Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

Sky

Well-Known Member
Трябва ми нещо за не много продукти - 400/500.
Опенкарт го изключвам, нещо с същите функции но по смислено има ли?
 
От: Re: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

Да отговоря и на @stuklen да нещо безплатно се търси и с възможност за добри/красиви темплейти
Преста или Мадженто, но повече към Престата.... :) Фри е, но модулите са му идея по-скъпички, но пък дизайните там са много добри. Зачеркни от сега Зенкарта. ;) от опит ти го казвам. ;)
 
Re: От: Re: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

Да отговоря и на @stuklen да нещо безплатно се търси и с възможност за добри/красиви темплейти

Ниша? Но за Престата знам, че има много красиви и функционални дизайни. ;) Няма да сбъркаш с нея. Клиентът ти ще те богослови в последствие, че си му избрал тази система. ;) Поне ако е от тези дето си прави проучванията. ;)
 
От: Re: От: Re: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

Дрехи е нишата.
Мерси за инфото. Отивам да проуча престата.
Ниша? Но за Престата знам, че има много красиви и функционални дизайни. ;) Няма да сбъркаш с нея. Клиентът ти ще те богослови в последствие, че си му избрал тази система. ;) Поне ако е от тези дето си прави проучванията. ;)
 
Re: От: Re: От: Re: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

Дрехи е нишата.
Мерси за инфото. Отивам да проуча престата.

Няма проблем. Да, проучи го, да не съм те подвел, но се съмнявам. Пък и точно теб да подведа. :)

Щях да ти препоръчам и Маджентото, но нещо не щадял ресурсите на хоста - поне това ми реват някои девелопъри, сравнявайки го с други подобни шопинг карти. :)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Re: От: Re: От: Re: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

Това за меджентот и аз съм го засичал и не ми се рискува.
http://themeforest.net/category/eco...ypRki9qJ1CY_NT7AEhBKzE-zwBW8WglwapxoCw1Dw_wcB
А теми имало и то доста добри попадения
http://pavodemo.com/prestabrain/megashop/default/index.php

Няма проблем. Да, проучи го, да не съм те подвел, но се съмнявам. Пък и точно теб да подведа. :)

Щях да ти препоръчам и Маджентото, но нещо не щадял ресурсите на хоста - поне това ми реват някои девелопъри, сравнявайки го с други подобни шопинг карти. :)
 
Да, аз преди време бях харесал една в стил Амазон, направо ме напълни, ама като му сметнах модулите на човека, нещо му се охладиха страстите. :)

Бате, чудеса може да се направят, бюджети да има. А щом е за дрехи, виж това:

templatemonster.com/demo/48747.html

templatemonster.com/demo/47933.html

templatemonster.com/demo/45348.html
 
От: Re: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

Супер предложения, но ще оставя избора на клиента. Все пак всеки си има негов си вкус,
Да, аз преди време бях харесал една в стил Амазон, направо ме напълни, ама като му сметнах модулите на човека, нещо му се охладиха страстите. :)

Бате, чудеса може да се направят, бюджети да има. А щом е за дрехи, виж това:

templatemonster.com/demo/48747.html

templatemonster.com/demo/47933.html

templatemonster.com/demo/45348.html
 
Дръж го в течения бате за цените. Защото на мен 2ма така са ми клякали - след дизайна вече им се струва тегаво. А тепърва има модули за превод, по-хубави филтри, SEO модулчета, ако искат фест ордер форми и други. Добре разпишете функционалностите. :) Не че с Опенкарт е по-различно, но тук от само дизайна ти изяжда 2-3 модула. :)
 
От: Re: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

Опенкарта е пълен боклук за мен. А пича няма проблем с парите, като се видим пак ще обсъдим и какво му липсва в дофулт инсталацията.
Дръж го в течения бате за цените. Защото на мен 2ма така са ми клякали - след дизайна вече им се струва тегаво. А тепърва има модули за превод, по-хубави филтри, SEO модулчета, ако искат фест ордер форми и други. Добре разпишете функционалностите. :) Не че с Опенкарт е по-различно, но тук от само дизайна ти изяжда 2-3 модула. :)
 
От: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

Magento Commerce
There has been an error processing your request

SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away

Trace:
#0 /home/wwwroot/magento/includes/src/Varien_Db_Statement_Pdo_Mysql.php(110): Zend_Db_Statement_Pdo->_execute(Array)
#1 /home/wwwroot/magento/includes/src/__default.php(61787): Varien_Db_Statement_Pdo_Mysql->_execute(Array)
#2 /home/wwwroot/magento/includes/src/__default.php(51531): Zend_Db_Statement->execute(Array)
#3 /home/wwwroot/magento/includes/src/__default.php(52567): Zend_Db_Adapter_Abstract->query('SELECT `cms_pag...', Array)
#4 /home/wwwroot/magento/includes/src/__default.php(53373): Zend_Db_Adapter_Pdo_Abstract->query('SELECT `cms_pag...', Array)
#5 /home/wwwroot/magento/includes/src/__default.php(51805): Varien_Db_Adapter_Pdo_Mysql->query(Object(Varien_Db_Select), Array)
#6 /home/wwwroot/magento/includes/src/__default.php(12992): Zend_Db_Adapter_Abstract->fetchRow(Object(Varien_Db_Select))
#7 /home/wwwroot/magento/includes/src/__default.php(13554): Mage_Core_Model_Resource_Db_Abstract->load(Object(Mage_Cms_Model_Page), 'no-route', 'identifier')
#8 /home/wwwroot/magento/includes/src/__default.php(6938): Mage_Cms_Model_Resource_Page->load(Object(Mage_Cms_Model_Page), 'no-route', NULL)
#9 /home/wwwroot/magento/includes/src/__default.php(12336): Mage_Core_Model_Abstract->load('no-route', NULL)
#10 /home/wwwroot/magento/includes/src/__default.php(12048): Mage_Cms_Model_Page->load('no-route')
#11 /home/wwwroot/magento/includes/src/__default.php(12026): Mage_Cms_Helper_Page->_renderPage(Object(Mage_Cms_IndexController), 'no-route')
#12 /home/wwwroot/magento/app/code/core/Mage/Cms/controllers/IndexController.php(75): Mage_Cms_Helper_Page->renderPage(Object(Mage_Cms_IndexController), 'no-route')
#13 /home/wwwroot/magento/includes/src/__default.php(421): Mage_Cms_IndexController->noRouteAction()
#14 /home/wwwroot/magento/includes/src/__default.php(17976): Mage_Core_Controller_Varien_Action->dispatch('noRoute')
#15 /home/wwwroot/magento/includes/src/__default.php(17567): Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard->match(Object(Mage_Core_Controller_Request_Http))
#16 /home/wwwroot/magento/includes/src/__default.php(20059): Mage_Core_Controller_Varien_Front->dispatch()
#17 /home/wwwroot/magento/app/Mage.php(640): Mage_Core_Model_App->run(Array)
#18 /home/wwwroot/magento/index.php(86): Mage::run('', 'store')
#19 {main}

Error log record number: 271818606192
Magento is a trademark of Magento Inc. Copyright © 2010 Magento Inc.

Magento .
 
Re: От: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин


Да, както си казах, че отнема доста ресурси, особено при заявките си. Но това тук е може да е така, при работа на това, си товари. Но нека по-опитните със тази система си кажат, защото аз съм имал малко съприкосновения с нея. ;) Фен съм на другите, които споменах. :)

Бате, как успя да ти изплюе това чудо, доста плашещо, ако така ти почва запознаването с Magento. :)
 
От: Re: От: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

А не, търся си телефон и тази седмица това ми е втория зависнал сайт с Магенто. Не ми е минавало и през главата да го ползвам.
Да, както си казах, че отнема доста ресурси, особено при заявките си. Но това тук е може да е така, при работа на това, си товари. Но нека по-опитните със тази система си кажат, защото аз съм имал малко съприкосновения с нея. ;) Фен съм на другите, които споменах. :)

Бате, как успя да ти изплюе това чудо, доста плашещо, ако така ти почва запознаването с Magento. :)
 
Re: От: Re: От: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

А не, търся си телефон и тази седмица това ми е втория зависнал сайт с Магенто. Не ми е минавало и през главата да го ползвам.

Aa, ти като потребител си се отказал още. :)
 
От: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

Тури му една Преста 1.6 след като излезне следващата версия идните седмици и да заспива.

Модулчета има по 20-100 долара, темите в гората са без пари направо...

Слагаш му го при coolice и заспива.
 
От: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

Точно до версията опрях в момента, всяка инфрмация за това ще ми е от голяма полза.
Тури му една Преста 1.6 след като излезне следващата версия идните седмици и да заспива.

Модулчета има по 20-100 долара, темите в гората са без пари направо...

Слагаш му го при coolice и заспива.
 
Re: От: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

Тури му една Преста 1.6 след като излезне следващата версия идните седмици и да заспива.

Модулчета има по 20-100 долара, темите в гората са без пари направо...

Слагаш му го при coolice и заспива.

Да, ти май от опит казваш. За системата? :)
 
От: Препоръчайте CMS за Онлайн магазин

@Blinky - е как... знаеш... аххаха

Иначе за версията - аз в момента съм с 1.5.6.2, но повечето теми и разработчици вече мигрираха на 1.6.0.9, която обаче нещо не ми е стабилна по моето разбиране за стабилност, та чакам следващата версия да видим какво ще сковат франсетата. Иначе работи си, но като погледна колко теми с проблеми излезнаха за последните месеци и направо си викам, че ще изчакам... ахах
 

Горе