой ще почне да ти предлага като на пазара един по един всички плъгини/теми и ти да си избираш.

Дет са вика задай си въпроса умно за да получиш и умен отговор.


Ами мислех, че се подразбира какво ми трябва:
Тема подходяща за сайт за рецепти, и плъгин който да описваш рецептите. Съставки и други.
 

Горе