Пренасочване към subdomain въпрос

sstankov

Active Member
Потърсих във форума информация по въпроса, но не открих моя казус.
Въпроса ми е следния. Имам регистриран domain например xxx.eu
На него има инсталиран магазин ( Prestashop ), който е преведен на Английски и Руски.
Искам обаче да пусна магазина и за България, като смятам да е отделна инсталация на subdomain bulgaria.xxx.eu
Има ли възможност и ако има как да се пренасочат влизанията от България към bulgaria.xxx.eu ?
Предполагам , че след като се индексира от търсачките, влизанията ще бъдат от линковете с описанията на Български, но дотогава бих искал и да се извършва това пренасочване.
Благодаря предварително на всички отзовали се по темата !
 
От: Пренасочване към subdomain въпрос

Какво искаш да пренасочиш, нали нямаш до момента бг версия
 
От: Пренасочване към subdomain въпрос

Искам да пренасоча влизанията от България към bulgaria.xxx.eu
В момента приключвам със "наливането" на Български.
 
От: Пренасочване към subdomain въпрос

Ако домейна ти е развит ще е хубаво да ползваш тежестта на развития домейн за сео, вместо да създаваш нов сайт и тепърва да го индексираш. Това, че е под домейн, според мен носи повече негативи от колкото позитиви. Ако до сега някои ти е развивал проект от към сео и ти си решил да си развиеш собствен, но не си уверен в знанията си, може да "разтовариш основния домейн" (разтовариш е жаргонно казаното, понеже всеки домейн си има някаква тежест, ако има под домейн, тежестта се разделя на две за под домейна, но ако поддомейна получи някакво наказание, това ще се отрази и на домейна.)

За да не опонирате, един от гуру-тата е направил клип даже :)

https://www.youtube.com/watch?v=qP-JHk9rXvQ
 

Горе