Пренасочване на несъществуващи връзки към една страница

Добро утро,
тъкмо погледнах дали имам грешки в webmastertools и виждам, че 10-15 връзки от форума, който заличих водят към несъществуващи страници. Преди да изтрия форума пренасочих - моятсайт.ком/forum - към една страница на сайта ми, но изглежда това не е било достатъчно. Има ли вариант всички връзки от този форум да се пренасочват към една страница?
:(
 
От: Пренасочване на несъществуващи връзки към една страница

Сайта Wordpress ли ползва или нещо друго?
Добро утро,
тъкмо погледнах дали имам грешки в webmastertools и виждам, че 10-15 връзки от форума, който заличих водят към несъществуващи страници. Преди да изтрия форума пренасочих - моятсайт.ком/forum - към една страница на сайта ми, но изглежда това не е било достатъчно. Има ли вариант всички връзки от този форум да се пренасочват към една страница?
:(
 
От: Пренасочване на несъществуващи връзки към една страница

Да Wordpress
 
От: Пренасочване на несъществуващи връзки към една страница

Добро утро,
тъкмо погледнах дали имам грешки в webmastertools и виждам, че 10-15 връзки от форума, който заличих водят към несъществуващи страници. Преди да изтрия форума пренасочих - моятсайт.ком/forum - към една страница на сайта ми, но изглежда това не е било достатъчно. Има ли вариант всички връзки от този форум да се пренасочват към една страница?
:(

.htaccsess ще ти свърши чудна работа

Код:
RewriteEngine on
RewriteBase /
RewriteRule ^forum /(.*) http://моятсайт.ком/страницата..хтмл [R=301,L]
 
От: Пренасочване на несъществуващи връзки към една страница

uphero, благодаря, но ако сложа и за това плъгин .. torbalan, благодаря много - пробвах нещо подобно след форум да има и
звездичка, ама нещо бях опетлал, сега това ми помогна. :)
 
От: Пренасочване на несъществуващи връзки към една страница

Моля, една бира ще поема :D
 

Горе