Проблеми с Адсенс

От: Проблеми с Адсенс

Ако ги слагаш на wordpress съм го виждал тоя проблем.

Значи, за да сложиш както трябва кода на wordpress-ки сайт трябва да отидеш на TEXT горе вдясно - http://prntscr.com/72a7g4. Слагаш кода, където поискаш по статията и след това преди да публикуваш отиваш на VISUAL - http://prntscr.com/72a87v. Там, където си поставил рекламният код ще видиш празно пространство. И сега вече публикуваш. Ако поставиш рекламата директно в ТЕХТ без да отидеш след това на вижуал ще се получи това, което си показал.
 
От: Проблеми с Адсенс

Дано само не ме баннат, защото пак рекламите са една върху друга.
А като тествах бутоните за премахване на рекламата без да искам вместо "Да не се показва тази реклама", "Рекламата покрива съдържанието"
:evil:
Не е работа с тоя адсенс....
 
От: Проблеми с Адсенс

Сложи тага за нов ред под и над кода с адсенс . Трябва да изглежда така:
<br/>
адсенсе код
<br/>
И кажи дали има промяна
 
От: Проблеми с Адсенс

Пробвай с &nbsp
 
От: Проблеми с Адсенс

Дай линк към сайта на лично че със тези шотове малко работата не е ясна.

99% вероятност да имаш проблем при темата. Но не се безпокой... един репорт и изгаряш
 
От: От: Проблеми с Адсенс

Дай линк към сайта на лично че със тези шотове малко работата не е ясна.

99% вероятност да имаш проблем при темата. Но не се безпокой... един репорт и изгаряш

Какво имаш впредвид?
Никъде в правилата на Адсенс не пише, че рекламите не могат да се припокриват, или поне аз не съм го прочел.И този репорт откъде да дойде, от "съдържанието покрива страницата", тоест бутона като кликнеш на хикса или от страницата за подаване на сигнал?
 
От: Проблеми с Адсенс

Колегата има предвивд, че политиката на Adsense не позволява чрез рекламите да затрудняваш ползването на сайта, в случая четенето на текста.
 
От: Проблеми с Адсенс

сигурен ли си , че позициите на които слагаш каретата са със същия размер - ширина и височина, както рекламните карето , които си създал в адсенсе.
По добре махни рекламите докато не оправиш проблема. Със същия успех може да вземеш 2 картинки с същите размери и да тестваш как стоят.
 
От: Проблеми с Адсенс

Ти в самия пост ли поставяш кода, няма ли да ти е по лесно ъв файловете. На темата
А
 
От: Проблеми с Адсенс

На мен не ми пречи да мина на уърдпрес, но не мисля, че това е решението.

Написах ти на лични какъв е проблема и как да го оправиш... работата отнема точно 5 минути. До сега поне 20 пъти да беше го оправил вместо да се оплакваш по форумите.
 
От: От: Проблеми с Адсенс

Написах ти на лични какъв е проблема и как да го оправиш... работата отнема точно 5 минути. До сега поне 20 пъти да беше го оправил вместо да се оплакваш по форумите.

Да, благодаря ти за което и ще го оправя при първа възможност.
 
От: Проблеми с Адсенс

Проблема вече е решен, след малко разместване в кода и персонализация на елементите.
Благодаря за съветите на @mobilio - + 1 за него.


Смятам да мигрирам блога на уърдпрес, след като хостинг компанията си реши проблема в сървъра, за който ме уведоми, блога вече ще бъде на друга, по - издръжлива платформа и е сигурно, че няма да има проблеми.
Още едно благодаря.
 

Горе