Предложете читава CPM програма

hristu

Member
Имам англоезични сайтове с голям трафик и слаба конверсия (вчера имам 33899 импресии и 0,43% CTR). Сложил съм Адсенс, ама хората не искат да кликат, а и ценита за CPM са им много ниски ;) Днес видях темата за Pay-Ads и заради тове реших да питам - може ли да ми препоръчате някоя CPM програма ?
 
Aз лично не бих сменял програмата. Просто бих се опитал да подобря ЦТР. Има една програма (освен видгетбъкс), която ти дава 10 цента на хиляда импресии.
 
Аз слагам големи квадрати посредата на страницата и докарвам 5-10% CTR, затова хората никога не се връщат пак при мен, но аз съм доволен :)
 
AxCx каза:
Аз слагам големи квадрати посредата на страницата и докарвам 5-10% CTR, затова хората никога не се връщат пак при мен, но аз съм доволен :)

хаха, и при мен не се връщат ... новите потребители всеки ден са 98% :)
 
CrAzY-MaST каза:
AxCx каза:
Аз слагам големи квадрати посредата на страницата и докарвам 5-10% CTR, затова хората никога не се връщат пак при мен, но аз съм доволен :)
Би ли споделил за кой сайт говориш ?

Не, съжалявам ;)
 
CrAzY-MaST каза:
AxCx каза:
Аз слагам големи квадрати посредата на страницата и докарвам 5-10% CTR, затова хората никога не се връщат пак при мен, но аз съм доволен :)
Би ли споделил за кой сайт говориш ?
Мдам, това е добър %, който при мен се постига при фикс широчина 725px и един квадрат 336х288 в цвнтъра. Пробвал съм с по-широк и два квадрата, но ЦТР пада. Иначе Руми е мацката с големите...проценти ;).
 
От: Предложете читава Cpm програма

Aз лично не бих сменял програмата. Просто бих се опитал да подобря ЦТР. Има една програма (освен видгетбъкс), която ти дава 10 цента на хиляда импресии.

То това на нищо не мяса за 10 ЦЕНТА НА 1000 ИМПРЕСИИ.
 
От: Предложете читава Cpm програма

http://fininfo.org/index_en.php
имат cpm cpc кофчеджета някакви.Имам 2 плащания от тях.Плаща всяка седмица в Пейпал.Имат ифраме най-вероятно.
 
От: Предложете читава Cpm програма

На Колко време отчита тази програма статистиката?
И от каде да видя статистиката?
 
От: Предложете читава Cpm програма

http://fininfo.org/publisher_en.php
Ето тук пише как таксуват различните карета.Статистика няма колкото дадът толкоз,иначе си отчита веднага, но на мен като цпм програма ми харесва горе долу.Засега е най-добра тази според мен.Не отчита всичко ,някъде 70-80% от уникалните при мен.
 
От: Предложете читава Cpm програма

Като я гледам едвам едвам са трупат центовете.НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО.
 

Горе