Препоръчайте ми брояч

Ами аз ползвам www.tyxo.bg. Има размер на брояча 1х1 пиксел, което го прави невидим, а и статистиката е що годе добре. Верно на моменти се държи странно, но българска му работа какво да се прави...
 
Google Analytics е истината. Откакто промениха и външния вид с много по-лесен за използване, другите броячи (особено българските) са като негови безуспешни вариации. Защо ти трябва друга статистика, ако мога да попитам?
 
BigBoss каза:
www.statcounter.com

Много е полезен ако имаш много оидстраници.

Да, това е другия брояч който става за нещо... другите пиши ги бегали
 
Защо ти трябва друга статистика, ако мога да попитам?

Защото Google Analytics не се обновява често а 1 път на ден.

Иначе от неговата статистика по ценно няма.

Уважавам много и Webalizer и Awstats от cpanel-a, но те също се обновяват 1 път на ден.

Искам да пробвам и нещо ново. това http://www.statcounter.com/ ще ми свърше работа мисля
 
penev75 каза:
Защо ти трябва друга статистика, ако мога да попитам?

Защото Google Analytics не се обновява често а 1 път на ден.

Защо мислиш че се обновява веднъж на ден?

Задаваш на календара да ти покаже статистиката за днешния ден и готово.
 
Еееееее, айде стига де, хора:) Това не е COOL. :wink: Храненето тук е как да кажа....забранено. :)

И аз пак да си издудна че брояча е изходящ линк, който не води към готин контент, ако ще правите изходящи линкове към друг сайт, без да имате нещо в замяна - Уикипедията е добър цонтент ресурс. :)
 
Напоследък следя статистиките от Google Analytics и ги сравнявам с Tyxo и мога да установя огромни разлики.

На всичкото от горе имам референции от странни сайтове в Tyxo и подозирам че е някаква реклама. Даже веднъж имах референция от president.bg. 8)

Мога да заявя ясно, че Tyxo не струват в сравнение с Analytics, по много показатели ги бият. А и много често сървърът на Tyxo е в downtime или се случва да се бъгва и да няма статистика за часа/деня.

Трябва ли ти статистика? Google Analytics е решението! Успех!
 

Горе