Проблеми с хостинг и Opencart

impuls99000

New Member
Здравей СТАН
Искам да си инсталирам още един онлайн магазин на хостинга си
Правя си поддиректория с главната директория
Качвам си инсталационните файлове на опенкарт в тази поддиректория и преименувам двата файла /в основната директорие и в папка админ/
Отварям си браузъра и набирам адреса на магазина си с поддиректорията където съм качил файловете за инсталация
дава ми грешка
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
 
Стан инсталира магазини и затова му се заплаща, а ти в неговата тема питаш как сам да си инсталираш магазин без пари. Хайде малко повече да се уважаваме :)
 
Стан инсталира магазини и затова му се заплаща, а ти в неговата тема питаш как сам да си инсталираш магазин без пари. Хайде малко повече да се уважаваме :)

Еми к'во, impuls99000 е поредния тарикат.
 
Еми к'во, impuls99000 е поредния тарикат.
Що бе. Като при адвокатите и счетоводителите - правиш една фри консултация и ако искаш повече си говорите за пари. :) Бизнес моделът може да се развива в много посоки. ;)
 
Аз ти казах и в предния ни разговор, бягай от IPage.

Ако и други хора четат този пост - никога не поръчвайте хостинг от iPage®

Освен всичко друго то си пише че е грешка на сървъра и да contact the server administrator
 
Аз ти казах и в предния ни разговор, бягай от IPage.

Ако и други хора четат този пост - никога не поръчвайте хостинг от iPage®

Освен всичко друго то си пише че е грешка на сървъра и да contact the server administrator
Да, избирайте си и добре оптимизирани хостинги за дадените системи или най-малкото знаете, че на тях вървят типа сайтове, които ще разработвате. Не го казвам ей така с рекламна цел, но е хубаво да не започваш девелопинга с тикет. :)
 
То и аз не мога да разбера защо не е избрал този хостинг
https://coolicehost.com/ А съм доволен . Но основното предимство е че ако нещо не работи ще може да псува на български.
 

Горе