Препоръчайте стол

Moko

Well-Known Member
Идва време за данъци, демек за пазаруване :lol:

Почти цял ден прекарвам на един най-обикновен офис стол от 20 лева и започвам да се чудя дали да не си купя някой хубав стол. Има ли смисъл да дам 300 лева за стол, как мислите? Споделете мнение. Препоръчайте някой стол, ако можете. Аз гледам в chairpro.bg (оспамиха ми мейла преди време, но май ще има ефект :lol:)
 
От: Препоръчайте стол

300 лева трябва да ти е минумума и задължително проба на място.
Говоря от опит - 2 набутвания.
 
От: Препоръчайте стол

@BurnX, аз предпочитам да работя легнал :lol:

300 лева трябва да ти е минумума и задължително проба на място.
Говоря от опит - 2 набутвания.

В офиса дето бях за кратко столовете бяха по 150 лева и никак не бяха лоши. Мисля, че за 300 все ще се намери нещо свястно. Иначе за над 300 няма да стигне бюджета :)
 
От: Препоръчайте стол

http://www.ikea.bg/home-office/Office-chairs/Swivel-chairs/21545/22676/ Взех от тези с 10 години гаранция на механизмите ... трябва само да си поддържаш кожата, поне на мен ми пасна на гърба .. лощото е че ми е толкова удобен ... че забравям да ставам с часове .. което не е добре :)
 
От: Препоръчайте стол

Аз преди 2 седмици си взех този
http://mebelizavseki.bg/ofis-stol-manager-nf-3010-5?search=NF-3010-5
Много съм доволен.
Удобен и здрав а аз съм доста дебел .
Може да питаш и за отстъпка като си от форума ;)
 
От: Препоръчайте стол

Не , просто така съм чел....

да и яз съм чел че е по добре да се стои прав отколкото седнал и легнал
но я ги виж сумати зъболекари и даскали имат проблем с кръста !
 
От: Препоръчайте стол

Препоръчвам ти студентския стол на техническия университет, там готвят много хубаво...
 
Re: От: Препоръчайте стол

300 лева трябва да ти е минумума и задължително проба на място.
Говоря от опит - 2 набутвания.

Да, под 300-350 лева не трябва да ти пада бюджета, ако искаш нещо качествено. А ако стоиш половин ден пред комп или бюро, задълже имаш нужда от такова нещо. И аз споделям от опит. ;)
 
От: Препоръчайте стол

Тоя икейския е по-добър от тоя дето е препоръчал стан, поне според мен. Бил съм и с двата типа, но в момента стол без мрежа отзад не бих си взел. Седя по 10 часа на стол и гърба ми се спарва ужасно, ако не е от тия с мрежата.
 
От: Препоръчайте стол

Аз вече се чудя дали да не си направя нещо уникално като стол, почупих сума ти столове, бих пробвал нещо такова:

Cool-unique-surf-office-chair-design-ideas-for-office-furniture-ideas.jpg


или такова, но ме е страх, че ще катапултирам без да искам:mrgreen:

Creative-unique-ejection-office-chair-design-ideas.jpg


или пък бих си поръчал седалка от кола и да ми заварят една пружина от долу, мисля, че ще стане добре:D и вечно почти.

Най-много им се чупят амортисьорите на обикновените офис столове, а изпусне ли веднъж трябва или да се сменя или да хвърлиш стола или направо да ползваш кухненски такъв, вярно, че стол над 200 лв не съм взимал, но и не мисля, че си заслужава за стол да даваш толкова пари, почнаха да ги правят много паянтови имал съм такъв за 50 лв и не мръдана 5 години, но не беше достатъчно ергономичен и беше малко неудобен.
 
От: Препоръчайте стол

Стола е от изключителна важност. Ако човек си вади хляба с това, задължително е да си създаде необходимите условия. Според мен под 200-250 лв читав стол, който да се ползва повече от 1 година няма.
 
От: Препоръчайте стол

Да стола е от изключителна важност, на едно момче от форума му се схващаха ръцете от мишката, ето стол, който може да му реши проблема със схващането:)

Clever-unique-strength-trainer-office-chair-design-ideas-915x915.jpg



Та по темата, аз бих търсил нещо по-нестандартно ако ще давам повече от 200лв
 
От: Препоръчайте стол

Нестандартните са над 1000 лева, пък това малко ми е извън бюджета :D

Може и нестандартни от типа направи си сам, примерно седалка от кола някаква удобна и здрава + един хубав газов амортисьор и си готов
 

Горе