Проблем в paypal

Дискусията в 'Разплащателни Системи' стартирана от cskasofia, Окт 3, 2017.

1. cskasofia

cskasofia Member

Рег.:
    Ноем 15, 2009
    Съобщения:
    218
    Харесвания:
    4
    Точки:
    18
    Здравейте, българин преди няколко дни ми прати 200$ в paypal за яке което му дадох. Вече изтеглих парите. Днес като си отворих акаунта пише че парите са върнати, а същевременно балансът ми е отрицателен -200$. В същото време имам мейл и известие че съм превишил лимита и трябва да им пращам сканирани документи. Не мога да разбера като им изпратя копията баланса ми ще стане ли на 0 или този човек е направил някаква измама и си е върнал парите?
    Благодаря

2. zlatko0o

zlatko0o Active Member

Рег.:
    Окт 16, 2011
    Съобщения:
    382
    Харесвания:
    39
    Точки:
    28
    Не, балансът ти ще остане същия, просто ще можеш да получаваш и теглиш повече/още пари

3. cskasofia

cskasofia Member

Рег.:
    Ноем 15, 2009
    Съобщения:
    218
    Харесвания:
    4
    Точки:
    18
    Тоест човека е си е върнал парите по някакъв начин ли? Аз какво мога да направя?

4. ¦•••SHERIFA•••¦

¦•••SHERIFA•••¦ Well-Known Member

Рег.:
    Окт 1, 2010
    Съобщения:
    1,707
    Харесвания:
    388
    Точки:
    83
    Да си добавиш картата с поне 500 лв. вътре да има, ако не е вече добавена, и да ги платиш тези кинти, след като си на МИНУС Balance. Или да изчакаш да ти пратят Collectors Firms и да платиш няколко пъти повечко. Виж старата тема. Ето и тема с еквивалентен подобен случай с минусов баланс. Collectors letters.

Docs НЕ им пращай на този етап преди да си минал през links, за да прецениш какво да правиш, както и да прецениш дали въобще ти трябва в бъдеще PP за бизнес/лични нужди.

Blinky и cskasofia харесват това.
  5. cskasofia

cskasofia Member

Рег.:
    Ноем 15, 2009
    Съобщения:
    218
    Харесвания:
    4
    Точки:
    18
    Благодаря

6. mpower

mpower New Member

Рег.:
    Септ 2, 2017
    Съобщения:
    9
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    мен ако питаш,нищо не им давай,те няма и как да ти го вземат.....всичко е ако мине
    а,човека който ти е пратил парите за якето,меко казано те е "врътнал"за да си вземе парите обратно

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice