Предоставяне на стаж без фирма ?

charka

Member
Здравейте колеги, отдавна не съм ви атакувал с въпроси. :p
Понеже имам сайт за автомобилни новини и статиите ги пиша сам, не ми стига време да пиша повече от 2-3 статии на ден ( а от скоро правя и друг сайт). Затова ми хрумна варианта, ако пусна стажантска обява за журналисти в Jobs където да обясня, че стажа е неплатен и единственото, което бих предоставил е нещо като сертефикат за прекаран стаж - ще ми трябва ли регистрирана фирма или медия, за да бъде подплатен този стаж.
Т.е. за да важи стажа трябва ли да имам фирма ? :rolleyes:

НЕ искам да цакам хората и да използвам фрий работна ръка, само отбелязвам ! :D
 
От: Предоставяне на стаж без фирма ?

Затова ми хрумна варианта, ако пусна стажантска обява за журналисти в Jobs където да обясня, че стажа е неплатен и единственото, което бих предоставил е нещо като сертефикат

НЕ искам да цакам хората и да използвам фрий работна ръка, само отбелязвам ! :D

Ти какво, подиграваш ли се?
 
От: Предоставяне на стаж без фирма ?

Здравейте колеги, отдавна не съм ви атакувал с въпроси. :p
Понеже имам сайт за автомобилни новини и статиите ги пиша сам, не ми стига време да пиша повече от 2-3 статии на ден ( а от скоро правя и друг сайт). Затова ми хрумна варианта, ако пусна стажантска обява за журналисти в Jobs където да обясня, че стажа е неплатен и единственото, което бих предоставил е нещо като сертефикат за прекаран стаж - ще ми трябва ли регистрирана фирма или медия, за да бъде подплатен този стаж.
Т.е. за да важи стажа трябва ли да имам фирма ? :rolleyes:

НЕ искам да цакам хората и да използвам фрий работна ръка, само отбелязвам ! :D

Ей сега ще ти принтна и на теб един сертификат за стаж за 5 години, без заплащане, без фирма и без смисъл...
 
От: Предоставяне на стаж без фирма ?

Хората, които ще се навият на такава "оферта" едва ли ще имат достатъчно IQ да пишат читави статии...
 
От: Предоставяне на стаж без фирма ?

Добре де, може да ми е прозвучала накриво идеята... Някои хора имат нужда от ОПИТ, явно отговорът е НЕ - не може без фирма... можехте да го кажете чисто и просто без да нападате.
Доколкото знам има такова животно като НЕПАТЕН стаж и затова се поинтересувах...
Au revoir ;)
 

Горе