Пренаписвам английски статии

tonib

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Да обясня... Давате(пращате) ми статия на английски език. Аз я пренаписвам (променям думите) и става уникална. Не ползвам content hurricane или някоя друга подобна програма. Ръчно променям дума по дума, като не се променя самото значение на текста.
Статията която ми дадете минава през този сайт - брояч на думи.
Цените не зависят от съдържанието, а от броя на думите:
до 250думи - 0,50$
250-500 - 1,00$
1,000 - 2,00$
10,000 - 20,00$
100,000 - 200,00$ и т.н.
Ако имате повечко статии за пренаписване може да измислим някаква отстъпка.
Приемам плащане само в PayPal.
Мога да пиша около 10 статии на ден (може би повече - зависи от съдържанието и броя думи).

За контакти:
Скайп: tonib92 (за предпочитане)
ЛС (Лично Съобщение)
 
Последно редактирано:
От: Пренаписвам английски статии

На мен можеш ли да се довериш? Itrader - 8, не съм виждал човек със по висок от моя :)
 
От: Пренаписвам английски статии

Защо не ползваш word count на MSWord, вместо този tool?
Цената е много ниска. В DP можеш да намериш тон статии за пренаписване на цена 2$/500 words.
Тук още никой не ме е излъгал с пари- дори плащат авансово.
Успех!
 
От: Пренаписвам английски статии

@Sammy, с написаното (преди - вече го изтрих) мислех, че съм дописал, че е само за по-нови членове на форума с по 3-4 мнения. За "стари кучета" това не важи. :D

@harkon, защото ми се струва по-бързо и лесно с този сайт, от колкото с Word-а.
Цената мене си ме устройва, по-нататък може да я променя, ако реша, че не ми стигат $. :D
 
От: Пренаписвам английски статии

1. Цените ти са по джоба на всеки!
2. Вярвам че и качеството е на ниво!
3. НИКОГА не отказвай поръчка!!! Просто пускай работата на малки части (1-2 статии) и веднага изисквай плащане. В най лошият случай - ще те прецакат с няколко долара, но е много по-вероятно да спечелиш още един клиент!
4. Идейно е да публикуваш един малък текст до 50-60 думи във версия: "преди" и "след", това ще убеди още повече хора в качеството и съответно ще имаш повече поръчки!
5. Успех!!!:wink:
 
От: Пренаписвам английски статии

Приятелски съвет, цени времето и труда си повече, на мен лично подобни предложения, от рода на "правя го за 10лв." (го = превод описанието на 200 флаш игри от английски), доста съмнителни и некачествени ми се виждат.. много клиенти от мен.. :)

btw, отде толко фри тайм, гледам набор си?
 
Последно редактирано:

Горе