Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

matrixbglan

Active Member
Здравейте пичове, търся Windows vps със Български ip-та в него.
Възможно най евтин параметрите не ме интердесуват единствено искам да мога да браузвам сайтове с firefox/chrome през самия VPS Сървър все едно съм си на домашния компютър. Както и да мога да сменям ип-тата на сървъра ако ми се наложи.

Има ли бг компании които предлагат такова нещо и ако да кои?
 
От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

Защо просто не използвате VPN на линукс VPS, за Вашите цели това би било по-добър вариант?
Браузването ще е по-бързо и няма да се налагате да търсите лицензи за уиндоус.
 
От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

Целта ми е да купувам реклама от фб, но тъй като ако го правя от моя комп. ще ме банват, тъй като следят ипта,макадреси,брузъри,юзър агенти и кво ли още не.За това ми трябва нещо с което да изглеждам като реален уникален юзър
 
От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

Chrome Portable / Firefox Portable. Инсталация, където решиш, не и на C:\.

New Windows User Acc.

С OpenVPN се свързваш към Linux сървъра през новия Windows-ски User acc с пуснат Chrome/Firefox Portable и ще бъдеш И с ново IP, И с нови browser useragents, И с нови browser cookies, И с нови flash cookies (които ще се запазват с подпапка на portable версията, където е сложена, може да пообследваш дори). За смяна на useragent също има съответните мадони за целта, но надали ще бъде необходимо.

Linux машината би следвало тогава и да предлага широк кръг от IPs, към които са се свързваш с OpenVPN-а със съответните user/pass.

И не на последно място, използване на изцяло нова кредитна/дебитна карта (ако се ползва такава за плащането), които никога преди това не е била ползвана у fB и/или PP acc, ако се ползва такъв. По нея също се track-ва.

Цяло изкуство си е овладяването да се бъде Stealth в днешно време.
 
даже не ти трябва vps шеърд хостинг и една WebOS като eyeos http://sourceforge.net/projects/eyeos/ (25 мегабайта е тар.гз файла )

eyeos.png

само че може да ти мрънкат от хостинга понеже те са по ънлимитид нещата ама не и като някой си ги ползва или като някой не си ползва акаунта само за хостинг на страници...
 
От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

Уоу шериф мерси брато.Ако правилно разбирам. Опен впн-а ползва ипта които му задам да се свързва към нета.Демек задавам му дедикейтед ип-тата от линукс хостинга ми.
И се конектвам със портабъл файърфокс и нов уиндоус акаунт? А останалите fingerprints Примерно мак адрес ? Също има ли смисал де сетъпна vmware и от него да кънетвам с опен впн-на към линукс ипто от хогитна ми или е достатъчно да направя нов уиндоус акаунт ? Каква е разликата

@coolice найс тва не го бех виждал начи, да обобщим избирам си бг шеард хостинг.А какъв трябва да е той линукс нормален примерно от супер хостинг ?
И от там му инсталирам eyeos(който се явява операционна система със вграден уеб браузър) и си влизам във фб чрез него ?
 
От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

На Shared hosting май почти никой не предлага повече от 1 собствен IP адрес, но трябва да се провери.
 
От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

Connect-ваш се чрез OpenVPN Client софтуера (Home, Windows) към OpenVPN Server софтуера (Dedicated, remotely, Linux), и после вече през новия Windows User Account пускаш Portable Chrome/Firefox-а и си браузваш с новото IP.

MAC адреса играе важна роля при програми като TeamViewer, на браузър ниво играят роля browser cookies, flash cookies, IP, useragent. HWID не знам до колко се засича, както и MAC. Общо взето който каквото засича през ngnix/apache logs (имайки собствен сайт), т'ва виждат и те :).

Vmware не е нужен, само Windows User Account. Винаги можеш да направиш един тест де и ако/след като потръгнат добре нещата, и за напред да ползваш така (multiple windows user accs, multiple OpenVPN users/pws за свързване от страна на OpenVPN клиента, multiple Portable Chrome/Firefox инсталации в различни директории).

Едвам разчитам иначе, ползвай превключване на клавиатурата за писане на изцяло английски думички. Този навик е добре да си го има, тъй като става мешаница, кашалак и цялостна боза накрая в текста.
 
От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

@NullByte гледам че предлагаш сървъри, да кажем VZ SSD Mini на него може ли да се setup-не схемата която шерифа предлага? Видях че VZ SSD Mini е unmanaged.
Moже ли на тоя openvz да се инсталира server side openvpn ? И предлагате ли платен мениджмънт на сървъра демек да ми сетъпнете това което искам и аз да си заплатя за целта ? Също така Допълнителните Ip-адреси които предлагате български ли са, зашото това ми е много важно ?
Благодаря на всички писали в темата ;)
 
От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

@matrixbglan може да се сетне и адресите са изцяло български.
Колкото до мениджмънт - ако във форума има някой със свободно време и се договорите на лично ще е супер, че наистина удряме капацитета си като време, затова и от сайта сме махнали допълнителната опция Managed VPS, освен за вече използващите.
 
От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

И аз да се включа по въпроса който matrixbglan повдигна. И на мен ми трябва точно такова решение на същият проблеми това което SHERIFA описа наистина ми харесва, само че се питам дали бих могъл да си платя някой да ми го сетъпне понеже не ме бива със сървари ама хич. За цена ще се договорим подобаващо за да не е загуба за време за този който се навие. Оставете ми съобщение ако някой има мерак да ми помогне и да му заплатя за услугата.
 
От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

МАК адреса ти не може да бъде проследен поради факта,че след gateway на доставчика ти той се променя.Тея мушангии който искаш да ги правиш стават и по по лесен начин.На мощен пс инсталираш виртуални машини в vmware.Купуваш си hide my ass vpn който струва 10 долара на месец и го инсталираш на всички виртуални машини.Инсталираш си различни браузъри и си в джаза.
 
От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

Именно „мушаниите“ не се правят по лесния начин, тъй като те са abuse-нати от много отдавна. Т.е. всички най-известни VPN-и са отдавна с банани и блокирани за подобни цели. Както и всички други от Top 30-40 резултатите от Google, които могат да се намерят. Съветът е малко… изтъркат, даже преизтъркан и няма да сработи. Множество виртуални OS не са необходимо, след като е нужно единствено смяна на Windows User Account, а за смяна на useragent-а си има съответните мадони за целта.
 
От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

Именно „мушаниите“ не се правят по лесния начин, тъй като те са abuse-нати от много отдавна. Т.е. всички най-известни VPN-и са отдавна с банани и блокирани за подобни цели. Както и всички други от Top 30-40 резултатите от Google, които могат да се намерят. Съветът е малко… изтъркат, даже преизтъркан и няма да сработи. Множество виртуални OS не са необходимо, след като е нужно единствено смяна на Windows User Account, а за смяна на useragent-а си има съответните мадони за целта.
Прав си,че са баннати но специално този няма никакви проблеми.Теставал съм 99 процента от читавите впн на пазара и от този по добър няма.
Поздрави.
 
От: От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

Прав си,че са баннати но специално този няма никакви проблеми.Теставал съм 99 процента от читавите впн на пазара и от този по добър няма.
Поздрави.

Не си прав за това, че става по лесния начин. Точно вчера ми замина един акаунт който бях правил точно по тази схема. Виртуално PC с портабъл браузер с HideMyAss VPN IP на нов акаунт с нова дебитна карта не използвана, пуснах реклама за лайкове на обикновена фен страница и я паузнах след 1вия ден на другия ден се логвам и ми е спрях адс акаунта искат лична карта, пращам им копие и ми пращат че заради "fraudulent activity" няма да ми възстановят правата за рекламите. Акаунта ми е с моите имена с моята рожденна дата така че всичко да съвпадне с личната карта ако поискат, даже бях вкарал телефонен номер на акаунта и бях симулирал активност в продължение на 2-3 седмици преди да пусна реклама....Резултата пак греда и това което ме порти няма какво да е друго освен IP-to и най-добрият начин е както SHERIFA описва само където няма кой да се навие да му платя да ми го настрои :(
 
От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

До всички които се прехласват по OpenVPN. Самата инсталация и настройка трае 5 минути по норматив.

Обаче има и далеч по-лесен начин който съм описал ето тук:
http://peter.nikolow.me/ssh-for-novices/
Разбира се SSH е ФУНДАМЕНТАЛЕН протокол по който ще получите достъп до Linux VPS-a. Отделно всички браузъри поддържат SOCKS прокси. Ако сте под Windows можете да използвате и putty за целта. Просто трябва да чектнете 2 чекбокса и сте в "голямата игра"
 
От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

До всички които се прехласват по OpenVPN. Самата инсталация и настройка трае 5 минути по норматив.

Обаче има и далеч по-лесен начин който съм описал ето тук:
http://peter.nikolow.me/ssh-for-novices/
Разбира се SSH е ФУНДАМЕНТАЛЕН протокол по който ще получите достъп до Linux VPS-a. Отделно всички браузъри поддържат SOCKS прокси. Ако сте под Windows можете да използвате и putty за целта. Просто трябва да чектнете 2 чекбокса и сте в "голямата игра"

На мен не са ми ясни OpenVPN инсталациите и ще се радвам ако за 5 мин ми настроиш една такава ще съм ти благодарен. Иначе метода който предлагаш е нито ясен нито по лесен а и трябва да турся читаво SOCKS бг прокси което обезсмисля цялата история. нали за това ще ми трябва тази схема с OpenVPN-а за да имам ново чисто IP а не да търся такова.
 
От: От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

На мен не са ми ясни OpenVPN инсталациите и ще се радвам ако за 5 мин ми настроиш една такава ще съм ти благодарен. Иначе метода който предлагаш е нито ясен нито по лесен а и трябва да турся читаво SOCKS бг прокси което обезсмисля цялата история. нали за това ще ми трябва тази схема с OpenVPN-а за да имам ново чисто IP а не да търся такова.

Очевидно не си чел статията или си я чел през пръсти. Затова ще ти го обясня като за 5 годишен - при моя метод самия сървър ти става SOCKS прокси и всички заявки излитат оттам! Нещо като VPN за бедни. Нищо не пречи да си пуснеш 2 браузъра - Safari и Firefox при мен като на Лиско му набиеш едно SOCKS прокси. При VPN-a е по-сложно защото всичко излита през VPN-a, докато при моя подход само "подходящите" приложения излитат през проксито.
 
От: От: Препоръчайте Windows VPS от бг компания ?

Очевидно не си чел статията или си я чел през пръсти. Затова ще ти го обясня като за 5 годишен - при моя метод самия сървър ти става SOCKS прокси и всички заявки излитат оттам! Нещо като VPN за бедни. Нищо не пречи да си пуснеш 2 браузъра - Safari и Firefox при мен като на Лиско му набиеш едно SOCKS прокси. При VPN-a е по-сложно защото всичко излита през VPN-a, докато при моя подход само "подходящите" приложения излитат през проксито.

Очевидно е дам, че не съм чел статията ти задълбочено, също е ичевидно, че не си я написал разбираемо, а най-очевидното е, че не търся да чета материяли и да експериментирам как да стане, а да си платя за тази услуга на някой да ми спести това време да чета разни статии и да пробвам инсталации на програми на сървъри, да пиша линукс команди по конзоли и прочее, което не разбирам и предпочитам някой друг да свърши вместо мен. Нещата които не владея предпочитам да не се мъча да уча а да ауторсна на някой който ги разбира и така хем моето време е спестено хем на другия му е заплатено за услугата и всички са доволни.
 

Горе