Проблеми с Genbucks ?

Synthetic

Active Member
Здравейте. Искам да ви попитам дали имате проблеми тези дни със зареждането и отварянето на сайта на GenBucks ,тъй като при мен нещо не ще да ми го отвори ?
 
От: Проблеми с Genbucks ?

хм интересно преди малко почна да ми се отваря сайта и всичко е ОК :/;)
 
От: Проблеми с Genbucks ?

И на мен не ми отваря цял ден. Напоследък доста се случва за няколко часа да не ми отваря сайта, ама после вс. е ок.
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Да, сега вече всичко си работи перфектно ;)
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Преди 10 мин . видях ,че банерите не зареждат на ГБ ... пак проблемче ;)
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Warning: mysql_select_db(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/genbucks/public_html/include/inc.mysql.php on line 42


Please accept our apologies for this Error
Genbucks Technical Support has been notified!

Дааам , от няколко дена нещо става.
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Да, така е ;) И на мен това ми излиза .. Явно работят хората по отстраняването на проблема ;]
 
От: Проблеми с Genbucks ?

A аз се чудя закво нямам никав статс от вчера :/ .. То не бачкали банерите :Р - Кой да провери :d
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Дам скапаните банери не работят, и аз се чудя защо няма кликове :mad::mad::mad::mad: Някой да има банерите за Zero Nico, Lyse XL, Profinast и Yerbaslim??? Мерси предварително :)
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Не ползвайте продуктовите сайтове на GenBucks! Правете си собствени и ги проверявайте за грешки - за да няма кражби или загуби на комисионни.
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Безплатния хостинг на GenBucks се скапа... Освен това genbuckstemplates.com не работи, логването в genbucks.com не работи (плюе съобщение за грешка), не работи http://ticketsystem.org/technical/.

Явно правят голям ъпгрейд или някой ги е хакнал...
 
От: Проблеми с Genbucks ?

Логина тотално се е крашнал - връща грешка в базата данни, а началната страница я зарежда сума време.
//офф - happyslacker - имам един въпрос- ако си направя един ордър форм в сайт на уърдпрес, минем първата стъпка (избор на количество), после име, телефон и т.н., но като стигнем момента на плащането с дебитната карта - мога ли да препратя към сайта на продукта, но вече с направените и (надявам се) отчетени от сайта на ГБ колко бутилки е избрал пича, името му, адреса(всичко това да е отчетено) и там да си извърши плащането? Защото за плащане онлайн е добре да има ssl сертификат (ама те не се продават по 1-2 лева парчето), с какъвто не всеки сайт разполага. Да не говорим, че трябва и да се приеме тази карта, да се провери наличността по сметката и все подробности, които не ми се струват никак лесни. Та може ли да се отчете инфото за поръчката (id на афилиейтъра, колко бутилки се купуват, име и т.н. на купувача), да се препрати на страницата за плащане, поръчката после да се приеме от ГБ и всичко да мине като по вода?
 
Последно редактирано:
От: Проблеми с Genbucks ?

УЖАС! Плащането не работи!

Тествах custpay.com и ezbill.com - не работят и двата сайта!
Код:
Fatal error: Cannot access empty property in /home/custpay/public_html/redalgo/anp_text_full.php on line 108

Код:
Fatal error: Cannot access empty property in /home/ezbillb/public_html/redalgo/anp_text_full.php on line 108

Дадох на пауза AdWords кампаниите - само два клика е имало днеска...

Картинките, които се хостват на безплатните сървъри на GenBucks не се показват... Но и да се показват - файда няма, защото клиента дори и да иска да купи нещо - не може.
 
Последно редактирано:
От: От: Проблеми с Genbucks ?

//офф - happyslacker - имам един въпрос- ако си направя един ордър форм в сайт на уърдпрес, минем първата стъпка (избор на количество), после име, телефон и т.н., но като стигнем момента на плащането с дебитната карта - мога ли да препратя към сайта на продукта, но вече с направените и (надявам се) отчетени от сайта на ГБ колко бутилки е избрал пича, името му, адреса(всичко това да е отчетено) и там да си извърши плащането? Защото за плащане онлайн е добре да има ssl сертификат (ама те не се продават по 1-2 лева парчето), с какъвто не всеки сайт разполага. Да не говорим, че трябва и да се приеме тази карта, да се провери наличността по сметката и все подробности, които не ми се струват никак лесни. Та може ли да се отчете инфото за поръчката (id на афилиейтъра, колко бутилки се купуват, име и т.н. на купувача), да се препрати на страницата за плащане, поръчката после да се приеме от ГБ и всичко да мине като по вода?

Данните за кредитната карта в никакъв случай не трябва да минават през твоя сайт (иначе може да те натопят за кражба на кредитни карти).

Може да вземеш формата от order.php/order.html и да я сложиш в блога си. Например:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?p=64126
 

Горе