Пример за Подражание - Кобрата : Нямам и един работен ден в живота си !!!

niks

New Member
Кобрата: Нямам и един работен ден в живота си

Кубрат Пулев е роден на 4 май 1981 г. в София. Еврошампион от Ливърпул 2008 г. Той е най-известният и най-успешният български боксьор

- Аз нямам и един работен ден през живота си към никого. И никой не ми е давал заплата, освен националния отбор по бокс и ЦСКА.

.........................

Това е истинския Човек и Българин работещ само и единствено за себе си и семейството си а не за Комунисти, Милиционери и назначените от тях Цървули незнайно защо наречени "Бизнесмени" и Работодатели(Робовладелци)

Той знае че в Задунайския Колониален Кенеф пари се дават и взимат единствено КЕШ

Осигуровки в краен случай и само върху минимална заплата, колко да има за гробове и свещи на славяно-комунисти и червени терористи.......трябва да бъдем самаряни все пак и да не оставяме труповете им кучетата8)
 
Последно редактирано:
От: Пример за Подражание - Кобрата : Нямам и един работен ден в живота си !!!

Чак пък пример за подражание...
tumblr_m6cmxvO4YG1rs32o8.jpg
 
От: Пример за Подражание - Кобрата : Нямам и един работен ден в живота си !!!

Защо се излагаш.. Пример за подражание искаш да е някакъв боксьор, който цял живот не е пипал работа, лигави се с някакви фолк мастии и се прави на ВИП персона? Бивш побойник и хулиган, начело с останалта измет в БГ. За кое точно може да е Кубрат пример за подражание? Единственото добро нещо, което направи е да отиде да играе в Германия, щото заплатата му в БГ бокс отбора беше 300 лева :)
 
От: Пример за Подражание - Кобрата : Нямам и един работен ден в живота си !!!

Не реагирай първосигнало а се научи да четеш между редовете или накарай шефа да те научи ако ти сам/сама не можеш

Това дали е боксьор, треньор, автомонтьор, анкетьор и прочие няма абсолютно никакво значение.

Важното е че е разбрал че в Задунайска Губерния само Славяно Мангалите работят на заплата и разчитат на шефове и "държава".

Българите работят за себе си и си прибират заработеното КЕШ......дали ще стоиш тук или ще Емигрираш е въпрос на личен избор и ценностна система.

Кубрат Българското си гражданство не дава и не трябва да дава поне докато не изкара Карантийте на двете Склавянски сестри пенсионерки Кличко
 
От: Пример за Подражание - Кобрата : Нямам и един работен ден в живота си !!!

Браво така се прави
 
От: Пример за Подражание - Кобрата : Нямам и един работен ден в живота си !!!

Ама ти сериозно ли? Кубрат наистина е добър боксьор и има силен характер, и може би е пример за подражание в бокса, но нищо повече. Ясно е, че през 90-те години е имал и криминални прояви, но това е може би частта, в която работи за себе си? Определено е достоен за уважение като спортист, но мисля, че боготворенето му е доста излишно.
 
От: Пример за Подражание - Кобрата : Нямам и един работен ден в живота си !!!

Нормално. Добрите спортисти са отдадени изцяло на спорта. До колкото помня и Сергей Станишев преди да стане премиер май нямаше и един работен ден.
 
От: Пример за Подражание - Кобрата : Нямам и един работен ден в живота си !!!

Стига простотии .. Кубрат, освен много добър боксьор е и патриот, националист и голям мъжкар! Следователно е достоен за подражание!
 
От: Пример за Подражание - Кобрата : Нямам и един работен ден в живота си !!!

Кубрат само от името ви иде да се разбере че е възпитаван в ценности и патриотизум, които са забравни. Да за подражание е какъв дух има и каква воля и желание - 2008 на олимпядата го смазаха, но се амбицира и се вдъхнови и сега мачка наред всичко по голям пример няма. А това че работи са за себе си е ясно, има толкова много дето бачкат за себе си но не са големи примери за подръжание
 
От: Пример за Подражание - Кобрата : Нямам и един работен ден в живота си !!!

Не реагирай първосигнало а се научи да четеш между редовете или накарай шефа да те научи ако ти сам/сама не можеш

Това дали е боксьор, треньор, автомонтьор, анкетьор и прочие няма абсолютно никакво значение.

Важното е че е разбрал че в Задунайска Губерния само Славяно Мангалите работят на заплата и разчитат на шефове и "държава".

Българите работят за себе си и си прибират заработеното КЕШ......дали ще стоиш тук или ще Емигрираш е въпрос на личен избор и ценностна система.

Кубрат Българското си гражданство не дава и не трябва да дава поне докато не изкара Карантийте на двете Склавянски сестри пенсионерки Кличко

Шеф нямам :) парите си ги вадя сам, по честен начин за разлика от много други. Това, което ме подразни в случая е, че всички известни и не толкова известни биячи почнаха да ги изкарват много готини пичаги. Като започнеш от Любо Чука ли беше наковалнята ли беше и свършиш до Станислав Недков. Да сега всичките го играят християни и почитни граждани, и са много на мода, но колко хора са мачкали през годините и колко невинни души са страдали заради тях. Това ли е модел за подръжание? Няма какво да се чете между редовете на черното бяло няма как да кажеш. А обясненията ти за емиграция, заработка и т.н не ми ги давай на мен точно :) 5 години бях емигрант и от доста време си заработвам сам паричките. Говорим за модели на подръжание, другия пък името му било Кубрат, какво общо има това? Ако ще и Исус да се казва, човека като нестава - нестава.

Добър боксьор е и много ме радват успехите му, но едното няма общо с другото.
 
От: Пример за Подражание - Кобрата : Нямам и един работен ден в живота си !!!

Ако мутрите от прехода бяха оцелели, днес ще бъдат ли пример за подражание като бизнесмени? Защото нека си признаем, дори и най-големият олигофрен е способен да узакони бизнеса си.
 
От: Пример за Подражание - Кобрата : Нямам и един работен ден в живота си !!!

Една от мутрите на прехода в момента ни управлява, друга си купи депутатско място в ЕП и т.н. Мутрите са живи, силни и имат все по-голяма власт. Просто се нагодиха към съвременните реалности. Това не ги прави по-малко мутри.
 
От: Пример за Подражание - Кобрата : Нямам и един работен ден в живота си !!!

Какъв ви е проблема с Кубрат не схващам. И некакви криминални прояви вкарвате - дайте доказателства, защото такова нещо специално за него не съм чувал. Ходил бил с Андреа - ами и аз ако мога и аз ще ходя с нея. Човека цял живот прославя България, вие пак му намирате кусури.
 
От: Пример за Подражание - Кобрата : Нямам и един работен ден в живота си !!!

tl;dr на темата до сега: Това как мама и тати те кръстят няма много общо с по-натъчния ти живот, а мутрите си мутреят и до днес.
 

Горе