Преотстъпван хост от Directhost.bg

Sky

Well-Known Member
Покрай инициативата Успей с нас и промото от Директост си взех безплатен хост при тях за един сайт, който за съжаление продадох и сега там е само сайта на селото ми. И не виждам смисъл да се хаби ресурса за сайт с по 50 посещения на месец.
Та ако имате нужда от хост и сте с положителна репутация пишете за какво ще го ползвате и го получавате.
 
От: Преотстъпван хост от Directhost.bg

Айде бе! Получавате амен 1 година хостинг без пари!!!!!!
 
От: Преотстъпван хост от Directhost.bg

След наскоро развилите се събития, едва ли ще има много хора да се бутат на опашка :)

Между другото, нали е безплатен хостинг, няма ли клауза, че е персонално само за теб и не можеш да го предоставяш на друг за ползване?
 
От: Преотстъпван хост от Directhost.bg

Аз и затова поставих изисквания, няма да го дам на кой да е. Пък след като няма да го ползвам защо друг да е се облажи?
След наскоро развилите се събития, едва ли ще има много хора да се бутат на опашка :)

Между другото, нали е безплатен хостинг, няма ли клауза, че е персонално само за теб и не можеш да го предоставяш на друг за ползване?
 
От: Преотстъпван хост от Directhost.bg

Моля ви пишете в темата не на ЛС.
 
От: Преотстъпван хост от Directhost.bg

Ъпни още веднъж темата :cry: разбирам, че искаш да покажеш нещо, но не това е начинът
проблеми имат големи компании като ИЦН и СХ, какво остава за нови и малки?

аман от мрънкала
 
От: Преотстъпван хост от Directhost.bg

Може ли аз да се понатисна за хоста :) ако още не е даден на някой.

Поздрави
 
От: Преотстъпван хост от Directhost.bg

Ъпни още веднъж темата :cry: разбирам, че искаш да покажеш нещо, но не това е начинът
проблеми имат големи компании като ИЦН и СХ, какво остава за нови и малки?

аман от мрънкала

Нали се сещаш кой първи напуска потъващия кораб?
 
От: Преотстъпван хост от Directhost.bg

Нали се сещаш кой първи напуска потъващия кораб?
А някой мишок да прочете темата? Взех хоста за сайт който продадох, и не виждам смисъл си стои без да се ползва.
Ама нали трябва да се направите на интересни и да пишете глупости, баси мишоците
 
От: От: Преотстъпван хост от Directhost.bg

А някой мишок да прочете темата? Взех хоста за сайт който продадох, и не виждам смисъл си стои без да се ползва.
Ама нали трябва да се направите на интересни и да пишете глупости, баси мишоците

Добре де Мишо, ти когато беше малък и се беше разболял от грип/шарка и т.н. вашите оставиха ли те за осиновяване?

Същото е със ДиректХост-а в момента преживяват труден момент, утре пак ще са на линия. Но прИмоции вече не чекай...
 
От: От: Преотстъпван хост от Directhost.bg

Добре де Мишо, ти когато беше малък и се беше разболял от грип/шарка и т.н. вашите оставиха ли те за осиновяване?

Същото е със ДиректХост-а в момента преживяват труден момент, утре пак ще са на линия. Но прИмоции вече не чекай...

Нещата са коренно различни... Например въпроса ти щеше да е коректен, ако @uphero беше собственика на хостинг компанията и беше решил да я за*бе след първият проблем.

Не е точно така и за промоциите. За щастие, вече втора година от Jump.bg правят промоция и не се правят на интересни, промоциите им да важат само за нови покупки. Успешно си поднових хостинг-а и тази година за втори път ми се случва и което им прави чест.
 
От: От: Преотстъпван хост от Directhost.bg

Добре де Мишо, ти когато беше малък и се беше разболял от грип/шарка и т.н. вашите оставиха ли те за осиновяване?

Същото е със ДиректХост-а в момента преживяват труден момент, утре пак ще са на линия. Но прИмоции вече не чекай...
Чети Българино!
 
От: Преотстъпван хост от Directhost.bg

"... взех безплатен хост при тях за един сайт, който за съжаление продадох..." - колегата преотстъпва, защото няма активен сайт на хоста, а вие го запратихте в грипната епидемия :D
 
От: От: От: Преотстъпван хост от Directhost.bg

Е кво? Като ми лепваш негативна репутация по-умен нема да станеш.

Нали Мише?
Не, но някак си ми олеква :D
И се казвам Ивайло между другото
 
От: От: Преотстъпван хост от Directhost.bg

"... взех безплатен хост при тях за един сайт, който за съжаление продадох..." - колегата преотстъпва, защото няма активен сайт на хоста, а вие го запратихте в грипната епидемия :D
Благодаря, че си прочела темата:|
Е кво? Като ми лепваш негативна репутация по-умен нема да станеш.

Нали Мише?
Не, но някак си ми олеква :D
И се казвам Ивайло между другото
Ако важи може да го взема
Здравей, за съжаление вече предадох хоста на колегата @desislavsl
 

Горе