Причина ли е да те блокират от адсенс?

leonssss

Well-Known Member
за какво могат да ме банират от адсенс
нищо нелегално не съм правил на сайта дри копи песте няма
аме банираха

на самия сайт няма от гугъл адсенс генерирано тяхно си приваци възможно ли е заради това?
ами нали трябваше гугъл да пусне един текст в който кукитата да се разрешат
май това го нямам на сайта си!
 
Последно редактирано:
От: Причина ли е да те блокират от адсенс?

Можеш ли да пишеш правилно и да формулираш въпросите правилно, за да дадем точния отговор?
 
От: Причина ли е да те блокират от адсенс?

Причините най вероятно са съдържание, което не съответства на правилата им.
Какво ще рече "самия сайт няма от гугъл адсенс генеррано приваси" ?

И само сайта ли баннаха или целия ти профил?
 
От: Причина ли е да те блокират от адсенс?

целия акаунт баннаха

май заради това

Защо трябва да се постави на декларация за поверителност на сайта си, как мога да напиша един? (why do i have to put a privacy policy on my site, how do i write one?)

но на доста сайтове гледам нямат такива глупости:)
 
От: Причина ли е да те блокират от адсенс?

Едва ли е заради кукитата, защото срокът за тях е до 30 септември 2015 г. И аз още не съм ги сложил, а не са ме баннали. Може да е заради непозволено съдържание (хазарт, алкохол, еротика и т.н.) неправилно разположение на банерите, неправомерни кликове... Те не ти ли писаха обяснение?
 
От: Причина ли е да те блокират от адсенс?

Това е от "идиот ъпдейта". Банват всички олигофрени с въздух между ушите.
 
От: Причина ли е да те блокират от адсенс?

Едва ли е заради кукитата, защото срокът за тях е до 30 септември 2015 г. И аз още не съм ги сложил, а не са ме баннали. Може да е заради непозволено съдържание (хазарт, алкохол, еротика и т.н.) неправилно разположение на банерите, неправомерни кликове... Те не ти ли писаха обяснение?

никакво обяснение не ми писаха
ама га почна да правя по милион импресии ша ми се молят, а аз ще ползвам една нова руска реклама
 
От: Причина ли е да те блокират от адсенс?

никакво обяснение не ми писаха
ама га почна да правя по милион импресии ша ми се молят, а аз ще ползвам една нова руска реклама

Няма да ти се молят. :) Сещам се за един популярен EN блог на тема SEO, Маркетинг и т.н., на който попаднах скоро. Собственика му беше писал пост, в който се разглеждаше въпроса дали от Google банват акаунти на произволен принцип. Естествено според него беше ъпсурт това да е истина. След няколко месеца гледам пост "Баннаха ме от Adsense". :D Остави, че са му отрязали главния метод на монетизация, ами и не са му платили над $20,000 изкарани за последния 1 месец... Ай той ще се оправи, я с друга мрежа, я с афф, ама да те вкарат с $20 бона едва ли е много приятно.
 
От: Причина ли е да те блокират от адсенс?

Няма да ти се молят. :) Сещам се за един популярен EN блог на тема SEO, Маркетинг и т.н., на който попаднах скоро. Собственика му беше писал пост, в който се разглеждаше въпроса дали от Google банват акаунти на произволен принцип. Естествено според него беше ъпсурт това да е истина. След няколко месеца гледам пост "Баннаха ме от Adsense". :D Остави, че са му отрязали главния метод на монетизация, ами и не са му платили над $20,000 изкарани за последния 1 месец... Ай той ще се оправи, я с друга мрежа, я с афф, ама да те вкарат с $20 бона едва ли е много приятно.

явно е спчелил доста преди това
ама гъгъл са печелбарите
 
От: Причина ли е да те блокират от адсенс?

Това за случайното банване на акаунти го беше изнесъл техен бивш служител, който казваше че са банвали по няколко хиляди акаунта на месец, ей така за спорта, да държат в напрежение издателите , отделно че са пестили пари нужни им за нови придобивки :)
 
От: Причина ли е да те блокират от адсенс?

Нали казват че при баннат акаунт връщат парите на рекламодателите, на някой приспадали ли са му сума от адуърдса?
 
От: Причина ли е да те блокират от адсенс?

Пак се връщаме на старата тема. Айде поне да я напомня: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари.

Някой май не е чел:

AdSense Leaks #1;
AdSense Leaks #2.

С отговори относно бананите, банани „преди изтегляне“, VIP-агенции (персони) с изключения от правилата и пр.
 

Горе