Прехвърляне на Домейн от GoDaddy към ICN

TheKingonyx

New Member
Здравейте,бих искала да попитам дали е нужно да направя трансфера от Godaddy към Icn при положение че имам платени домейн имена но нямам хостинг в GoDady. Исакм да си правя сайтовете от Платформата на ICN.bg НО ми е малко трудно защото още не съм го разбрала как работи да визуализираш самия сайт да се показва .
 
Трябва да посочиш DNS адресите в панела на Goddady за съответния домейн. Това ще пренасочи домейна към ICN и после го добавяш като Addon домейн. От там си ти ;)
 
Трябва да посочиш DNS адресите в панела на Goddady за съответния домейн. Това ще пренасочи домейна към ICN и после го добавяш като Addon домейн. От там си ти ;)
Извинявяй понеже Godaddy-to си го правя на руски,и ако можеш само дами кажеш от къде да намеря DNS адеса,защото тепърва почвам да разучавам всичко.
 
DNS адреса ти е в хостинг акаунта в ICN. Като отвориш детайли за хостинг плана ти, ще видиш DNS1 и DNS2 - тези двата, трябва да се копират на домейна. Най-обикновенно в Goddady e "Manage domain" - там сам ще видиш DNS адреси, то си личи. На руски не знам как ще е .
 
Комбинацията м/у Домейн Регистър - Godaddy и Namecheep + хостване в ICN.BG = страхотен SEO и Google Рейтинг. Поне при мен тази схема действа от ... май вече 12 г.
Просто влизаш в контролния панел на GoDaddy и слагаш DNS-ите на споделеният ти хостинг в ICN
 

Горе