Проблеми с форума след Ъпдейтите от октомври 2012?

От: Проблем с форума?

Вчера за доста големи отрязъци от време форума липсваше, а днес забелязвам, че някои от мненията ми от снощи липсват?

При мен не е имало проблем.
 
От: Проблем с форума?

Явно базата данни вече е мигрирана на външния сървър и се получават сътресения. Вчера на няколко пъти даде служебно съобщение на vBulletin, че няма връзка с базата данни, а след това още 2 пъти зареждаше празна бяла страница при refresh - и това се случва при проблем с получаването на отговор от mysql.
 
Re: Проблем с форума?

В момента (тези дни) правим малко промени и размествания с цел подобряване на качеството, както и слагане на няколко нови неща, като опция. Ще има изненади и в бъдеще, да знаете. :)

Скоро ще има нещо интересно за всеки един потребител. ;)
 
От: Re: Проблем с форума?

В момента (тези дни) правим малко промени и размествания с цел подобряване на качеството, както и слагане на няколко нови неща, като опция. Ще има изненади и в бъдеще, да знаете. :)

Скоро ще има нещо интересно за всеки един потребител. ;)

Споко де :) ние само констатираме. Има го навсякъде, като местихме searchengines.bg от един сървър на друг беше същото фиаско. Ако искаш наистина да изненадаш потребителите, направи репутационните коментари публични и видими за всички и гледай шоу :D
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Re: Проблем с форума?

направи репутационните коментари публични и видими за всички и гледай шоу :D
:D :lol:
Това ще е супер! :|
Аз тъкмо се чудех де да пиша следното - като цъкна на нотификации и ми се отварят към 50 теми (обърках числото, а не ми се брои отново). Получава се едно огромно въртене на мишката. Някъде след средата отляво и отдясно няма нищо. Май ще е по-добре да се ограничи на 30, да речем. Или 25.
 
От: Проблем с форума?

В момента има пак някакви проблеми от време на време.
 
Re: Проблем с форума?

Аз само да си кажа. Като модератор, сме малко споко, ама малко. :)

А за този тип репутации, не е никак добър вариант, защото доста грозни неща съм виждал из нета. Включените коментари към репутацията обикновено води до голям цирк, както каза, отколкото към бенефити за потребителите. :)
 
От: Проблем с форума?

This forum requires that you wait 15 seconds between searches. Please try again in 1873 seconds.
..........................
 
Re: Проблем с форума?

извиянвайте че не пиша просто искам да свърша всичко :) за вбюлетин препоръчват мемкешъд и сега ми падна да го ползвам но не съм очарован, махнахго ще си кеширам с опткод оптимизатор да видим как ще е така...
 
Re: Проблем с форума?

понеже гледам сте писали : да малко от базата липса през нощта при директното превхърляне пайпа се броукна няколко пъти след това прехвълих манюал... съвсем скоро ще завърши и ще нормализират нещата...
 
Проблем с аватарите

Нещо не мога да си сменя аватара. Успях обаче да си затрия стария :). При качване на нов дава грешка Unable to save image. Пробвах с jpg, png, gif Размерът е 125х125.
 
От: Проблем с аватарите

Дано не са като снощните, че от рано сутринта форумчето нещо го нямаше ... :(
 
Re: От: Проблем с аватарите

Дано не са като снощните, че от рано сутринта форумчето нещо го нямаше ... :(
Още е малко нестабилно, но ще се оправят нещата с времето. Малко се адаптира. И на мен ми се губеше, но си и зареждаше чат пат. За това не успях да преценя, но си бях там и го имаше.

Продължавайте да давате мнения. Всяко едно е важно, защото го правим, или поне гледаме, да го правим като хората. :) Шега, естествено. Правим го да лети и да №1. :) Второто не е шега. :)
 

Горе