Препоръчайте лаптоп около 14 инча екран

Radost

Active Member
Здравейте,
какъв около 13-14 инчов лаптоп бихте препоръчали.
Бюджетът е до 1200 лв. Чудя се и на Apple, но не само бюджетът ме спира, не ми допада интерфейса.

В момента съм на Dell Inspiron и съм доволна. По-натоварващи програми, които използвам са PS и няколко браузера по едно и също време.
Също така не желая използвам лаптоп.
 
От: Препоръчайте лаптоп около 14 инча екран

Здравейте,
какъв около 13-14 инчов лаптоп бихте препоръчали.
Бюджетът е до 1200 лв. Чудя се и на Apple, но не само бюджетът ме спира, не ми допада интерфейса.

В момента съм на Dell Inspiron и съм доволна. По-натоварващи програми, които използвам са PS и няколко браузера по едно и също време.
Също така не желая използвам лаптоп.

Lenovo ThinkPad E450
Lenovo Flex 2
Lenovo M30

Това да вариантите за нов. Ако иска втора ръка, за тези пари, че и по-евтино може да супер лаптоп...
 
От: Препоръчайте лаптоп около 14 инча екран

Здравейте,
какъв около 13-14 инчов лаптоп бихте препоръчали.
Бюджетът е до 1200 лв. Чудя се и на Apple, но не само бюджетът ме спира, не ми допада интерфейса.

В момента съм на Dell Inspiron и съм доволна. По-натоварващи програми, които използвам са PS и няколко браузера по едно и също време.
Също така не желая използвам лаптоп.

Добре е да знаеш че тази големина лаптопи се водят бизнес клас. Ако използвате лаптопа по-продължително време се ориентирайте към матов дисплей. Цветовете няма да са толкова ярки и няма да ви се натоварват толкова очите. Добре е да вземете под внимание и капацитета на батерията (бизнес лаптопите се разнасят постоянно насам натам и е добре да има голяма батерия). Добре е и да знаете че повечето лаптопи от този клас и тази големина нямат налично оптично устройство, и ако смятате да използвате дискове това няма как да стане (освен с външно де) :)
 

Горе