Предложете хубав безплатен блог хостинг

Virosss

Active Member
Днес или може би по-точно вчера най накрая успях да си регна yseo.org и реших да го пренасоча към блог на уордпресс сайта, но едва когато стигнах до добавянето на домейна, разбрах, че искат 10$ на година :( Някой може ли да ми каже хубав хостинг на блогове( за предпочитане с съдържание на английски), които да дава възможност да насоча домейна си към този блог с помоща на тяхни днс сървъри, а не уеб пренасочване?!? За блоггер.ком, знам, че може но така и не успях да намеря откъде става номера, пък и не ме кефи нещо ;)
 
От: Предложете хубав безплатен блог хостинг

блоггър си е наистина най-добрия вариант - имаше тема и дори някой беше писал в блога си ръководство за собствен домейн и блогър.
 
От: Предложете хубав безплатен блог хостинг

и аз съм така блогър + домейн = доволен съм за сега, даже доста...
 
От: Предложете хубав безплатен блог хостинг

Ако мислиш, че можеш да ми имаш доверие аз мога да ти го хостна на мой хостинг безплатно.
Ако искаш пиши на skype chokoev
 
От: Предложете хубав безплатен блог хостинг

Потърси в Google. Има много безплатни WP хостинги за блогове. Някой даже предлагат Free Domain mapping (Намерих 2). Проблема им беше че уърдпреса бше версия 1. нещо си ;)
За 2.6 с фрий домейн мапинг така и не намерих. Но изникна едно приятелче, което хостна блога ;)
 
От: Предложете хубав безплатен блог хостинг

Ако искаш виж това . Става дума за WP блог с хостинг от freehostia. Обяснил съм всичко - кое, как и защо. Само дето ограничението е 5гб месечен трафик и 250 мб място, но пък това е достатъчно за един блог :) (поне според мен).
Успехи!
 

Горе