Препоръчайте ми добра платформа за онлайн магазин

Izida

New Member
Извинявам се, ако темата се повтаря, но все още съм в процес на издирване на платформа, на която да изградя собствен онлайн магазин.
Единственото ми изискване е, да има превод на БГ.
Аз знам единствено osCommerce, но дали това е най-удачният фрий вариант?
 
От: Препоръчайте ми добра платформа за онлайн магазин

може да пробваш с джумла има доста плугини
 
От: Препоръчайте ми добра платформа за онлайн магазин

Joomla е наистина много добра система, не е невъзможно да я накараш да работи и да продава има доста добри плъг ин-и за тази цел, но според мен ако искап онлайн магазин има една платформа която е наистина добра в това отношение и ще ти свърши много ама наистина много добра работа: oscommerce.com(сори че не е линк ама ми трябват 10 поста преди да мога да пускам линкчета :rolleyes:

oscommerce-to e Open Source така че няма никакви проблеми да дърпаш и да пускаш да работи.
 
От: Препоръчайте ми добра платформа за онлайн магазин

Joomla sux, по-добре oscommerce! Мисля, че има български превод :)
 
От: Препоръчайте ми добра платформа за онлайн магазин

точно така

действайте с OS commers-a

после хората идват и ми реват да им оправам сайтовете :)

отваряйте ми работа

давам комисионна!
 
От: Препоръчайте ми добра платформа за онлайн магазин

Сами, нали ги знаеш всички хора, които казват Windows sux и плюят по форуми, ползвайки XP-то си и IE-то си
 
От: Препоръчайте ми добра платформа за онлайн магазин

След запитване в 2 сайта, никой не можа да ме убеди, че не трябва да работа с osCommrece, нито че има нещо по-добро фрий на бг от него!
Какво да правя?
 
От: Препоръчайте ми добра платформа за онлайн магазин

След запитване в 2 сайта, никой не можа да ме убеди, че не трябва да работа с osCommrece, нито че има нещо по-добро фрий на бг от него!
Какво да правя?

само дето секи плъдин и ли мод те изприщва яко :lol:
 
От: Препоръчайте ми добра платформа за онлайн магазин

Действайте с ОСкомерса бе хора
ще давам комесионна за всеки клиент който после си скуби косите и ми носи пари

честно
само казвайте кой препращате
10% давам!
 
От: Препоръчайте ми добра платформа за онлайн магазин

Добре, radev! Ти можеш ли да ми предложиш по-добър вариант?
Платени варианти вече ми предлагаха!
Някакво инфо за cpcommerce?
 
От: Препоръчайте ми добра платформа за онлайн магазин

нищо няма да ти предлагам


а и как беше...

"никой не можа да ме убеди, че не трябва да работа с osCommrece, нито че има нещо по-добро фрий на бг от него!"

ENJOY!
 
От: Препоръчайте ми добра платформа за онлайн магазин

И Оскомерс и Джумла са отвратителни, особено ако решиш да променяш нещо. Както казва Радев, после ще търсиш някой да ти оправя сайта.

Най-добрият вариант е да си имаш нещо разработено специално за твоя магазин, но ако си на бюджет виж hotscripts.com - има всякакви безплатни или евтини по-малки и по-леки онлайн магазини, които поне могат да се пипат лесно. Превода на бг ще трябва да си го направиш сама (то пък не може всичко наготово).

П.С. Ако мислиш да правиш онлайн магазин като просто пльоснеш някой готов скрипт и не си мръднеш пръста да заприлича на нещо, едва ли ще имаш успех.
 
От: Препоръчайте ми добра платформа за онлайн магазин

Такааа, ето ме и мен. Добър, лесен за превод и уникално евтин - безплатен е този - httп://ww w.shop-script.com/php-shopping-cart-software-1.html
Този е елементарен и удобен. Админ панела е чудесен.
 
Последно редактирано:
От: Препоръчайте ми добра платформа за онлайн магазин

Добър вечер аз преди 1 седмица си купих магазин за 530 лева много съм доволен.Нямам много доверие на тези безплатните пробвах 2-3 но не благодаря
 

Горе