Препоръчайте ми система за онлайн магазин

incessantforce

New Member
Здравейте.Бих желал да ми препоръчате система за онлайн магазин.Става дума за магазин насочен към БГ аудиторията(най-вече жени), защото ще е за козметични продукти.Знам, че има много добри платени системи, но неискам да ползвам нещо нелецензирано, затова ако можете да кажете някоя безплатна ще съм благодарен.Намерил съм човек за помощ с дизайна и другите неща, които няма да мога сам да оправя.Сега остава само това и още 1-2 седмици да посъбера стока, защото до няколко дена чакам първата пратка. ;)

Благодаря Ви предварително и лек ден! :)
 
От: Препоръчайте ми система за онлайн магазин

Абе то хубаво му даваш линка обаче бях чел по форума някъде че имало някви CMS дето се хакват много лесно...
 
От: Препоръчайте ми система за онлайн магазин

Ми ако някой хакер си науми да те хаква нищо не може да те спаси :)
 
От: Препоръчайте ми система за онлайн магазин

Използвай джумла ЦМС + Virtue mart
 
От: Препоръчайте ми система за онлайн магазин

За джумлата не си първият който ми го препоръчва, но спрямо някой други фрии е-комерс системи няма ли Virtue Market-а по малко опции/възможности? :)
 
От: Препоръчайте ми система за онлайн магазин

Аз ползвам OSCommerce и съм доволен ;).
 
От: Препоръчайте ми система за онлайн магазин

Не бих ползвал OSCommerce, аз лично бих ползвал някой плугин за друпал или вордпресс ;)
 
От: Препоръчайте ми система за онлайн магазин

Ее засега само сабирам информация.Първата ми пратка даже дойде вчера, но само са пуснали бележка и утре ще ходя да я взимам.Иначе за Зен Карт нищо не казвате, за нея какво мислите, гледам, че има БГ език и доста add-ons? :)
 
От: Препоръчайте ми система за онлайн магазин

някой знае ли готин плъгин за вордпрес ама да е преведен на бг.
 
От: Препоръчайте ми система за онлайн магазин

Преди време бях разглеждал TomatoCart и ми се видя доста прилична сиситема. Имат и някакво демо тук.
 

Горе