Премахване тотално на ДПС като партия!

Да се премахне ли тотално ДПС


  • Общо гласове
    24

uni-web

Well-Known Member
Ето Бърни за да не ме и обвиняваш, че не съм пускал теми против ДПС.

Хайде пускам си официалната позиция заедно с анкета.

И казвам, аз ненавиждам тази партия, както и Турция също.

Та нека видим една публична анкета кой за, кой против.
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Ето Бърни за да не ме и обвиняваш, че не съм пускал теми против ДПС.

Хайде пускам си официалната позиция заедно с анкета.

И казвам, аз ненавиждам тази партия, както и Турция също.

Та нека видим една публична анкета кой за, кой против.

100 за Герб и една за ДПС и то след като попитах защо така избирателно се плюе.
По темата ДПС трябва да е забранена , защото е етническа партия , което е забранено от конституцията. Отделен е въпроса , колко е крадлива и какви олигарски има в управлението си.
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Не е избирателно бе човек, просто шефа ти постоянно глупости прави, а за глупостите на онея трябва да се ручкаш за да ги намериш освен, ако не се оакат публично както онзи ден или с пеевски.
Иначе да не трябва да я има тази партия, иначе после и циганите и те ще искат партия, евреите и те и всички ще искат да си имат етнически партии, ама като гледам никой го не боли за това.
100 за Герб и една за ДПС и то след като попитах защо така избирателно се плюе.
По темата ДПС трябва да е забранена , защото е етническа партия , което е забранено от конституцията. Отделен е въпроса , колко е крадлива и какви олигарски има в управлението си.
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Не е избирателно бе човек, просто шефа ти постоянно глупости прави, а за глупостите на онея трябва да се ручкаш за да ги намериш освен, ако не се оакат публично както онзи ден или с пеевски.
Иначе да не трябва да я има тази партия, иначе после и циганите и те ще искат партия, евреите и те и всички ще искат да си имат етнически партии, ама като гледам никой го не боли за това.
Добре де , примерно бюджета няма как Герб да си го гласуват сами - нямат нужните гласове , затова управляват в коалиция. Та защо темата е 8 милиарда - гарантирано от ГРОБ? Защо само на тях стоварваш вината в темата си - останалите партии дето са го гласували нямат ли заслуга за това решение ? Винаги се измества акцента към Герб.
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Виж сега за бюджета нека в другата тема да си говорим, тази е за противоконституционната партия ДПС.
Добре де , примерно бюджета няма как Герб да си го гласуват сами - нямат нужните гласове , затова управляват в коалиция. Та защо темата е 8 милиарда - гарантирано от ГРОБ? Защо само на тях стоварваш вината в темата си - останалите партии дето са го гласували нямат ли заслуга за това решение ? Винаги се измества акцента към Герб.
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Толкова много хора гласуват за тази партия, с което я легитимират. И аз не я харесвам, но щом има мазохисти, които да я подкрепят, аз какво мога да направя?
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Забрана на партии в България не трябва да има. Матряла трябва сам да достигне до нивото, на което ще прати ДПС в кофата. Всяко пищене да забраним ДПС всъщност консолидира електората им и носи вреди на България.

ПП Не разбрах връзката с Турция, ма нейсе..
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

ПП Не разбрах връзката с Турция, ма нейсе..
Връзката с Турция е за газ от Русия. :D
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

ДПС продължава да съществува заради ЕС. Един от водещите политици от 90-те (забравих му името) преди време даде интервю за Сашо Диков и каза, че са имали готов план да забранят ДПС като противоконституционна партия, но от ЕС са поставили ултиматум, че ако направим такова нещо ще спрат всички помощи за България. Сега сме още по-зависими от ЕС и забраната на ДПС е напълно невъзможна. А защо турците в България и чужбина гласуват масово за ДПС? Тези в България гласуват, защото още ги плашат с Възродителния процес, а тези в чужбина са много активни при гласуването, за да си отмъстят на България пак по същата причина. Това си го казаха в прав текст в документален филм за гласуването на последните парламентарни избори в Турция.

Единственият реален начин да се отслаби машината за търговия с политическо влияние на ДПС е въвеждането на задължително гласуване. Това на теория е възможно да се случи по време на сегашния парламент, но едва ли ще стане на практика, защото най-късно до края на март на Бойко Борисов ще му писне окончателно от простотиите на РБ и Патриотичния фронт и ще подаде оставка, което ще доведе до разпускане на парламента.
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Снощи си мислих, какво ли щеше да е ако изборите бяха с негативен вот. Както в повечето реалити формати. Отиваш и гласуваш за този който не искаш да влиза в политиката...
И се чудя дали избирателната активност няма да скочи драстично .. хейтърски народ сме и този метод ще работи на 100%
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Един от водещите политици от 90-те (забравих му името) преди време даде интервю за Сашо Диков и каза, че са имали готов план да забранят ДПС като противоконституционна партия, но от ЕС са поставили ултиматум, че ако направим такова нещо ще спрат всички помощи за България.

виж това
https://sites.google.com/site/pravosver/ksrb/resenie-ks-4-92-dps
http://offnews.bg/news/Анализи_289/...1-ва-и-не-успяха_405116.html?allr=&order=DESC
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Тези линкове показват само официалните документи и крайния резултат. Никъде не се обясняват задкулисните процеси и как се е стигнало до този финал на жалбата срещу ДПС. При дело от такава сложност могат да се намерят безброй много аргументи за и против, които да се впишат във финалното решение на КС. Това, което е повлияло върху решението на съдиите е бил ултиматумът от тогавашния председател на ЕК.

Сега има множество нови доказателства за противоконституционността на ДПС. Включително и видеозаписи от последната предизборна кампания, където депутати на ДПС агитират как турците щели да си върнат определени територии, които сега принадлежат на България.

Според мен Лютви Местан се справя много зле като лидер на ДПС. Много по-глупав е от Ахмед Доган, а и няма алтернатива на неговото председателство, тъй като останалите кадри на ДПС са още по-тъпи. Не си знаят мярката и си позволяват да прекрачват една граница, която отключва нетърпимостта на българите.
 
От: От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Невероятна идея, само дето не се знае какво ще се получи, иначе определено си прав, и ще е много интересно.
Снощи си мислих, какво ли щеше да е ако изборите бяха с негативен вот. Както в повечето реалити формати. Отиваш и гласуваш за този който не искаш да влиза в политиката...
И се чудя дали избирателната активност няма да скочи драстично .. хейтърски народ сме и този метод ще работи на 100%
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Включително и видеозаписи от последната предизборна кампания, където депутати на ДПС агитират как турците щели да си върнат определени територии, които сега принадлежат на България.

Я дай тези видеозаписи, че ми стана интересно :)
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Какво да ги давам. Въртяха ги по Господари на ефира и къде ли още не.
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Гласувах 'за' премахването на партията, не защото е етническа, защото би било хубаво ако има хора, които да защитават правата на жените, малцинствата било то турци, цигани, чужденци, хомосексуалисти и т.н. ЗАЩОТО УЖ СМЕ ПРАВОВА ДЪРЖАВА, НО ТОВА Е САМО НА ТЕОРИЯ ...А ДПС не защитават ничии други права освен своите...
А ако настоявате за премахването на партията, защото е етническа (въпреки че в нея членуват не само алчни турци, но и БЪЛГАРИ), то би трябвало да се премахнат и ЕВРОРОМА и псевдопатриотите АТАКА и част от ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ, които нагнетяват етническа омраза и по точно този начин карат по-необразованите турци да си мислят, че ако не гласуват за ДПС може да се случат неща, които са се случвали преди 1989г
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Хайде да те питам, то ясно, че не защитават никви права, ами са си мафия. Ясно е , че циганите и турците гласуват за тях, само не разбрах какво против имаш истините които се казват по алфа-атака?
Нима не е истина, че 12 годишно циганче ражда дете? Нима не е истина, че го правят само и само с цел на помощи? Нима не е истина, че крадът и ограбват постоянно?
Немога да разбера, говориш ми за отваряне на очи, а ти не можеш да си ги отвориш, циганите и турците в България са фабрика която да държи ДПС на власт, и това не е мит, за това може да се говори много.
Гласувах 'за' премахването на партията, не защото е етническа, защото би било хубаво ако има хора, които да защитават правата на жените, малцинствата било то турци, цигани, чужденци, хомосексуалисти и т.н. ЗАЩОТО УЖ СМЕ ПРАВОВА ДЪРЖАВА, НО ТОВА Е САМО НА ТЕОРИЯ ...А ДПС не защитават ничии други права освен своите...
А ако настоявате за премахването на партията, защото е етническа (въпреки че в нея членуват не само алчни турци, но и БЪЛГАРИ), то би трябвало да се премахнат и ЕВРОРОМА и псевдопатриотите АТАКА и част от ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ, които нагнетяват етническа омраза и по точно този начин карат по-необразованите турци да си мислят, че ако не гласуват за ДПС може да се случат неща, които са се случвали преди 1989г
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Излез от филма, аз съм туркиня и не гласувам за ДПС, не гласувам и за БОЛЕН Сидеров, който скача и се отваря на случайни хора като пълен дебил.. И независимо дали си турчин, циганин, евреин или гей не те прави по-лошо качество човек

О, и да допълня - Трябва да имаш много ограничено мислене, за да слагаш всички под общ знаменател (не говоря конкретно за теб, а попринцип)
 
От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Конституцията дава на всички граждани еднакви права и поради тази причина съществуването на етнически партии е абсолютно забранено, тъй като се смята, че те са непотребни и опасни за сигурността на държавата. Всички български граждани са равни пред закона, без значение от етническата им принадлежност, следователно няма нужда от отделна партия, която да им осигурява някакви права и свободи. Такива партии могат само да вредят, защото в техен интерес е поляризацията на населението. Процесът на отдалечаване и изолиране на отделните етнически групи в България може да завърши само по един начин и той включва въоръжени конфликти. Всеки глас пуснат за ДПС доближава България до косовски и босненски сценарии, които включват кланета, масови убийства и много смърт.

Интересно как някои хора удобно забравят, че ДПС е на политическата сцена вече 25 години, докато Атака влезе за първи път в парламента едва преди девет години, а Патриотичният фронт е там едва от месец. Възходът на крайните националистически партии е логичен отговор на престъпната антибългарска политика, водена от ДПС през първите 15 години след демократичните промени. А българите в ДПС са просто съвременни еничари. Който не знае какво е еничар да прочете в Уикипедия. Под влиянието на ДПС българските граждани, които се самоопределят като етнически турци, вече 25 години се капсулират в отдалечени села и малки градчета, където не се говори на български и хората се чувстват като аутсайдери. Както писах по-горе, финалът на този процес може да бъде само един и той ще е изключително неприятен за всички, без значение от етноса им. Всеки глас за ДПС ни води към него.
 
От: От: Премахване тотално на ДПС като партия!

Чакай сега, аз не слагам всички под общ знаменател, но масата е така, особено от циганите. Пък до колко е Болен Волен може да си поспорим пак доста.
Не мисля, че човек който иска добро за нацията си и населението на България трябва да се нарича Болен.
Излез от филма, аз съм туркиня и не гласувам за ДПС, не гласувам и за БОЛЕН Сидеров, който скача и се отваря на случайни хора като пълен дебил.. И независимо дали си турчин, циганин, евреин или гей не те прави по-лошо качество човек

О, и да допълня - Трябва да имаш много ограничено мислене, за да слагаш всички под общ знаменател (не говоря конкретно за теб, а попринцип)
 

Горе